Tado sėkmės istorija

Tado rezultatai
Kilogramai
Priaugo
4 kg
Svoris
Prieš
84 kg
>
Po
88 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
180 cm.
Laikas
Amžius
25 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Tado atsakymai į Kilo komandos klausimus

Koks buvo Jūsų tikslas?

- Mano tikslas buvo mažinti riebalinį sluoksnį (ypač pilvo srityje), bet tuo pačiu ir auginti liesą raumenų masę.

Kas buvo sunkiausia laikantis dietos? 

- Sunkiausia turbūt buvo laikytis dietos savaitgaliais, nes dažniausiai kažkur eidavau susitikti su draugais, važiuodavau į sodybą. Visi valgydavo šašlykus bei įvairius užkandžius, o aš kartu į išvykas veždavausi su savimi virtų kiaušinių, varškės ir panašiai. Bet būtent dėl to pasirinkau "lucky day" šeštadienį, kad galėčiau bent vieną dieną atsipalaiduoti ir nevaržyti savęs. Tai labai padėjo.

Kas buvo sunkiausia sportuojant?

- Sunkiausia buvo tai, kad KILO sudarytoje sporto programoje buvo baziniai pratimai, tokie kaip mirties trauka, pritūpimai su štanga, hantelių spaudimas. Aš jau kurį laiką buvau įpratęs daryti visus pratimus daug paprasčiau - įvairiose staklėse ir panašiai, todėl teko priprasti prie kitokių pratimų. Su kitokiais sunkumais nesusidūriau, nes man sportas nėra prievolė, o atvirkščiai - malonumas.

Kaip pasikeitė Jūsų savijauta? 

Savijauta pasikeitė tik į gerąją pusę. Valgydamas sveikai, jaučiuosi gerokai energingesnis, nevargina jokie nemalonūs pojūčiai pilvo srityje, taip pat nesinori ir užkandžiauti, nes pilnai užtenka to, kas įtraukta į mitybos programą.

Jūsų patarimas norintiems pradėti keistis:

Mano patarimas būtų nedvejoti ir neatidėlioti, o pradėti jau dabar! Taip pat negaišti laiko, mėginant susidaryti sporto ir mitybos programas patiems, o patikėti tai profesionalų komandai KILO.LT. Jie jums pasakys kaip maitintis ir sportuoti norint pasiekti savo tikslą, o tuo tarpu jūs galėsite susikoncentruoti į tą savąjį tikslą.

Keli Jūsų mėgstamiausi receptai:

- Galėčiau pasakyti, kad beveik visi receptai mano mitybos programoje man patinka, tad aš juos dažnai keičiu ir nesu apsistojęs ties kažkuriais. Bet labiausiai mėgstu avižų, bananų ir proteino kokteilį pusryčiams. Taip pat mėgstu gamintis kokteilius su varške (konkrečiai bananinį pieno ir varškės kokteilį) - jie labai greitai pagaminami ir daug paprasčiau dienos metu juos suvartoti nei įprastą varškės pakelį - tiesiog sėdint savo darbo vietoje gali išgerti. Vakarienei dažniausiai renkuosi omletą, būtent dėl to, kad jis pagaminamas greitai :)

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Tado mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu