Saulės sėkmės istorija

Saulės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-9 kg
Svoris
Prieš
67 kg
>
Po
58 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
165 cm.
Laikas
Amžius
25 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Saulės* atsakymai į Kilo komandos klausimus

- Saule*, papasakokite apie savo patirtį prieš Kilo.lt.  Kiek svėrėte, ar anksčiau bandėte atsikratyti svorio?

Prieš pat prisijungiant prie Kilo.lt svarstyklės rodė 68kg, kartais net šiek tiek daugiau. Nesijaučiau labai stora ar apkūni, bet tie skaičiukai labai gąsdino. Prieš tai kažkaip specialiai atsikratyti svorio nebandžiau, tiesiog turėdavau aktyvų laisvalaikį, kartais pasportuodavau, tad normalioms kūno linijoms išlaikyti to pakakdavo. Tačiau dingus sportui, padidėjo ir svorio skaičiukai.

- Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis?

Apie Kilo.lt buvau girdėjusi jau seniai ir vis pagalvodau, jog norėčiau pabandyti. Nes jaučiau, jog kasdienis “atsiskaitymas” už valgymus ir sportą tikrai man padės siekti savo rezultatų. Taip sakant, reikėjo, kad kažkas palaikytų ir paklaustų kartais kaip sekasi. Tad įstojus pasirinkau, jog noriu sumažinti kūno apimtis, svorį bei sudeginti riebalus.

- Kiek laiko laikotės Kilo.lt nurodymų? Kas skatina siekti tikslo ir nemesti programos?

Nurodymų laikausi jau 8 mėnesius. Nemesti programos skatina akyvaizdūs asmeniniai pokyčiai. Pripratau prie tokio gyvenimo būdo, tad kai kas nors pasikeičia, labai norisi sugrįžti prie savo programos. Geriau jaučiuosi, sustiprėjau, tad tikrai nesinori imti ir taip lengvai paleisti viską.

- Papasakokite apie savo sporto programą. Sportuojate namuose ar sporto klube? Kiek kartu per savaitę?

Pusę metų sportavau sporto klube. Kartais eidavau į grupines treniruotes, kartais eidavau į treniruoklių sale pasportuoti pagal sudarytą program. Šiuo metu sportuoju namuose pagal Kilo.lt programą, priderindama kitas veiklas (dviračiai, tinklinis, bėgiojimas ir kt.). Sportuoju tris kartus per savaitę. 

- Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Ar teko daug ką pakeisti mityboje? 

Visada galvodavau ,jog maitinuosi pakankamai gerai. Gavus mitybos planą supratau, jog didžiausia problema būdavo mano vakarienė. Iki Kilo.lt vakarienes valgydavau pakankamai sočias, kurios turėdavo daug angliavandenių (pvz. Makaronai, bulvės irk t.). Tad esminis pokytis buvo vakarienės įpročių susitvarkymas. Pačio plano yra pakankamai lengva laikytis, patiekalai tikrai nesudėtingi ir lengvai padaromi. Taip gan greitai galima perprasti mitybos principus ir suprasti, kas yra gerai valgyti tam tikru metu, o kas yra blogai. 

- Ar liekate alkana? Kaip įvertintumėte porcijų dydžius?

Alkana tikrai nelieku. Porcijų dydžiai tikrai yra normalūs, kai kurių patiekalų gal net per dideli. 

- Kokio maisto labiausiai pasiilgstate?

Tik įstojus į programą pasiilgdavau greito maisto, bandelių. Dabar greito maisto norisi ne taip smarkiai, tačiau saldiems kepiniams vis dar būna sunku atsispirti. Bet tam yra cheat day, per kurią patenkintu visus savo poreikius. :)

- Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai?

Dabartinė savijauta yra nuostabi. Jaučiuosi lengvesnė, grakštesnė, gražesnė. Susitvarkė pilvo pūtimo problemos. Pažįstami pokyčius pastebi ir, žinoma, palaiko ir džiaugiasi kartu su manimi.

- Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

Pasižadėti sau laikytis tikslo. Pradėti nuo mažų žingsnelių, jei yra sunku. Neteisti savęs, jei kažkas nepavyko, ar galbūt suvalgėme kažką ne taip. Visi esam žmonės, visko pasitaiko, kartais galbūt yra svarbiau geros emicijos su pyrago gabalėliu, nei liūdesio akimirka su salotos lapu rankose. Tik svarbu vėl grįžti prie savo tikslo! Čia kaip kopimas į kalną, sunkus, kartais norisi sustoti, bet kai jau užkopi, tai nuo viršūnės tokie vaizdai atsiveria, jog supranti, kad buvo verta. Linkiu visiems pasiekti savo kalno viršūnes!

*Vardas pakeistas.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu