Monikos sėkmės istorija

Monikos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-7 kg
Svoris
Prieš
(2017-06-19)
68 kg
>
Po
(2017-12-04)
61 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
165 cm.
Laikas
Amžius
32 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Monika per 5 mėn. ilgam atsisveikino su 7 kg.

Monika per 5 mėn. Ilgam atsisveikino su 7 kg, bet ne kilogramai buvo Monikos tikslas. Jos tikslas buvo ilgam subalansuota mityba. Monika sako: “Tiek buvo išbandyta dietų, nevalgymo po 18 val. ir "stebuklingų tablečių", dabar džiaugiuosi, kad nespėjau pakenkti savo organizmui”. Daugiau apie Monikos pokyčius:

Kuris iš mūsų nėra pagalvojęs, kad norėtų patobulinti kūno linijas? Tikriausiai, retas. O kas jus, Monika, paskatino imtis veiksmų, ne vien planuoti?

Atėjus vasarai mano svoris buvo 68 kg, ūgis 1.65 cm. Niekad nesvėriau daugiau negu 65 kg ir net nepastebėjau, kaip priaugau svorio... Jaučiausi bjauriai, ypač atėjus vasarai, kuomet norisi puikuotis savo kūnu, o aš tuo metu norėjau tik slėptis. Ir kuo daugiau dėl to pergyvenau, tuo sunkiau sekėsi kontroliuoti savo alkį. Tada ir supratau, kad savarankiškai man nesigaus pakeisti kūno linijų, mitybos įpročių ir mąstymo. Nors vasarą norisi atsipalaiduoti ir džiaugtis atostogomis, motyvacija numesti svorį buvo tokia didelė, kad nusprendžiau nedelsti nei dienos su Kilo.lt ir bent jau rudenį pasitikti su gerom emocijom.
Svorį savarankiškai bandžiau numesti kiek save atsimenu, tačiau pasirodė, kad kuo daugiau įspaudžiu save į rėmus, tuo labiau mano svoris šokinėja. Nuolatinės ir įvairios dietos mane vertė jaustis blogai, o po dietų buvo dar blogiau. Alkis - persivalgymas, vėl maisto stoka ir vėl persivalgymas... Užburtas ratas.

Jūs pasirinkote sveikatingumo projektą Kilo.lt. Kodėl būtent šis projektas, kaip pasirinkote iš gausybės pasiūlymų rinkoje?

Kilo.lt pasiūlymus/žmonių patirtis mačiau ir anksčiau. Kai sau prisipažinau, kad be specialistų pagalbos, konkretaus mitybos plano bei kažkokios motyvaciją keliančios sistemos nesusitvarkysiu viena pati, nedvejodama ir pasirinkau Kilo.lt. Kodėl Kilo.lt? Todėl, kad patiko, jog nėra viešumos, nereikia susitikinėti su dietologais ir sporto treneriais, kaina buvo adekvati, o be to domina pati programos sistema. Pagrindinis mano tikslas buvo ne tiek numesti svorį (nes tą pavykdavo padaryti ir su dietomis), kiek subalansuoti savo mitybą visam laikui! Kad nebebūtų noro nuolat užkandžiauti ir norėti vis kažko saldaus... Nereikalingus kilogramus, kuriuos nešiojau keletą metų, numesti pavyko nesunkiai, bet sustoti tikrai nesiruošiu. Palengva judu užsibrėžto tikslo link - mylėti savo kūną, nesigėdyti aptemtų drabužių ir, svarbiausia, įtvirtinti mitybos įpročius.  Būna paslystu. Ramina ir motyvuoja tai, kad galiu kreiptis į Kilo.lt specialistus, kurie visada patars, padės ir palaikys. Ypač jaučiau didelį palaikymą prieš išvažiuojant vasaros atostogų. Gavau daug naudingų patarimų, ką ir kada valgyti, kuo pakeisti tam tikrus produktus, kurių negalėsiu pasigaminti kelionės metu ir t.t. Ir tie patarimai bei domėjimasis, kaip man sekasi/kokia savijauta vyksta nuolat! Todėl net nekyla mintis mesti programą nepasiekus užsibrėžto tikslo. 

Ką valgote, ko ne? Kaip pasirenkate? Ar pati gaminate? 

Mitybos plano laikytis nėra sunku, nes maisto receptai yra tikrai skanūs! Man, kuriai anksčiau nesinorėdavo per daug terliotis su maistu, laikantis Kilo.lt plano maisto gamyba tapo mano gyvenimo dalimi. Dabar tiesiog neįsivaizduoju, kaip galėjau neplanuoti savo dienos raciono ir pati negaminti. Pasirodo, tai nėra sunku net man, o kad skanu ir sveika, tai faktas. Pačiame mitybos plane buvo tokių patiekalų, kurie netiko mano skonio receptoriams. Labai džiugina tai, kad Kilo.lt sistemoje galiu pakeisti į tai, ką valgau su dideliu malonumu, receptų pasirinkimų visada yra ir tai labai padeda. Laikydamasi šios programos atradau labai daug skanių receptų, kuriuos gaminu visai šeimai. Mėgstamiausi - čili sriuba, įvairios salotos, ypač su keptu varškės sūriu, tortilija su vištiena, purus varškės apkepas ir daug kitų. 

Ar draugaujate su sportu?

Sportuoju klube, nors specialistai sporto programą man sudarė ir namuose. Pastebėjau, kad sportuoti klube man daug labiau patinka ir motyvacija visai kitokia. Todėl vietoj 2 kartų per savaitę sporto klube sportuoju 3-4 ir tai man teikia didelį malonumą. Sportuoti mėgstu, ypač grupinėse užsiėmimuose, o paskutiniu metu dar labiau, nes jaučiu, kaip stiprėja mano raumenys ir ištvermė. Papildų jokių nenaudoju, bet ateityje pasitarsiu su Kilo.lt specialistais, ar verta.

Kaip įverintumėte savo pusės metų patirtį, gal kažko palinkėtumėte norintiems pokyčių?

Apibendrinant, mano savijauta labai pagerėjo, pagražėjo net veidukas. Įsijungė motoriukas, kuris mane tiesiogine prasme spiria ir stumia į priekį. Draugai pastebi pasikeitimus ir dauguma domisi apie pačią programą, ar nesunku laikytis. Visada sakau, jei nori - pradėk. Pradėk jau šiandien. Metai eina, o tas "nuo rytojaus" taip ir neateina. Jeigu labai norėsi ir pradėsi, viskas pavyks! Tiek buvo išbandyta dietų, nevalgymo po 18 val. ir "stebuklingų tablečių", dabar džiaugiuosi, kad nespėjau pakenkti savo organizmui ir kad laiku paspaudžiau Kilo.lt mygtuką

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu