Sandros sėkmės istorija

Sandros rezultatai
Kilogramai
Numetė
-13 kg
Svoris
Prieš
78 kg
>
Po
65 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
168 cm.
Laikas
Amžius
25 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Sandros sėkmės istorija

„Nors tikslas dar nepasiektas, bet jau dabar jaučiuosi puikiai! Su dideliu noru vykstu apsipirkinėti, nes nebereikia pirkti drabužių, kurie paslėptų visą kūną“, - taip apie savo rezultatus ir patirtį su Kilo.lt atsiliepia jauna mama Sandra (vardas pakeistas).

Nors mokyklos laikais Sandra lankė šokių mokyklą ir galėjo pasigirti itin liekna figūra, išvykus svetur ir pradėjus dirbti, nereikalingi kilogramai greitai pradėjo augti. Moteris pripažįsta, kad tikrai nesimaitino tinkamai, tad nuo 55 kilogramų svoris greitai pakilo iki 65. O nėštumo metu ji priaugo dar 35 kilogramus.

„Po gimdymo praėjus metams buvau visa meškutė. Svoris buvo 95 kilogramai. Pradėjau bandyti visais būdais sulieknėti, išbandžiau įvairiausias dietas, tabletes, tačiau numestas svoris greitai grįždavo. Vėliau susiėmiau ir pradėjau sveikai maitintis, bėgioti. Pasiekiau 68 kilogramus ir buvau labai laiminga. Bet tai truko neilgai. Dėl netinkamo lieknėjimo ir savęs kankinimo nebeatsispyriau saldumynams ir vėl priaugiau 10 kg. Tada ir nusprendžiau išbandyti Kilo.lt mitybos ir sporto programas“, - pasakoja Sandra.

Pradėti gyventi sveikiau Sandra pasiryžo kartu su vyru, kuris taip pat jau pasiekė puikių rezultatų. Ji teigia, kad dviese prisižiūrėti buvo tikrai paprasta: „Vienas kitą palaikome ir skatiname siekti geresnių rezultatų, ruošiamės vestuvėms, tad yra dėl ko stengtis“.

Moteriai sudarytas 1500 kcal mitybos planas, su nurodymais valgyti  tenka 5 kartus per dieną.  „Sudarytos programos man labai patiko ir mitybos plano nėra sunku laikytis, nes vieną dieną per savaitę galima valgyti viską, ką noriu Sudarytas mitybos planas yra puikus, nepatikę patiekalai jau kita dieną buvo pakeisti pagal mano norus ir alkana nesijaučiau niekados. Kartais net sunku suvalgyti visa reikiamą porciją“, - džiaugiasi 13 kilogramų per kelis mėnesius atsikračiusi Sandra.

Pakausta apie sporto programą, Sandra atskleidžia, kad sportas jai tapo atsipalaidavimo būdu.  Ji sportuoja 3 kartus per savaitę ir kaip pati teigia, rezultatas akivaizdus.

Artėdama prie užsibrėžto tikslo, Sandra taip pat džiaugiaisi aplinkinių reakcija. „Gaunu daug komplimentų, klausimų, kaip man tai pavyko, tad neabejodama rekomenduoju Kilo.lt planus. Jau dabar nemažai draugų prisijungė dėl mano ir vyro rekomendacijų ir nei vienas nesigaili!“

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu