Reginos sėkmės istorija

Reginos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-13 kg
Svoris
Prieš
(2016-11-01)
70 kg
>
Po
(2017-04-05)
57 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
156 cm.
Laikas
Amžius
35 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Kilo.t narė: "Svorį mesti savarankiškai pradėjau bandyti jau prieš 8 metus. Žinoma, nesėkmingai"

Dirbu tokį darbą, kuris dažnai atliekamas sėdint prie kompiuterio, o kartais yra neprognozuojamas, neterminuojamas darbo laikas, tenka būti ir skirtingose vietose. Buvau ir esu užversta reikalais, projektais, pareigomis ir įsipareigojimais.

Kai nusprendžiau, jog jau atėjo „TAS METAS“ susitvarkyti svorį, svėriau 70 kilogramų. Šis skaičius nesikeitė keturis metus, nors svorį mesti savarankiškai pradėjau bandyti jau prieš 8 metus. Žinoma, nesėkmingai. Pagrindinė nesėkmės priežastis – nuolaidžiavimas sau, režimo nebuvimas, stresas, miego trūkumas, motyvacijos stoka. Gaminau panašius patiekalus kaip ir su Kilo.lt mesdama svorį, tik kiekiai buvo didesni, ir, žinoma, po valgymo laukdavo desertai. Daug desertų: tortai su daug riebaus kremo, su dideliu kiekiu cukraus; bandelės, ledai, šokoladai.

Prieš du metus pradėjau bėgioti. Nors šiaip, sportuoti labai nemėgau. Bet prisiverčiau pabandyti, po to, prisiverčiau ištverti, galiausiai prisiverčiau pajusti, kad man tai beveik patinka. Nors ir neatrodžiau super stora, o ir kilogramai man fiziškai netrukdė, mane užgaudavo savų ir svetimų žmonių pastabos, veikė informacija apie antsvorį, reklama apie grožį ir viliojo sveikas gyvenimo būdas, kurį noriu įskiepyti savo vaikams. Supratau, kad jei ne dabar, vėliau nebebus prasmės. Niekada nerūkiau, negėriau ir kitaip nesisvaiginau, todėl nutariau, kad nenoriu turėti ir valgymo priklausomybės. Valgis buvo man ne tik skanus, bet ir psichologinis nusiraminimas.

Kilo.lt paslaugomis nutariau naudotis dėl to, kad man reikėjo laiką taupančios, bet kokybiškos pagalbos. Nebūčiau turėjusi laiko susitikimams su skirtingais specialistais, tai ši programa man tiko idealiai. Labiausiai ko man reikėjo – tai siekiant kilogramų tirpdymo tikslo, būti atsakingai ne prieš save, o prieš kitus. Man reikėjo, kad nebebūtų galimybės nuolaidžiavimui. Deja, pati dėl savęs aš nelabai stengiuosi, bet dėl kitų aš galiu padaryti daug. Tad žinojau, jei imsiuosi sveiko gyvenimo būdo ir įsipareigosiu laikytis režimo ne sau, o man padedančiai programai, aš galbūt galiu šio to pasiekti. Žinoma, nesitikėjau, kad tiek. Nors kaip mesti svorį aš žinojau, bet man reikėjo, jog kažkas aiškiai sudėliotų maitinimosi ir sporto grafiką su smulkiausiomis detalėmis. Pastebėjau, kad pradėjus laikytis režimo pradėjo kristi ne tik svoris, bet ir laiko padaugėjo, bei šiek tiek sutaupiau pirkdama maistą.

Kilo.lt programos laikausi keturis mėnesius ir numečiau 12 kg. Tiek, kiek ir norėjau. Dabar antsvorio nebeturiu, bet šiuo metu turiu jau naują tikslą, per kurį ketinu numesti dar 8 kilogramus ir šiek tiek sutvirtinti kūną. Man labai malonu, kad Kilo.lt programos specialistai reguliariai pasiteirauja, kaip man sekasi, klausia, ar nereikia kokios pagalbos. Visa tai veikia skatinančiai ir motyvuojančiai.

Pirmą mėnesį mitybos planu naudojausi labai griežtai, tačiau vėliau buvo daugiau improvizacijos, nes buvau išvykusi į komandiruotę, kitą dalį laiko negyvenau namie, slaugiau mirštančią močiutę, buvo Kalėdų ir Naujųjų metų laikas, dvejos laidotuvės, kuriose reikėjo būti ne tik gedėtoju, bet ir organizatoriumi, taip pat per šį laiką be darbinės veiklos teko galutinai užbaigti trejus metus trukusį asmeninį projektą. Tad dėl to, kartais teko paprastinti patiekalus, kartais valgyti pateiktus patiekalus kavinėse, išsirenkant tik tai, kas tinka pagal mano mitybos planą, nors tai, deja, nebuvo tai, ką turėjau tą dieną valgyti. Bet žinojau, kiek galiu suvalgyti kalorijų ir bandžiau bent taip nenukrypti nuo plano. Labai padėjo Kilo.lt kalorijų skaičiuoklė.

Galvojau, kad bus labai sunku laukti svečių arba svečiuose nevalgyti, ką šeimininkai pagamino, nes neketinau visiems skelbti, kad metu svorį ir nieko nevalgysiu, nes to nėra mano mitybos plane. Bet greit prie to pripratau, tokiais atvejais geriu daug arbatos ir pastebėjau, kad daugiau laiko ir dėmesio liko bendravimui.

Laikantis Kilo.lt mitybos plano neįmanoma jaustis alkanu, aš dažniausiai negaliu suvalgyti visos porcijos, nors labai stengiuosi, nes specialistai leido mažinti tik užkandžių kiekius. Labiausiai patinka varškė su bananais, lašišos salotos, taip pat jautienos kepsnys su raudonaisiais svogūnais ir paprika. Kadangi yra viena laisvo valgymo diena, nebūna, kad kažkokio maisto labai pasiilgstu. Būna tik, kad erzina nelaisvė, kai turi valgyti, ne tai ką nori, bet tai kas suplanuota.

Kilo.lt specialistai sudarė sporto programą namų sąlygoms, nes taip norėjau. Taigi tris dienas sportuoju po 40 min., o kitas dienas einu pasivaikščioti, pažaisti komandinių žaidimų arba dirbu sunkų fizinį darbą. Atėjus pavasariui, vėl grįžau prie bėgiojimo. Sportas nėra mano stiprioji pusė, tad jis manęs nedžiugina. Bet sukandus dantis atsportuoju. Bet nepaisant to, vertinu šitą veiklą dėl energijos suteikimo, kūno gerovės, ištvermės ir valios didinimo.

Kad esu geresnės formos pastebėjo daugelis žmonių, bet mane tai šiek tiek trikdo. Klausinėja, ką tokio darau, kad pagerėjo rezultatai. Stengiuosi, visiems patarti, ką reikia daryti. Tačiau žinau, kad pagrindinė taisyklė – labai stipriai to norėti. Šiuo metu jaučiuosi labai gerai, ne tik kad turiu priežastį pakeisti savo garderobą, bet ir dėl to, kad didžiuojuosi savimi.

 

Siekant išlaikyti privatumą, Kilo.lt narės vardas pakeistas.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu