Pauliaus sėkmės istorija

Pauliaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-18 kg
Svoris
Prieš
90 kg
>
Po
72 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
172 cm.
Laikas
Amžius
37 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Pauliaus atsakymai į Kilo komandos klausimus

„Kai nusprendžiau kažką keisti, svėriau 94kg. Tiesa sakant, jau negalėjau į save žiūrėti. Sunku buvo net batus užsirišti, nekalbant apie mieguistumą, energijos trūkumą ir nerangumą“, - tokiais žodžiais pasakojimą apie tai, kaip atsikratė nereikalingų kilogramų pradeda KILO.LT narys Paulius.

Vyras pasakoja anksčiau bandęs  savarankiškai atsikratyti svorio, mėginęs įvairias dietas, tačiau pasiekti rezultatai niekada ilgai neišlikdavo. „Bandžiau „grikių dietą“ 7 dienas valgiau vien grikius ir gėriau kefyrą. Per tą savaitę numečiau 7kg. Bet per dvi savaites po dietos grįžo kilogramai ir dar kelis priaugau viršaus. Taip pat, bandžiau tik sportuodamas mesti svorį, nekeičiant mitybos, deja, rezultatų nebuvo. Turėjau ir trenerio sporto klube sudarytą mitybos planą, tačiau planas bvuo sudaytas kažkaip sausai. Jei kalbant apie mitybą, pvz.: 100g ryžių, 200g vištienos ir daržovės, viskas“, - psakoja Paulius, sakydamas kad tokiame plane jam trūko konkretesnės informacijos ir receptų, todėl net nebandė laikytis sudaryto plano.  

Apie KILO.LT Pauliui papasakojo pažįstamas, kuris teigė, kad tai veiksminga ir gera sistema. Trokšdamas ilgalaikių rezultatų bei norėdamas sumažinti savo riebalinį sluoksnį ir apimtis Paulius nutarė išbandyti šią internetinę platformą. Vyras pasakoja, kad tapus KILO.LT nariu mitybą jam teko keisti iš esmės. Iš maisto raciono dingo visi riebūs patiekalai, saldumynai, limonadai ir panašiai. Svarbus pasikeitimas buvo ir valgymo laikas.

„Iki KILO.LT pusryčių nevalgydavau visai, tada pietų privalgydavau, po daro vėl privalgydavau ir prieš miegą dar prikirsdavau“, - taip trumpai apie savo ankstesnius mitybos įpročius pasakoja Paulius. Tačiau dabar savo įpročius jis yra visiškai pakeitęs ir laikosi jam individualiai sukurto mitybos plano. Jis teigia, kad tai jam nesudaro didesnių sunkumų. 

Sportuoja Paulius sporto klube pagal jam KILO.LT trenerių sudarytą sporto programą. Neatsisako jis ir sportui skirtų maisto papildų. Prieš treniruotę išgeria BCCA amino rūgštis, po treniruotės baltyminį kokteilį. Paklaustas apie sunkumus, Paulius šypteli, kad vienintelis sunkumas, tai kova su savo tingėjimu.

Šiuo metu Paulius sveria 72kg ir sako, kad jo savijauta puiki, nuotaika taip pat, o energijos užtenką visai dienai. Vyro pažįstami į jo pasikeitimus reaguoja įvairiai. Vieni sako: „Gal jau pradėk valgyti kažką“, „Ką žmona nebemaitina?“, „Gal sergi?“. Kiti sako: „Super atrodai”, „Šaunuolis” ir dauguma klausia kaip jam tai pavyko. Paulius tikina, kad visiems siūlo ir pataria užsiregistruoti KILO.LT, nes jam tik tai ir padėjo.

Pauliaus mėgstamiausių dienos patiekalų meniu:

Pusryčiai: Kepti kiaušiniai;
Priešpiečiai: Bananai 2vnt;
Pietūs: Lašišos kepsnys su citrina;
Pavakariai: Lašiša įdaryti kiaušiniai;
Vakarienė: Jautienos kepsnys su salotomis.

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Pauliaus mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu