Simono sėkmės istorija

Simono rezultatai
Kilogramai
Numetė
-10 kg
Svoris
Prieš
(2017-04-30)
85 kg
>
Po
(2017-08-20)
75 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
178 cm.
Laikas
Amžius
30 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Simono atsakymai į Kilo komandos klausimus

- Kiek svėrėte, kai nusprendėte kažką keisti? Kas paskatino?

Imtis pokyčių paskatino sūnaus gimimas. Dar žmonai laukiantis “solidarizavausi” su ja maisto klausimu, pradėjau nebegalvoti ką valgau, dažnai vakarienei rinkdavausi bandeles. Taip per gerą pusmetį priaugau apie 10 kg. Svėriau ~ 85 kg.

Kai gimė sūnus, supratau, kad noriu būti sveikas, stiprus ir galėčiau rodyti jam pavyzdį. Pilvas ir vyriškos krūtys kažkaip su tuo nederėjo. Be to teko dažnai nešioti kūdikį ant rankų, nors svoris nedidelis, pastebėjau, kad ima mausti nugarą, tad reikėjo imtis priemonių.

- Ar bandėte atsikratyti svorio savarankiškai? Kaip sekėsi?

Užsirašiau į sporto klubą, pasisamdžiau pažįstamą trenerį. Ėmiau sportuoti rytais, dariau daugiausiai jėgos pratimus. Sportas sekėsi kaip ir neblogai, tačiau buvo ypač sunku suderinti mitybą. Gavau tik labai bendrus nurodymus – kokį kalorijų, riebalų, baltymų ir angliavandenių skaičių suvartoti. Maistą ir valgymo rėžimą galėjau pasirinkti savo nuožiūra, tačiau aplikacijos (My Fitness Pal) pagalba turėjau nuolat skaičiuoti maisto medžiagas. Tai užėmė daug laiko, nemotyvavo. Galiausiai supratau, kad nors ir tvirtėju, pilvas ir vyriškos krūtys kabo ten pat.

- Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt? Kokį tikslą norėjote pasiekti?

Kadangi nusprendžiau pabandyti sportuoti su kitu treneriu, išbandyti Kilo.lt pasirodė patrauklu – nereikėjo ieškoti trenerio, tartis dėl susitikimo etc. Užsiregistravau per kelias minutes ir pasirinkau raumenų ryškinimo programą. Po kelių dienų sporto, nusprendžiau įkelti savo nuotraukas (tai nebuvo labai lengva, kadangi nesu pratęs dalintis savo pusnuogio nuotraukomis internete ir toli gražu nebuvau geriausios formos). Gavau lengvą “antausį”, kai Kilo.lt specialistai pamatę nuotraukas, pasakė, kad man ne raumenis ryškinti reikia, o, pirmiausia, deginti riebalus. OK, jei jau esu oficialiai storas, tai nebėra kur trauktis.

- Ar šio tikslo siekiate ir dabar?  

Nors savo užsibrėžtą tikslą (-10 kg per 3 mėn.) jau pasiekiau, dar noriu numesti šiek tiek riebalų, kol vėl sugrįšiu prie jėgos arba raumenų masės didinimo programos. Be to, planuoju išbandyti kokią kitą sporto šaką, dinamiškesnę nei svorių kilnojimas, tad neskubu keisti tikslų.

-Kas skatina siekti tikslo ir nemesti programos?

Kilo.lt nemetu, nes gaunu patarimus ir gaires, kurios atneša pastebimą rezultatą. Supratau, kad nebūtinas nei griežtas mitybos, nei sporto rėžimas, kol laikausi esminių principų. Tai leidžia gyventi sveikiau, keistis, bet kartu neatsisakyti mažų gyvenimo malonumų, patogiai jaustis tarp žmonių.

- Kaip sekasi laikytis mitybos plano?

Pirmosiomis savaitėmis rėžimo ir receptų stengiausi laikytis griežtai, kad pasikeistų mano įpročiai, o organizmas priprastų prie pokyčių. Dabar į dietą žiūriu labai laisvai. Esminiai principai, kuriuos taikau:

  • Valgyti 5 kartus per dieną su maždaug 3 val. pertrauka;
  • Angliavandeniai (avižos) pusryčiams, baltymai (varškė, kiaušiniai) vakarienei;
  • „Cheat days“ are ok ir gali būti ne viena jų, jei tik esu sąmoningas ir po to grįžtu į rėžimą.

- Ar liekate alkanas? Kaip įvertintumėte porcijų dydžius?

Porcijų dydžiai normalūs, jei nebūnu labai aktyvus. Pirmosiomis savaitėmis, kai griežtai laikiausi dietos ir sportavau pagal programą, kartais jausdavau silpnumą, vakarais išaugdavo alkio jausmas. Ilgainiui pripratau ir nejaučiu diskomforto.

- Sportuojate namuose ar sporto klube? Kokių turite pastebėjimų? 

Dabar sportuoju nereguliariai, kadangi turiu suderinti darbą ir būvimą su šeima. Darbe turiu skersinį – dabar dažniausiai apsiriboju prisitraukimais ir atsispaudimais. Iš esmės Kilo.lt sudaryta programa man tinka, tačiau supratau, kad šiuo gyvenimo momentu negaliu sau leisti tik laiko (treniruotė kartus per savaitę, su dušu trunka ~ 2 val. - tai ilgiau nei esu pratęs) būti sporto salėje. Tokiu atveju visai nematyčiau šeimos. Vis dėlto bandau iškilti bent kiek aktyvus ir nuolat sąmoningai seku kūno pokyčius. Rudenį ketinu vėl aktyviau sportuoti ir išsikelti dar ambicingesnius tikslus.

- Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai, ar pastebi pokyčius, ar palaiko?

Savijauta puiki - džiaugiuosi pasikeitusiu gyvenimo būdu ir supratimu, kad yra visai nesunku keisti tiek savo kūną, tiek mąstymą. Mano svorio pokyčius pirmiausiai pastebėjo kolegos – dažnai sulaukiu klausimų “kaip tau pavyko?”

O dėl palaikymo – jo man nereikia, kadangi ypatingai nepasikeičiau. Leidžiu sau viską, ko noriu, tiesiog išlieku sąmoningas ir neapsiryju bandelėmis ir saldainiais kiekvienai progai pasitaikius.

- Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

Norintiems numesti svorio patarčiau kelis dalykus. Pirma, konsultuotis su specialistais, kadangi svorį sėkmingai reguliuoja daugybė žmonių ir nereikia išradinėti dviračio savarankiškais eksperimentais. Antra, nepersistengti, nes labai griežtas rėžimas atneša rezultatus, tačiau, greičiausiai, nepavyks jo laikytis ilgai. O juk jūsų tikslas, ko gero, išlaikyti normalų kūno svorį, formas ir sveikatą ilgai.

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Simono mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas

Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu