Rasos sėkmės istorija


Rasos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-30 kg
Svoris
Prieš
107 kg
>
Po
77 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
177 cm.
Laikas
Amžius
43 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Rasos istorija iš pirmų lūpų

Mano vardas Rasa, man 43 metai, esu iš Vilniaus. Prieš pradėdama laikytis KILO.LT sudaryto mitybos plano svėriau beveik 107 kilogramus. Šią programą paskatino išbandyti keletas bendradarbių pasiekti rezultatai laikantis KILO.LT sudarytos dietos. Na, ir, žinoma, savijauta bei išvaizda veidrodyje nedžiugino. Anksčiau esu laikiusis įvairiausių dietų, tačiau rezultatai buvo trumpalaikiai. Nukritus keliems kilogramams jie greit sugrįždavo su kaupu.

KILO.LT susidomėjau pamačiusi reklamą internete. Sužinojau, kad keletas mano bendradarbių atsikratė nemažai viršsvorio laikydamiesi šios programos. Matydama konkrečių žmonių rezultatus nutariau ir pati pabandyti.

Pirmas tikslas buvo atsikratyti bent 10-15 kg, tačiau specialistai mane patikino, kad aš galiu atsikratyti daug daugiau antsvorio. Užsiregistravau programoje 2014 liepos pabaigoje. Jau pirmą mėnesį pamačiau neįtikėtinus rezultatus. KILO.LT programos laikausi iki šiol. Tai tapo mano gyvenimo būdu.

Per pirmus metus atsikračiau daugiau kaip 25 kg. Dažnai tenka būti komandiruotėse, todėl laikantis programos galiu susilaikyti nuo netinkamo maisto valgymo. Visiškai atsisakiau maitinimosi kavinėse. Dabar svoris krenta labai nežymiai, bet man patinka maitintis pagal šią programą, todėl narystę nuolat pratęsiu. Drabužių dydis sumažėjo nuo 52 iki 40. Svarbiausia jaučiuosi puikiai. O tikslo siekti toliau puiki savijauta ir kasdien gražėjantis vaizdas veidrodyje. 

Mitybos plano laikytis nebuvo ir nėra sudėtinga. Atsirinkau patiekalus, kurie greičiau paruošiami, ir yra skanūs. Alkana nesijaučiau niekada, porcijos kai kurių patiekalų net atrodo per didelės. Didelio poreikio kitokiam maistui nebuvo, gal kartais norėdavosi miltinių patiekalų. Iš KILO.LT receptų dažniausiai renkuosi kiaušinių patiekalus, kalakutieną, vištieną ar jautieną su žaliomis daržovėmis. Taip pat mėgstu liesą varške su jogurtu bei įvairius vaisius. Labiausiai patinka greit pagaminami patiekalai. Tarp KILO.LT receptų jų išties yra daug. 

Kalbant apie sportą, kaip ir minėjau labai daug laiko tenka praleisti komandiruotėse, todėl lankytis sporto klubuose sudėtinga, o ir tiesą pasakius nelabai juos mėgstu. Todėl kiek leidžia aplinkybės sportuoju savarankiškai pagal KILO.LT programą, važinėju dviračiu, užsiimu giluminiu nardymu. Jokių maisto papildų nevartoju.
Šiuo metu sveriu 77,4 kilogramus. Savijauta labai gera ir labai džiaugiuosi pasiekus tokių rezultatų. Pažįstami labai nustemba pamatę mane dabar, ypatingai tie, kurie nematė paskutinius porą metų. 

Pradėti visada sunku, bet man pasiekus realių ir didelių rezultatų nesinori sustoti. Norėčiau dar porą kilogramų ištirpdyti ir manau, kad dar tikrai busiu KILO.LT narė ateinančius metus. 

Visiems, kurie nekaip nepasiryžta pradėti noriu pasakyti - jeigu kiti pasiekė rezultatų pasieksite ir jūs. Nieko nėra neįmanomo. Jeigu yra noras visada atsiranda ir galimybės. Todėl greičiau junkitės prie šios puikios programos ir stebinkite save ir kitus rezultatais.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu