Sauliaus sėkmės istorija

Sauliaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-11 kg
Svoris
Prieš
91 kg
>
Po
80 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
186 cm.
Laikas
Amžius
25 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Sauliaus pasiekimai: -11 kilogramų ir pradėta auginti raumeninė masė.

Kai Saulius (vardas pakeistas) nutarė pakeisti mitybą ir padidinti raumeninę masę, skaičiai svarstyklėsė jau buvo pasiekę 93-95 kilogramus. Nors vyras sportavo bei stengėsi rinktis sveikesnį maistą, rezultatų tai nerodė ir ant pilvo jau buvo susikaupęs nemenkas riebalinis sluoksnis. Nesulaukęs norimų rezultatų, Saulius nutarė kreiptis pagalbos į profesionalus.    

„Kai sportavau savarankiškai ir valgiau savo pasirinktą maistą, gal kažkiek ir didėjo raumenys, bet kartu su nemažu riebaliniu sluoksniu. Tiesiog stambėjau ir tiek. Kai prisiregistravau Kilo.lt, mano tikslas buvo auginti raumeninę masę, bet kai nusiunčiau savo nuotraukas Kilo.lt, man buvo patarta, visų pirma, atsikratyti kuo daugiau riebalinio sluoksnio, prieš pradedant auginti raumeninę masę. Aš su tuo sutikau ir numečiau 13-15 kilogramų per daugmaž 4 mėnesius“, - pasakojo vyras.

Nors Sauliaus užsibrėžtas tikslas dar nepasiektas jam tai nuotaikos negadina. Jis pasiryžęs ir toliau laikytis mitybos ir sporto programų.

„Savijauta, valgant sveiką maistą ir sureguliuotas porcijas, yra tikrai labai gera. Ypač tai pajaučiau pirmomis dienomis, kai pamačiau skirtumą tarp sveiko maisto ir nesveiko. Jautiesi daug energingesnis, neapsunkęs ir nebūna išsipūtęs pilvas, nes maistas lengvai virškinamas. Dabar jau apie 2 mėnesius stengiuosi auginti raumeninę masę, bet kol kas priaugau apie 1 kg. Su auginimu viskas šiek tiek sunkiau. Tikriausiai, prireiks nemažai laiko norint gerų rezultatų“, - šypsosi Kilo.lt narys.

Paklaustas apie mitybą ir sportą, Saulius džiaugiasi didelėmis procijomis ir kad niekad nelieka alkanas.  Beto, nors jis ir teigia esąs išrankus maistui, mitybos planas jam buvo sudarytas atsižvelgiant į visus jo pageidavimus. Nuo mitybos plano nenuklysti jam taip pat padeda „Lucky day“, kai jis gali valgyti ką nori ir kiek nori.

Sportuoja Saulius 4 kartus per savaitę, pagal jam sudarytą treniruočių programą, skirtą treniruotis sporto salėje. „Viskas labai patogu. Yra paaiškinimai viskam kaip taisyklingai viską daryti ir netgi video kaip daromas kiekvienas pratimas“, - sako Saulius ir pažada pasidalinti savo patirtimi ir kai pasieks dar geresnių rezultatų.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu