Reginos sėkmės istorija

Reginos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-10 kg
Svoris
Prieš
(2017-09-13)
63 kg
>
Po
(2018-02-27)
53 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
160 cm.
Laikas
Amžius
29 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Regina atsikratė beveik dešimties kilogramų!

Daugiau nei pusė lietuvių turi antsvorio. Dalis jų stengiasi tapti sveikesniais, atsikratyti kilogramų. Pavyksta ne visiems. Dalinamės dvidešimt devynerių metų vilnietės, sėkmingai atsisveikinusios su beveik dešimčia kilogramų, sėkmės istorija. 

Regina, papasakokite savo kelią į sveikesnį gyvenimą?

Prieš pradėdama bendrauti su KILO.LT svėriau 64 kg. Kadangi esu mažo ūgio, tai tikrai nemažai. Būdama nėščia priaugau net 17 kg. 10 kg nukrito iš karto po gimdymo, kiti septyni liko. Labai sunkiai numečiau tris kilogramus sportuodama su Youtube namuose. Per metus tik 3 kg... Pilvas išsikišęs, šonuose nemažai riebalų, į rūbus pradėjau sunkiai tilpti. Kai jau reikėjo keisti rūbų dydį, pagalvojau, jog reikia kažką keisti iš esmės. Gana. Daug skaičiau apie dietas, bet jomis nepasitikėjau, bijojau, kad po to grįš dvigubai. Vis pažiūrėdavau į KILO.LT reklamas, į kitų žmonių sėkmės istorijas ir nusprendžiau pabandyti. Pradžioje nieko nesakiau niekam. Nenorėjau prisipažinti, jog sumokėjau pinigus, kad padėtų sulieknėti, tačiau, kai pradėjo matytis rezultatai, pradėjau dalintis įspūdžiais. 
Dabar jau esu patenkinta savo kūnu. Na, gal dar kokį vieną kilogramą norisi numesti. Su KILO.LT bendrauju jau beveik pusmetį. Patinka, jog turiu savo mitybos planą, savo sporto programą visada su savim. KILO.LT specialistai visada pataria, išklauso, motyvuoja. Visada jaučiausi stebima ir tai skatino nemesti tikslo. Mitybos plano laikytis nėra sunku. Gal pradžioje ilgėjausi sau įprastų valgių, bet eigoje pripratau. Turėjau “lucky day” (diena, kai galima valgyti tai, ką nori), kurios metu gamindavau tai, ko labai norėjosi per savaitę. Porcijos tikrai didelės, labai retai, kada viską suvalgydavau.  Receptų gausu, na, o mano mylimiausias patiekalas - įdaryti baklažanai ir moliūgo su vištiena salotos. 
Dabar jaučiuosi puikiai, aplinkiniai pastebi, kad sulieknėjau, atjaunėjau. Įlendu į rūbus pirktus prieš 15 metų. Taip neatrodžiau nuo mokyklos laikų! Kitiems, norintiems sulieknėti, primenu, jog tereikia tik noro ir ryžto pakeisti mitybą, kažkiek pasportuoti ir rezultatai tikrai bus. Na, o su KILO.LT tai daryti daug lengviau.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas

Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu