Vyčio sėkmės istorija

Vyčio rezultatai
Kilogramai
Numetė
-18 kg
Svoris
Prieš
(2017-01-10)
103 kg
>
Po
(2017-07-17)
85 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
184 cm.
Laikas
Amžius
25 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Vyčio pasiekimai: -18 kilogramų.

Dar šių metų pradžioje klaipėdietis Vytis svėrė 103 kilogramus ir, kaip pats pripažįsta, atrodė tikrai apkūniai. Vaizdas veidrodyje nedžiugino, tad atėjus naujiems metams vyras tvirtai pasiryžo pakeisti mitybą ir visam laikui atsikratyti sukauptų riebalų. Dabar jis sveria 85 kilogramus ir toliau siekia užsibrėžto tikslo – tvirtesnio kūno ir geresnės sveikatos, o planuose ir ryškesni raumenys.

Pradžia nebuvo lengva. Iš kasdieninės mitybos jam teko išbraukti daug mėgstamų produktų: cukrų, padažus, baltą duoną, rūkytus gaminius, saldumynus. Pagal Kilo.lt mitybos planus, šiais produktais Vytis gali pasimėgauti tik kartą per savaitę, „sėkmingos dienos“ metu, kai galima valgyti ką, kiek ir kada nori. Visomis kitomis dienomis Vytis stengiasi valgyti 5 kartus per dieną, tad šalia pusryčių, pietų ir vakarienės atsirado dar ir priešpiečiai ir pavakariai.

Rezultatai buvo greiti ir nuoseklūs. Per pirmą mėnesį Vytis atsikratė 7 kilogramų, per dar kelis nukrito dar beveik tiek pat. O dabartinis svoris, pasak specialistų, turėtų dar truputį pakristi, kol bus galima pradėti ryškinti raumenis. Tačiau Vyčio savijauta ir dabar yra labai gera, o ir pažįstami pastebi pasikeitimus ir palaiko.  Tai skatina ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų, laikytis mitybos ir sporto planų.

Treniruojasi Vytis sporto klube ir savęs per daug negaili. „Manau, salėje turi būti sunku, nes jei bus nesunku, tai ir rezultatų nebus gerų“, - šypsosi Vytis.

Klaipėdietis sportuoja pagal jam sudarytą programą, 4-5 kartus per savaitę ir džiaugiasi, kad Kilo.lt programoje paaiškinama kaip ir ką daryti sporto salėje, o neseniai Vytis pradėjo treniruotis dar ir grupinėse aukšto intensyvumo treniruotėse. Paklaustas apie papildus, vyras atskleidžia, kad šiuo metu vartoja proteiną, amino rūgštis, L-karnitiną, žuvų taukus bei magnį.

Visiems norintiems atsikratyti svorio vyras pataria tiesiog pradėti. Jei nepavyksta sportuoti sporto salėje, tai bent bandyti išeiti į lauką pasivaikščioti. Kasdien po 30 minučių. Atsisakyti greito maisto ir nereikalingų bandelių, tokių kaip bandelės. Tačiau, kaip teigia Vytis, rezultatai priklausys nuo kiekvieno asmeniškai ir jo pačio pasiryžimo pokyčiams.

 

Kilo.lt mitybos specialistės Eglės Saulevičienės komentaras:

Nuo pat pradžių bendraujant su Vyčiu jautėsi jo ryžtas nuosekliai mažinti svorį, deginti riebalus ir vėliau ryškinti  įgytą raumeninę masę. Pamenu, kad pačioje pradžioje jį neramino, jog iš raciono reikės išbraukti riebų maistą, pavyzdžiui, lašinius. Tačiau jau tada jis pasiteiraudamas ar dar galės jais pasimėgauti iškart išsikėlė ir sąlygas: "Jei ragausiu, tai tik kartą per savaitę ir ne ištisą dieną, o viename valgyme". Iš karto supratau, kad šis žmogus tikrai žino ko atėjęs ir norimą rezultatą tikrai pasieks! 

Programos eigoje, iš praėjusių dienų įvertinimų ir pokalbių, buvo matyti, kad jam sekasi tikrai labai gerai, tiek su sporto programa, tiek su mitybos planu.  Taip pat, Vytis puikus pavyzdys, kad laikytis programos galima ir kai tenka išvykti, ir kai laiko nėra. Kai žmogus motyvuotas siekti rezultatų, jis ir pasiteisinimų neieško, o tada ir galima džiaugtis pasiektais rezultatais. :)

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu