Ramintos sėkmės istorija

Ramintos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-15 kg
Svoris
Prieš
75 kg
>
Po
60 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
170 cm.
Laikas
Amžius
26 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Ramintos atsakymai į Kilo komandos klausimus

Koks buvo Jūsų tikslas, kai nutarėte išbandyti Kilo.lt?

Kadangi nėštumo metu buvau priaugusi 25 kg - ne visi kilogramai dingo. Su Kilo.lt pagalba norėjau sumažinti apimtis ir numesti svorio. Galiu pasigirti viskas pavyko geriau nei tikėjausi! -14 kg per pusę metų ir akivaizdžiai pasikeitusios kūno linijos :)

Anksčiau visada galvojau, kad, norint numesti svorio, maistas nieko nekeičia, tiesiog reikia valgyti mažiau, nevalgyti po 18 valandos, padaryti atsilenkimų, pabėgioti ir viskas greit pasikeis. Deja. Tokius bandymus ištverdavau savaitę, ilgiausiai – dvi, tuo viskas ir pasibaigdavo. Nesu iš tų žmonių, kurie yra labai valingi dietų atžvilgiu, todėl prieš pradedant su Kilo.lt buvau nusiteikusi truputį skeptiškai ir galvojau: pabandysiu, bet rezultatas turbūt liks toks pat. Klydau. Rezultatas maloniai nustebino.

Gal galite plačiau papasakoti apie savo patirtį su Kilo.lt?

Kilo.lt – tai ne tik subalansuota mityba ir sportas. Tai savęs išbandymas bei ištvermės, užsispyrimo, ryžto patikrinimas. Bendradarbiaudama su šia komanda, per pusę metų savo užsibrėžtus tikslus įgyvendinau šimtu procentų. Likau patenkinta čia dirbančiais specialistais.

Siekti rezultato, pirmiausia, skatino vyras, kadangi kartu laikėmės šių programų, viskas buvo kur kas paprasčiau ir lengviau nei tikėjausi. Kai kartu sieki užsibrėžtų tikslų, atsiranda mažiau pagundų viską mesti, todėl susikaupi ir vėl susiimi. Didelį vaidmenį mano sėkmės istorijoje suvaidino mano mylimas žmogus. Kilo.lt atradau vyro dėka ir jo nuolat palaikoma - šiandien vėl esu laiminga.

Kaip sekėsi laikytis mitybos plano? Ar daug ką teko pakeisti?

Nemažai teko pakeisti savo mitybos įpročių, tiksliau – praktiškai viską. Atsisakiau lietuviškų patiekalų, taip mėgstamų bulvių, miltinių patiekalų, padažų ir užkandžiavimo. Išmokau gerti arbatą be cukraus, nors prieš tai puodelį užsaldindavau 2-3 šaukšteliais.

Sunkiausia laikantis dietos buvo ''perlipti per save'', atsisakyti užkandžiauti visą dieną. Alkana truputį pasijausdavau pirmąją savaitę, kai atsisakiau užkandžiavimo. Vėliau viskas ėjosi sklandžiai. Porcijos buvo pakankamos, kartais net ir nesuvalgydavau tiek, kiek reikėtų.

Kaip Jums sekėsi su sporto programa? Treniravotės namie ar sporto klube? Kas buvo sunkiausia sportuojant?

Sunku prisiversti atlikti duotus pratimus sąžiningai 4 kartus per savaitę. Pirmuosius 3 mėnesius sportavau namie, nes tikėjausi, kad bus paprasčiau planuotis laiką, juk namuose yra mažas vaikas. Vėliau išėjau į sporto klubą. Pastebėjau, kad sportuoti namuose labai sunku prisiversti, nes visuomet atsiranda darbų, kuriuos prisireikia atlikti, nors jie tikrai galėtų palaukti. Bandai save pateisinti, kad “neturiu laiko dabar, pasportuosiu vėliau ar net kitą dieną”. Klube tiesiog atsiduodi sportui. Tuo pačiu pakeiti aplinką, pailsi nuo kasdienės rutinos. Tai laikas - skirtas tik tau.

Kaip pasikeitė Jūsų savijauta?

Savijauta pagerėjo, nes pradėjau labiau savimi pasitikėti. Jaučiuosi daug energingesnė, tapau sau patrauklesnė, o ir vyras vis dažniau pasako komplimentų. Daug smagiau perkant drabužių parduotuvėje matuotis ne L, o S dydžio rūbus.

Draugai taip pat džiaugiasi pasiektais rezultatais, kai kurie gal truputį ir pavydi. Palyginus nuotraukas, darytas pačioje pradžioje ir dabar, ir pati sau pavydžiu :D

Vis dar negaliu patikėti, kad man pavyko!

Jūsų patarimas norintiems pradėti keistis:

Norintiems pradėti keistis palinkėčiau ''susiimti'' ir apsišarvuoti geležine kantrybe - visa tai atperka rezultatai :)

 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Ramintos mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas

Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu