Monikos sėkmės istorija

Monikos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-9 kg
Svoris
Prieš
(2016-10-23)
73 kg
>
Po
(2017-01-17)
64 kg
Tikslas: Pradėti gyventi aktyviau ir sveikiau
Svoris
Ūgis
172 cm.
Laikas
Amžius
29 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Monikos atsakymai į Kilo komandos klausimus

Papasakokite apie save. Kodėl nutarėte keisti mitybos ir sporto įpročius? Kas paskatino?

Man 29 metai, esu iš Vilniaus, turiu 3 metų sūnų. Grįžusi iš motinystės atostogų į darbą nusipirkau sporto klubo abonementą, treneris sudarė net kelias programas, tiesa, mitybos nekoregavau ir aišku, kad rezultatų nebuvo, taigi, po pusmečio nebeprasitęsiau abonemento, nes jaučiausi nusivylusi.  Prieš Kilo.lt programą svėriau 73 kilogramus ir jaučiausi blogai, smerkiau save. Ryžtis pokyčiams paskatino kolegė, kuri per trumpą laiką numetė apie 8 kilogramus. Pietaudamos kartu išsikalbėjome ir ji papasakojo, kad Kilo.lt dėka atsikratė 8 kilogramų per 3 mėnesius. Tai ir buvo didžiausia motyvacija.

Kodėl pasirinkote Kilo.lt? Kokį tikslą norėjote pasiekti ir kokio tikslo siekiate dabar?

Kaip jau minėjau anksčiau, įkvėpta kolegės nusprendžiau ir aš pabandyti pakeisti savo mitybą. Trūko žinių ką, kaip ir kada valgyti, todėl užsiregistravau Kilo.lt. Norėjau atsikratyti 8 kilogramų. Per 2 mėnesius nukrito 9 kilogramų. Dabar noriu išlaikyti esamą svorį. Kadangi pavyko numesti 9kg, o tai neįvyko per dieną, yra motyvacija ir toliau laikytis rėžimo. Be abejo, džiugina ir laisvi drabužiai ir apskritai vaizdas veidrodyje.

Kaip Jums sekasi laikytis mitybos plano? Ar neliekate alkana?

Mitybos plano sekasi laikytis neblogai. Aišku, būna visko, tačiau svarbiausia, suklydus vėl grįžti į ritmą. Turėjau įprasti valgyti 5 kartus per dieną, o to tikrai nedarydavau. Anksčiau rytais dažniausiai valgydavau sumuštinius, dabar valgau košes, labai mėgstu avokado užtepėlę su trapučiais. Kartais, nors ne kiekvieną dieną, vakare jaučiu alkį. Pastebėjau, kad dažniausiai alkis atsiranda, kai pavakariams suvalgau vaisių, todėl dažniau renkuosi trapučius, varškę. Porcijos normalios, badauti tikrai netenka. Pasiilgstu picos, bet ją suvalgau per „cheat day“.

Papasakokite kaip sportuojate. Tai darote namuose ar sporto klube?

Sportuoju namuose, sutaupau laiko, o man ir patinka. Kaip jau minėjau anksčiau, lankiausi sporto klube, sportavau pagal sudarytą programą, tačiau svoris vis nekrito. Sportuoti namuose man priimtina, todėl visiškai nesunku. Šiuo metu sportuoju bent tris kartus per savaitę pagal man sudarytą programą. Jeigu nusibosta pratimai, užtenka parašyti konsultantams ir gaunu naują programą. Man tai papildoma motyvacija, nes kartoti tuos pačius pratimus kelis mėnesius iš eilės būtų tikrai nuobodu.

Kaip jaučiatės atsikračiusi nepageidaujamo svorio?

Emocinė savijauta šiuo metu kur kas geresnė, nes pasiekiau savo norimą svorį. Reikėjo ir naujų rūbų, nes senieji tavo per dideli. Pažįstami reaguoja teigiamai, dažnai klausia, kas man atsitiko, o aš mielai dalinuosi savo patirtimi. 

Ką patartumėte kitiems?

Patarčiau pirmiausia pradėti nuo mitybos, nes tik mityba yra raktas į sėkmę. Sportas be galo svarbus, tačiau be taisyklingos mitybos jis neleis pasiekti pačių geriausių rezultatų. Ir matuokite savo apimtis, aš į tai nežiūrėjau labai rimtai, galbūt netikėjau sėkme, todėl dariau tik foto, o dabar gailiuosi. 

 

Siekiant išlaikyti Kilo.lt narės privatumą vardas pakeistas.

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Monikos mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu