Valdemaro sėkmės istorija

Valdemaro rezultatai
Kilogramai
Numetė
-6 kg
Svoris
Prieš
(2017-09-28)
102 kg
>
Po
(2018-04-11)
96 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
198 cm.
Laikas
Amžius
34 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Valdemaro pokyčiai pavydėtini, ryškus pilvo presas, stiprūs nugaros raumenys daro įspūdį.

Valdemarai, papasakokite apie save.

Man 34 metai, gyvenu Klaipėdoje. Prieš pradėdamas dirbti su KILO.LT svėriau 102 kg. Apie KILO.LT programas buvau girdėjęs seniai, tad panorau pats išbandyti.

Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokį tikslą norėjote pasiekti? Ar šio tikslo siekiate ir dabar?

Pradėjęs dirbti su KILO.LT norėjau auginti raumeninę masę, tačiau specialistai man patarė pirma mesti nereikalingus riebalus (per pirmus du mėnesius numečiau 8 kg), dabar siekiu priaugti raumeninės masės. Vis geriau sekasi bendrauti su specialistais, yra savitarpio supratimas. Daugiausia bendraujame dėl sporto programos atnaujinimo.

O ar sunku laikytis mitybos plano?

Mitybos plano laikytis nėra sunku, juk šeštadienis – yra mano atpildo diena (cheat day). Mano ankstesnė mityba nebuvo labai kitokia, tik dabar jau žinau, kiek galiu suvalgyti ir kokį maistą kuriuo metu galiu valgyti. Anksčiau neskaičiuodavau kalorijų.

Ar jaučiate alkio jausmą? Kokių produktų pasiilgstate labiausiai?

Alkio jausmą karais jaučiu, ypač kai pradėjau auginti raumeninę masę, nes dabar valgau daug, skrandis išsitampęs ir nuo tos pačios porcijos ne visada pasisotinu. Pasiilgstu miltinių patiekalų , bet galiu save lepinti per pusryčius blynais ir tuo džiaugiuosi. O mano mėgstamiausias patiekalas patapo orkaitėje kepta lašiša su ryžiais.

Ar sportuojate?

Taip, sporto klube, keturis kartus per savaitę. Per treniruotę vartoju BCAA, po treniruotės vartoju baltyminį kokteilį, glutaminą, omega 3 ir kasdieninius vitaminus su mineralais (žiemos periodu).

Kaip jaučiatės?

Jaučiuosi tikrai gerai, kupinas energijos. Pokyčius pastebi artimieji, tik niekaip dar nepavyksta jų prikalbinti irgi prisijungti prie KILO.LT. Norintiems numesti svorio, tikrai rekomenduočiau kreiptis į jus, jog nevarginti savęs badavimais.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas

Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu