Green Coffee riebalų deginimo preparatai jau kurį laiką yra itin populiarūs tarp Lietuvos ir užsienio vartotojų. Nepaisant jų nepatikimumo, kenksmingumo, labai trumpai trunkančio poveikio, o, atskirais atvejais, ir draudimo platinti, Lietuvos rinka vis dar yra užpildyta šiais produktais. Nerūpestingi verslautojai pelnosi iš patiklių ir į neviltį puolusių žmonių. Sulieknėti – padeda, bet labai trumpam. Padeda ne tik sulieknėti, bet ir atsidurti reanimacijoje ar onkologiniame skyriuje. Ir už šiuos „privalumus“ susimoka pats vartotojas.

Skausmingiausiai Green Coffee preparatai atsiliepia kraujotakos sistemai.

Green Coffee sukeliamos ligos ir kiti sveikatos sutrikimai

Nė kiek nejuokaujame. Green Coffee preparatuose buvo aptiktos dvi itin sveikatai kenksmingos medžiagos – fenofteleinas ir subotraminas. Nuo tada šie riebalų degintojai teoriškai yra draudžiami. Pirmoji medžiaga fenofteleinas – kancerogeniškas, skatina vėžinių ląstelių dauginimąsi. Subotraminas turi visą galybę neigiamų poveikių – sukelia galvos, nugaros, sąnarių skausmus, skatina nervingumą, depresiją, išsiblaškymą, nerimą, nemigą. O skausmingiausiai Green Coffee preparatai atsiliepia kraujotakos sistemai. Juos naudojantį žmogų gali ištikti infarktas ar insultas, o blogiausiu atveju ir mirtis.

Taigi, norėdami tapti gražesniais sau ir kitiems sugadinsite savo sveikatą, rizikuosite gyvybe, o rezultatais džiaugsitės trumpai. Nustojus naudoti Green Coffee preparatus svoris grįš kur buvęs, o neretai net ir padidės dar labiau. Nebent nuspręstumėte nemenką dalį savo atlyginimo išmesti šiems riebalų degintoją nuolat. Tokiu atveju viskas baigsis tada, kai atsidursite reanimacijoje ar onkologiniame skyriuje. Turbūt nesunku suvokti, kad tuomet svoris bus tai, apie ką galvosite mažiausiai.

Green Coffee alternatyvos

Todėl nuoširdžiai rekomenduojame naudotis tik profesionalų paslaugomis ir laiko bei mokslo patvirtintais metodais – asmeniškai subalansuota mityba, fizinės veiklos programa bei psichologija. Visa tai Kilo.lt siūlo už kainą, kurią sumokėtumėte „preparatais“ vadinamus nuodus Green Coffee.

Daugiau apie Kilo.lt: https://www.kilo.lt/kaip-tai-veikia

Mūsų klientų atsiliepimai: https://www.kilo.lt/atsiliepimai