Tomo sėkmės istorija

Tomo rezultatai
Kilogramai
Numetė
-1 kg
Svoris
Prieš
(2016-03-19)
98 kg
>
Po
(2016-10-17)
97 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
182 cm.
Laikas
Amžius
30 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Tomas pasakoja, kaip jam pavyko išryškinti raumenis

Kai grįžome po medaus mėnesio, svėriau 98 kilogramus. Buvo "gelbėjimo ratas" užsidėjęs ant šonų :) Tada nusprendžiau, kad reiktų susiimti. Draugas pasiūlė pabandyti Kilo.lt taip ir padariau.

Puslapis patiko iš pirmo karto. Labai lengva naudotis, sporto ir mitybos programos irgi tiko, nereikėjo sukti galvos, ką čia valgyti ir t.t. Plius, galima atsispausdinti maisto pirkinių sąrašą, kas yra tikrai patogu! Mitybos plano lengva laikytis, badauti tikrai nereikia, o kartais net atrodo, kad porcijos didelės labai, bet maistas. kurį valgau, labai lengvai virškinasi ir nesijauti apsunkęs, nors pietums būni įveikęs 800 kalorijų. :) Taip pat, naudoju baltyminius kokteilius, BCAA amino rūgštis, multivitaminus, kartais įjungiu kreatiną.

Sportuoju sporto klube pagal programą. Programą keičiame kas 3 mėnesius. Krūvis normalus, nėra, kad labai draskausi salėje, tiesiog darau viską pagal programą :) Anksčiau turėjau problemų su nugara. Todėl niekados nedarydavau tokių pratimų kaip mirties trauka, ir iš viso, stengiausi apatinės nugaros dalies neliesti, nes maniau, kad dar labiau pažeisiu, bet pasirodo klydau. Tiesiog reikėjo po truputį jai duoti daugiau krūvio ir stiprinti raumenis. Dabar jau pamiršau, kada skaudėjo nugaros apačią.

Kai pradėjau, svėriau 98 kilogramus. Tada išėjo numesti iki 92. Šiuo metu sveriu 97.7 kilogramus, tik raumenų kokybė skiriasi. :) Nebėra "gelbėjimo rato" ir malonu, kai gauni komplimentų arba klausia tavęs patarimų - kaip tai padarei? kaip išsiryškinai? ir panašiai. :) Tai nėra stebuklas, svarbiausia, laikytis disciplinos ir pavyks!

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu