Živilės sėkmės istorija

Živilės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-17 kg
Svoris
Prieš
(2015-02-25)
77 kg
>
Po
(2016-07-20)
60 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
164 cm.
Laikas
Amžius
38 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Živilės sėkmės istorija iš pirmų lūpų

Prieš keletą metų pakeičiau gyvenamąją vietą, darbą, o kartu su tuo visiškai pasiketė mano gyvenimo būdas: padidėjo užimtumas, sumažėjo draugų ratas, atsirado daug įtampos. Gyvenimas įsisuko į ratą darbas-maistas-miegas-darbas. Nors anksčiau daug sportavau, tam nebeliko laiko ir nejudrus, įtemptas gyvenimo būdas lėmė, kad nepastebimai priaugau nemažai svorio ir būdama 164 cm ūgio svėriau 77 kg. 

Kadangi dirbu mados sektoriuje ir nemaža mano darbo dalis yra drabužių kolekcijų kūrimas, susidūriau su liūdnu faktu, kad nebegalėjau pati pasimatuoti naujų modelių, kuriuos turėjau patvirtinti prieš išleisdama į gamybą. Tad, kai mano sesė pasakė, kad yra toks KILO.LT projektas ir, kad jį, tikrai, verta išbandyti, nusprendžiau, kad laikas susiimti.

Esu žmogus, kuris negali gyventi be iššūkių ir naujų tikslų, tad nuspręndžiau, kad tai bus mano naujas iššūkis ir pasiekimas numesti svorį ir sugrįžti į prieš tai buvusį svorį. Nuo paauglystės nuolat sportuodavau ir neturėjau problemų dėl antsvorio, tad dietų niekad nesilaikiau, kol pakitus gyvenimo būdui ženkliai priaugau svorio ir pradėjau ieškoti išeities su KILO.LT.

Priaugus svorio ir dirbdama sėdimą darbą pajutau, kad vis dažniau mane kamuoja nugaros skausmai, tad nusprendžiau, kad privalau rasti laiko sportui. Kartu su sese pradėjom sportuoti ir klube pasitaikė nuostabi trenerė, su kuria įsišnekėjome, taip pat ir apie svorio metimą. Ji pasakė man tuomet tikrą naujieną ir atradimą, kad norint numesti svorio, pirmiausia, reikia pakeisti savo mitybą, kad vien sportuojant to padaryti neišeis. Taip sesė atrado KILO.LT ir man pasiūlė prisijungti prie šio projekto. 

Iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikusi ir pradėjau ieškoti kitų mitybos planus sudarančių svetainių paisūlymų, bet KILO.LT man vis dėlto patiko labiausiai, nes čia atradau ir mitybos planą, kurį pati galiu tam tikrose ribose keisti pasirinkdama vis kitokius patiekalus, be to ir puikų sporto planą. Labai patiko ir KILO.LT motyvacinė sistema, pati svetainės sistema ir dizainas. Tai man buvo svarbu, nes žinojau, kad kasdien susidursiu su šia svetaine. Tad prisijungiau prie KILO.LT ir pradėjau laikytis nurodymų išsikėlusi tikslą, kad turiu sverti 60kg ir būti sportiška.

Nusipirkau svarstykles ir svėriau kiekvieną produktą gramo tikslumu – tiesiog apima azartas ir tampa lyg žadimas tiksliai laikytis mitybos rėžimo kada, ką ir kiek valgyti. Tuo labiau užimtam žmogui tai tikras išsigelbėjimas, kai vieną vakarą prisėdus gali susirinkti visos savaitės receptus, paspausti kelis mygtukus ir turėti pirkinių sąrašą.

Pradėjus laikytis naujo mitybos rėžimo kiekvieną savaitę numesdavau 700-500 g ir netrukus bendradarbės negalėjo atsistebėti mano pasikeitimais. Nors iš pradžių buvo labai neigiamai nusistatę ir sakė, kad, tikrai, nieko neišeis numest, o jei išeis, tai priaugsiu dvigubai, kaip ir su visom kitom dietom. Nors neturėjau palaikymo, bet žinojau, kad savo pasieksiu turėdama tokią gerą ir aiškią sistemą su KILO.LT. Numetus daugiau svorio jo kritimas po truputį sulėtėjo, kartais trūkdavo energijos, bet KILO.LT specialistai patarė kokį maistą geriau pasirinkti, kaip dar pakoreguoti mitybą, kad ir toliau siekčiau savo tikslų neprarasdama energijos.

Visiškai nepersistengdama ir mėgaudamasi „cheat day“ laisvadieniais pasiekiau savo tikslą per maždaug 1,5 metų ir sveriu 60kg, nors svorį auginau net 8 metus. :)

KILO.LT sistema man tokia patogi tiek ruošiant maistą, tiek sportuojant, kad net nemanau nutrukti savo narystės, nes tai puikus projektas ne tik metant svorį, bet ir ugdant sveikus gyvenimo būdo įpročius (ir taupant laiką :).

Mitybos plano visad laikiausi labai tiksliai. Porcijos buvo pakankamos, nors kiti turėjo komentarų, kad jos per didelės, man beveik visad porcijos būdavo kaip tik. Pradėjus laikytis mitybos plano reikėjo savaitės, kad priprasčiau, kad negaliu valgyti bet kada ir bet kokiomis porcijomis, bet turiu valgyti po mažiau ir dažniau. Bet užteko savaitės ir pripratau, jokio alkio nejutau. Po kurio laiko svorio kritimui sulėtėjus, paprašiau KILO.LT komandos sumažinti kalorijų skaičių nuo iki 1200kcal, tada porcijos tikrai sumažėjo ir dažnai jaučiausi alkana, bet norėjau išjudinti svorio kritimą ir pasiekusi savo tikslus toliau tęsti sveikos gyvensenos palikymą.

Prieš svorio metimą dažnai valgydavau sumuštinius, makaronus, saldumynus, tad buvo sunku įsivaizduoti, kad šaldytue nebebus sviesto, rūkytų mėsos gaminių, fermentinio sūrio. Atrodė, ką valgysiu, jei nebebus duonos?! Bet atradau KILO.LT sistemoje daug puikiausių receptų ir visai nepasigendu to, ką įprastai valgydavau anksčiau. Ne visi receptai man patiko ir tiko, bet visad galiu pasirinkti iš tų, kurie man skaniausi, kad lieknėjimas nebūtų kančia su grikių dieta, o su pasiskanavimu ir apsilaižymu :).
Pradžioje sportavau sporto klube tris kartus per savaitę, vėliau norėjosi didesnio krūvio, pradėjau sportuoti papildomai du kartus namie pagal KILO.LT sudarytą planą. O dabar ir toliau sportuoju penkis kartus per savaitę, bet tik namie pagal sudarytą planą, nes galiu pasirinkti arba mankštos planą arba aerobiką, tad nenusibosta.

Dabar sveriu apie 60kg (+/-) ir turiu tikslą neperlipti šio skaičiaus. Dabar nuolat sulaukiu komplimentų dėl figūros, o bendradarbiai, kurie mane nuolat mato jau kurį laiką smarkiai sulieknėjus (-17kg) vis dar stebisi, kad man pavyko ir kad buvęs svoris nesugrįžta. Nusimetus tokią svorio naštą jaučiuosi daug energingesnė, sportuoti daug lengviau ir maloniau, be to puiku, kad perkant naujus drabužius į save veidrodyje žiūriu nebesusiraukus, kad niekas netinka, o su šypsena, kad galiu pirkti užsimerkus, nes dabar viskas gerai atrodo.

Norintiems sulieknėti patarčiau turėti tinkamą nusistatymą prieš pradedant svorio metimą. Negalvokite, kad tai turi būti baisiai sunku ir turi įvykti labai greitai, pakentėsite, o tada vėl galėsite sugrįžti prie savo įprasto gyvenimo būdo ir nebesikankinsite dietomis – vietoj to nuspręskite keisti savo gyvenimo būdą. Nuspręskite būti sveiki, žvalūs, energingi, nuspręskite nebegrįžti prie seno, bet mėgautis gyvenimu su naujuoju savimi.
 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Živilės mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas

Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu