Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol sveikai maitintis bus dar patogiau, nes subalansuotai KILO.LT mitybai reikalingas prekes galėsite užsisakyti tiesiai į namus! 

KILO.LT partneris BARBORA – tai nauja ir patogi maisto bei kitų kasdienių prekių parduotuvė internete, kuri Jums padės sutaupyti laiko apsiperkant bei išvengti pagundu prisipirkti to, ko nereikia. Beto galėsite daugiau laiko skirti šeimai, draugams, sportui ar kitai sau maloniai veiklai. Tiesa, kol kas užsisakyti prekes galite tik Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Kaip tai veikia?

1. Suformuokite savo pirkinių sąrašą

Mitybos skiltyje kairėje esančiame meniu pasirinkite "Pirkinių sąrašas" kategoriją. Pažymėkite tik savaitės dienas, kurioms norite įsigyti prekių.

2. Pažymėkite produktus, kuriuos jau turite

Peržvelkite visą sąrašą ir paspausdami ant plytos ženkliuko ištrinkite prekes, kurias jau turite. Sąraše turėtų likti tik prekės, kurias norite užsisakyti.

Jei Barboroje šiuo metu šios prekės arba jos alternatyvos nėra, prie prekės pavadinimo nematysite Barboros logotipo.

3. Atlikite Barbora užsakymą

Puslapio apačioje spauskite UŽSISAKYTI IŠ BARBORA, ši nuoroda nukreips Jus į elektroninę parduotuvę.

Prisijunkite arba užsiregistruokite Barbora parduotuvėjė. Pirkinių krepšelis bus jau suformuotas su prekėmis iš KILO.LT pirkinių sąrašo. Galite redaguoti krepšelį ištrindami parinktas prekes ir rinkdamiesi kitas prekes, arba papildyti krepšelį naujomis prekėmis.

Sekite instrukcijas, kad baigtumėte užsakymą.