Osvaldo sėkmės istorija

Osvaldo rezultatai
Kilogramai
Numetė
-11 kg
Svoris
Prieš
(2018-03-22)
96 kg
>
Po
(2018-08-07)
85 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
174 cm.
Laikas
Amžius
35 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Osvaldas, dviejų vaikų tėtis iš Telšių, nors ir būdamas skeptiškas, ryžosi priimti specialistų pagalbą, kurios dėka tapo atletišku vyru. Paprašėme Osvaldo pasidalinti savo sėkmės istorija.

Kiek svėrėte ir kaip atrodėte, kai nusprendėte kažką keisti? Kas paskatino?

Man 36 metai. Esu iš Telšių. Vedęs ir auginu du vaikus. Keletą metų turėjau antsvorio.  Svėriau apie 94 kg. Bet, rodos, viskas buvo gerai. Nepergyvenau dėl išvaizdos. Mėgstu pavalgyti ir esu stambesnių kaulų, taip aš galvojau. Bet kai svoris vis po truputį kilo ir pasiekė 96 kg, jau sau nebepatikau. Drabužiai tapo maži, nebesusegdavau kelnių ir marškinių. Labiausiai matėsi didelis pilvas. Bet to, tapo sunkiau  judėti, greit dusdavau. Nusprendžiau susiimti ir sulieknėti.

Ar bandėte atsikratyti svorio savarankiškai? Kaip sekėsi? Su kokiais sunkumais susidūrėte?

Taip. Kai nusprendžiau keistis, galvojau pavyks pačiam, be pagalbos. Galvojau, aš juk galiu. Bet deja... Savo jėgomis nelabai sekėsi. Badaudavau (nevalgęs ilgai neužmigdavau), valgiau rečiau, pradėjau sportuoti. Bet ką pasiekiau? Numečiau tik vieną kilogramą. Beviltiška...

Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokį tikslą norėjote pasiekti, kai prisijungėte prie mūsų? Ar šio tikslo siekiate ir dabar?

Tuo metu, kai nepavyko kilogramų atsikratyti pačiam, iš atostogų (po mėnesio) grįžo mano bendradarbis. Ir jau gerokai  pasikeitęs: lieknesnis, sportiškesnis, žvalesnis. Pasidomėjau, užsisakė mitybos planą ir veikia. Ai, nesąmonė - pagalvojau. Pinigų švaistymas. Dar tą pačią savaitę grįžo mano sesuo iš po studijų. Sulieknėjusi, pagražėjusi. Ji naudojosi KILO.LT. Na, jei ji gali, gal ir aš galiu. Ir tada kreipiausi į KILO.LT Tikrai buvau nusiteikęs neigiamai, kas tas KILO...? Bet kitų padrąsintas, užsisakiau. Gal blogiau nebus. Labiausiai norėjau atsikratyti pilvo, ir kitų riebaliukų.

Kiek laiko laikotės Kilo.lt nurodymų? Kas skatina siekti tikslo ir nemesti programos?

Pirmą savaitę gal buvo šiek tiek sunkiau, bet greitai pripratau. Susidėliojau maistą ką aš mėgstų. Ir jau po savaitės -1 kg. Dar netikėjau, kad tai veikia. Bet taip kiekvieną savaitę po kilogramą. Super! Per tris mėnesius "numečiau" 11 kg. Visą šį laiką su manim bendravo ir vis dar bendrauja KILO.LT specialistai. Jie su manim kaip su senu pažįstamu, atsako į visus kilusius klausimus. Taip pat sportuoju pagal sudarytą programą. Be programos tikrai neverta pradėti, nebus naudos. Sunkių pratimų nedarau. Sportuoju du kartus per savaitę. Aš manau, kad to tikrai pakanka gerai jaustis ir atrodyti sportiškesniam. Jokių papildų nevartoju.

Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai, ar pastebi pokyčius, ar palaiko?

Dabar tikrai jaučiuosi daug žvalesnis, linksmesnis ir lengvesnis. Visi pastebėjo mano"atjaunėjimą". Draugai ir giminės nustebę. Džiaugiuosi tokiu pokyčiu ir aš. Tikrai visiems patarčiau, kuo greičiau susitvarkyti mitybą! Nelaukite kitos dienos, kaip aš. Tai tikrai nereikalauja daug pastangų!

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu