Onos sėkmės istorija

Onos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-11 kg
Svoris
Prieš
(2016-01-24)
76 kg
>
Po
(2017-12-12)
65 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
172 cm.
Laikas
Amžius
29 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Puikūs pasiekimai. Onai pavyko atsikratyti net 11 kg.

Ona šiandien žaviai atrodanti ir savimi patenkinta trisdešimtmetė. Ji su skaitytojais sutiko pasidalinti savo sėkmės istorija, kaip jai pavyko atsikratyti 11 kg ir gyventi geriau.

Ona, papasakokite apie save.

Užaugau nedideliame miestelyje, kur maitinomės ūkiškai (namie gamintas maistas, kuriam daug dėmesio neskirdavome). Kiek prisimenu, visada buvau stambesnė nei mano bendraamžiai mokykloje. Su metais tas svoris vis didėjo, nuo 9 klasės pradėjau sportuoti (mankšta, bėgimas, dziudo), bet tai svoriui įtakos neturėjo. Buvo bandymų laikytis kažkokių dietų, bet ilgiau savaitės neištempdavau, nes nemėgau gaminti ir valios pritrūkdavo. Studijų metais toliau sportavau (bėgimas, tenisas, šokiai), bet nekoreguojant mitybos svoris pasiekė net 86 kg. Kad ir kaip man nepatiko, kaip atrodžiau ir nors vis sau sakiau "nuo pirmadienio"... nepavyko. Po vestuvių teko išvažiuoti 3 mėn. į užsienį praktikai, tada atradau 5-10 km bėgimą, daug skaičiau apie sveiką gyvenimo būdą, kažkiek pakoregavau mitybą. Atsikračiau 10 kg. Sverdama 75 kg, grįžau į Lietuvą. Vėl pasikeitė gyvenimo būdas ir svoris kristi nustojo. Vėl buvau nepatenkinta.

Kada ir kaip įvyko lūžis?

2016 m. sausį internete atradau kilo.lt – mitybos ir sporto konsultantus internetu, užsiregistravau, pasiryžau šį kartą nepasiduoti. Kilo.lt svetainėje peržiūrėjau video apie sportą ir mitybą, tai suteikė dar daugiau įkvėpimo. Kilo.lt pateikė puikų mitybos planą su suskaičiuotomis kalorijomis, galėjau rinktis norimus patiekalus iš sąrašo, nereikėjo galvoti ką gaminsiu. Užsibrėžiau tikslą - 70 kg.

Kas buvo sunkiausia siekiant tikslo?

Sunkiausia buvo išgerti reikiamą kiekį vandens ir išmokti valgyti 5 kartus per dieną. Iš pradžių vakare jausdavosi alkis, bet neilgai, nes porcijos tikrai didelės. Numečiau 2 kg labai džiaugiausi rezultatais, bet pastojau. Pradėjau blogai jaustis, daug valgyti, mečiau kilo.lt. Per nėštumą pasiekiau 96 kg. Pagimdžiusi jaučiausi savimi nepatenkinta, nusivylusi. Vėl pasiryžau laikytis kilo.lt mitybos principų ir daryti mankštą. Grįžti buvo smagu ir lengva, įpratau pagal kilo.lt valgyti dažnai, gerti daug vandens, atradau naujų maisto gaminimo idėjų. Svoris krito lėtai ir stabiliai. Buvo visokių momentų, kai atrodė kad jau nusibodo, nebenoriu ir pan., bet gerai, jog kilo.lt sistema siunčia priminimus apie dienos ataskaitos užpildymą, tada graužia sąžinė, kad moki pinigus, o nieko nedarai. Privalumas, kad visokius iškilusius klausimus galima aptarti su treneriais ir dietistais. Mano vaikas alergiškas, o aš žindau, tad negaliu naudoti kai kurių produktų, bet tai nebuvo problema, dietistai atrinko man tinkamą mitybos planą.

Jūs pranokote užsibrėžtą tikslą, kiek dabar sveriate, kaip pasikeitė Jūsų gyvensena?

Sveriu 65 kg, pagalvoju kad gal norėčiau 60 kg sverti, bet kol kas stengsiuosi išlaikyti esamą svorį ir gerinti fizinę būklę. Per tuos du metus įpratau gyventi be konditerijos gaminių, duonos. Saldumynus iškeičiau į datules, aišku būna, kad, kai labai norisi saldžiai, nusiperku chalvos ar juodo šokolado, bet stengiuosi valgyti tik per cheating day, kurią rekomenduoja Kilo.lt. Dėka sudarytos sporto programos sutvirtėjau (padarau 10 pilnų atsispaudimų, o nepadariau po gimdymo nei vieno). Pratimai nesudėtingi, o, jei atsibosta daryti tuos pačius, paprašius, treneris pakeičia. Aišku negalima paneigti, kad sportuoti namie sunkiau nei sporto klube, prisiversti reikia daugiau pastangų. Šiuo metu jaučiuosi graži sau, didžiuojuosi savimi. Smagu gauti komplimentų. Dėkoju kilo.lt ir savo vaikui.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu