Virginijos sėkmės istorija

Virginijos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-10 kg
Svoris
Prieš
(2017-01-01)
85 kg
>
Po
(2017-04-01)
75 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
166 cm.
Laikas
Amžius
50 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Virginijos pasiekimai iš pirmų lūpų

Sveiki,

Aš esu Virginija. Kai kasdien blogėjanti sveikata ir savijauta prieš Kalėdas nuginė pas gydytoją išsitirti, aš jau vėl buvau pasiekusi 87 kg ribą. Sakau vėl, todėl, kad vėliau papasakosiu apie savo bandymus mesti svorį. Sveikatos problemų rado daugiau negu maniau: susiaurėjusios kraujagyslės, šokinėjantis kraujo spaudimas, širdies problemos, o ką jau kalbėti apie stuburo išvaržas, plyšusį meniską ir betraškančius sąnarius. Gydytojas manęs neguodė, tik labai aiškiai pasakė kas manęs laukia ir, kad turiu du kelius visa tai pristabdyti. Pirmas kelias, tai keisti gyvenimo būdą, vadinasi, keisti mitybą, pradėti sportuoti. Ir antras kelias, pats paprasčiausias, tai ryti saujomis vaistus ir nieko nekeisti, ir laukti kol kažkuri tiksinti bomba vieną dieną sprogs. O aš to nenorėjau. Aš norėjau ir noriu gyventi kokybišką sveiką gyvenimą, džiaugtis vaikais ir anūkais. Ir aš labai greitai nusprendžiau pasirinkti pirmą kelią ir jau žinojau, kad tai darysiu tik su Kilo.lt pagalba.

Per visą savo gyvenimą svorio bandžiau atsikratyti ne kartą ir ne du. O jis grįždavo dar ir su draugais. Burundukė aš buvau nuo vaikystės ir visi kalė, kad nieko čia nepadarysi, kad tai prigimtis. Ir taip 11-oje klasėje svėriau 86 kg, o po antrojo vaiko gimimo jis pasiekė 124 kg. Tai buvo baisiausia riba. Po dukros gimimo kažkaip svoris nukrito iki 86 kg. Kai prieš 9 metus jis vėl pasiekė 94 kg, aš pasakiau sau stop ir, prisitaikiusi  žinomo latvio dietą sau , sumažinau svorį iki 65-68 kg. Tokį svorį pavyko išlaikyti penkerius metus. Bet tai dariau ne dėl sveikatos ar geros savijautos, bet dėl grožio ir gražių drabužių. Tačiau visą tą laiką jaučiausi labai prastai. Oda papilkėjo, nuolat buvo šalta. Kad vakare galėčiau užmigti, gėriau šiltą vandeniu atskiestą 0,5 proc pieną. Susirgau mažakraujyste. Kol vieną dieną praplėšiau 0,5 kg saldainių maišą ir vienu ypu aš juos suryjau... Ir taip ryjau iki šių Naujųjų metų...

Ir Naujųjų metų išvakarėse, sėdint prie gausiai maistu nukrauto stalo, aš užsiregistravau i Kilo.lt. Kodėl? Ogi todėl, kad mane jau seniai žavėjo A. Pauliukevičius , o vėliau ir jo žmona Ilka, taip pat godžiai skaičiau žmonių istorijas ir tyliai pavydėjau.. tad apsispręsti ką rinktis man nebuvo sunku.

Mano tikslas kol kas yra su kilo. Lt komandos pagalba keičiant, pirmiausia, požiūrį į  mitybą ir sportuojant sumažinti svorį iki 65 kg, o paskui ir toliau sveikai gyventi ir išlaikyti svorį.

Siekis gyventi kokybiškai ir sveikai be saujų tablečių, visiems laikams pakeisti požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, skatina siekti tikslo ir nemesti programos. Juo labiau, kad akylai stebi ir skatina puikūs Kilo.lt specialistai. Iš pradžių man buvo sudarytas 1800 kcal mitybos planas. Taigi, pradėti jo laikytis man buvo nesunku. Maisto porcijos man buvo per didelės, taigi aš paprašiau dietologės, kad man sumažintų iki 1500 kcal. Ir tai man tiko. Maistas labai įvairus. Daug daržovių, vaisių, žuvies, vištienos, riešutų. Pamėgau ir avižų kruopų košę, kurios niekada gyvenime nemėgau, pradėjau valgyti riešutų sviestą, margariną pakeičiau avokadu. Nebeliko ir saldumynų... Po truputį išnyko ir nesveikas potraukis jiems. Paklausius dietologės aš jų nebeperku ir nebelaikau namuose. Iš Kilo.lt receptų gausybės galima išsirinkti ir išbandyti begales receptų! Kartais suvalgau pyrago ar šokolado gabalėlį, išgeriu taurę vyno, bet kuo toliau tuo labiau man jų netrūksta kaip netrūksta ir kitų patiekalų iš mano buvusiojo raciono.

Taip pat man buvo sudaryta sporto programa sportuoti tris kartus per savaitę namuose ir šiuo metu, mano prašymu, ji yra pasunkinta. Sporto programa mane džiugina pratimų įvairove.  Pratimus atsispausdinau, o taisyklingai išmokau daryti iš video medžiagos. Dietologė, sporto trenerė nuolat teiraujasi ar viskas gerai, kaip jaučiuosi, kaip sekasi, taip pat pagiria ir nors už mažiausius pasiekimus, paskatina. Atrodo, kad jos yra šalia manęs. Ačiū Jums, mielosios. :)

Artimieji, pažįstami ir draugai pastebi ne tik išorinius mano pokyčius, bet ir mano savijautą. Beveik per tris mėnesius pavyko atsikratyti beveik 10 kg, pagerėjo miego kokybė, pagerėjo nuotaika, atsrado energijos. Nebevargina skausmai, sumažėjo kraujospūdis. Nebevartoju jokių  medikamentų. Ir šventai tikiu, kad su Kilo.lt puikių specialistų pagalba ne tik nesunkiai man pavyks pasiekti savo užsibrėžtą 65 kg tikslą, bet ir sveikas gyvenimo būdas bus mano geros sveikatos ir savijautos garantas visada.

O visiems, kas skaitydami mano istorijoje randa nors dalelę savęs ir jaučiasi taip kaip jaučiausi aš, nuoširdžiai patariu nedelsti, ne pirmadienį, ne rytoj, o dabar įsilieti į  Kilo.lt  bendraminčių būrį. Ir nesvarbu, kokio amžiaus esate. Reikia tik labai norėti, tikėti ir pasitikėti Kilo.lt komanda ir JUMS tikrai pavyks!!

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu