Tomo sėkmės istorija

Tomo rezultatai
Kilogramai
Numetė
-28 kg
Svoris
Prieš
(2016-02-12)
112 kg
>
Po
(2016-09-17)
84 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
191 cm.
Laikas
Amžius
32 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Tomo atsakymai į Kilo komandos klausimus

Sveiki, mano vardas Tomas, man 32 metai. Esu kilęs iš nedidelio miestelio - Lentvario, kuris randasi tarp Vilniaus ir Trakų. Šiuo momentu esu išvykęs į Daniją, kur gyvenu ir dirbu.

- Kas paskatino pradėti kažką keisti? Ar anksčiau bandėte atsikratyti svorio savarankiškai?

Pažiūrėkite į mano pirmą nuotrauką ir viskas bus aišku :). Manau, to pilnai užtenka. Taip atsitiko ir man, kai praėjus kažkokiam laikotarpiui po naujų metų nusiėmiau „akinius“ ir pamačiau kaip atrodau. Plius, kai atsistojau ant svarstyklių ir jos parodė 112 kilogramų, gavau šoką, nes tai buvo apie 10 kilogramų daugiau nei sverdavau įprastai paskutiniais metais. Anksčiau nesu nieko bandęs, nes viskas kaip ir tenkino. Mintis visą laiką buvo, kad reiktų, bet vien to tikrai neužtenka, todėl ir vaikščiojau patenkintas toks, koks buvau. :)

- Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokį tikslą norėjote pasiekti, kai prisijungėte prie mūsų?

Kai atėjo ta diena X, supratau, kad noriu keistis, kad nenoriu būti toks, koks buvau ir noriu numesti tą viršsvorį. Vienas iš mano draugų jau naudojosi Kilo.lt platforma, kurią parekomendavo išbandyti ir man. Kiek panaršęs internete, radau visai neblogų atsiliepimų. Vieną dieną jis man parodė kaip ta programa atrodo iš vidaus, kad nereikia mėnesių mėnesiais valgyti kažkokį vieną patiekalą, kad yra galimybė viską keisti. Be to, ir 10 eurų į mėnesį už sportą ir mitybą nėra didelė investicija, tai nusprendžiau nedelsti ir pabandyti, juk nieko neprarasiu - pagalvojau aš. :)

- Kiek laiko laikotės Kilo.lt nurodymų? Kas skatina siekti tikslo ir nemesti programos?

Kilo.lt pradėjau nauduotis nuo vasario vidurio, bet turėjau kelias nedideles pertraukas, kai sirgau porą savaičių ir per vasaros atostogas 3 savaites. Kas skatina? :) Rezultatai - kai matai, kad svoris nestovi vietoj ir pastoviai krenta, tai ir nesinori sustoti. Kai pradėjau naudotis šia programa, turėjau tikslą iki vasaros atostogų pasiekti 90 kilogramų, bet pačioje programoj įrašiau truputį daugiau – 85 kilogramus (nes pagal KMI tai būtų norma). 90 kilogramų iki atostogų pasiekiau nesunkiai, todėl grįžęs nusprendžiau damušt iki 85 kilogramų, su kuo irgi ilgai netrukau.  Kai noriu kažką pakeisti ar šiaip turiu kažkokių klausimų dėl mitybos ar sporto, tai parašau Kilo.ltkomandai. Šiaip esu patenkintas. Jei atsiranda kažkokios problemos tai iškart pataiso, jei turiu klausimų - gaunu atsakymus, jei nepasirodau kažkokį laiką - parašo man ir šiaip pastoviai pasidomi kaip man sekasi ir panašiai.

- Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Ar teko daug ką pakeisti mityboje?

Kažkokių problemų laikantis mitybos tikrai neturėjau. Bet gavau pakeisti viską koordinalei. Valgydavau 2 kartus į dieną, aišku, jokių pusryčių tik kavą rytais. Na ir laiko tarpai tarp valgio būdavo labai dideli arba išvis valgiau tik vieną sykį, neskaitant kažkokių užkandžių. Iškart gal truputį sunkiau buvo, kol įsivažiavau kas prie ko ir panašiai, plius dar pats gamint pradėjau ko anksčiau tikrai nedarydavau :) o šiaip viskas gerai :)

- Ar liekate alkanas? Kaip įvertintumėte porcijų dydžius? Kokio maisto labiausiai pasiilgstate?

Alkanas tikrai niekad nebuvau. Nespėdavau pajusti alkio iki kito valgio :) Iš pradžių porcijos pasirodė ženkliai per didelės. Pačią pirmą dieną pradėjau rašyt Kilo.lt komandai dėl porcijų dydžių, nes negalėjau per kartą suvalgyti. Bet su laiku įpratau. Labiausiai pasiilgstu šokoladukų, kažkokių saldainių ar kažko panašaus, bet žinau, kadneužilgo ateis tas šeštadienis ir galėsiu sau leisti kažką daugiau, o po to vėl pereini prie normalios mitybos. Įpratau laukt šeštadienio, kuris dažniausiai būdavo „lucky day“, ir per kurį leisdavau sau suvalgyti saldumynų ar dar kokio nelabai gero maisto :)

- Sportuojate namuose ar sporto klube? Ar laikotės Kilo.lt sporto programos? Ar geriate maisto papildus?

Sportuoju sporto klube. Sunkiausia buvo prisiverst nueit pirmą sykį. Manau, ne aš vienas esu susidūręs su daug kitų pirmadienių, savaičių, mėnesių ir panašiai. Bet kai prisiverčiau tai tapo mano kasdienybe. Sportuoju pagal Kilo.lt sudarytą programą 4 dienas per savaitę. Iš papildų vartoju proteiną, L-karnitiną.

- Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai, ar pastebi pokyčius, ar palaiko?

Savijauta labai gera, numečiau 28 kilogramus, tai jaučiuosi labai lengvai dabar, nėra to tokio nuovargio kaip anksčiau. Be abejo, kad visi mato, kad pasikeitęs, geriausia buvo reakcija tu, kurie manęs nematė ilgą laiko tarpą, tai kai kurie buvo tiesiog apstulbę .:)

- Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

Neturiu iš tikro stipriai ką patarti, gal tik kad vien noro neužtenka, tai neatidėkit kitai dienai, pradėkit savo pokyčius jau šiandien.

Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu. – J. V. Gėtė.

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Tomo mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu