Mindaugo sėkmės istorija

Mindaugo rezultatai
Kilogramai
Numetė
-32 kg
Svoris
Prieš
115 kg
>
Po
83 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
184 cm.
Laikas
Amžius
31 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Mindaugo atsakymai į Kilo komandos klausimus

Sveiki, man 31. Esu iš Raseinių r. Kai pradėjau sportuoti svėriau 115kg, keistis pradėjau, kai gimė dukra, nes norėjau jai būti pavyzdžiu. Per du mėnesius savarankiškai sportuodamas numečiau 4 kg, bet jaučiau, kad tai darosi nebe malonumas, o kančia. Tad nusprendžiu, kad reikia kažką keisti, nes vėl sugrįšiu prie senu įpročiu. Taip susidomėjau KILO projektu. Man šis projektas pasirodė daug priimtinesnis, nes vienoje vietoje gauni tiek daug naudingų patarimų ir žinių. Kai prisijungiau prie KILO svarbiausia buvo išmokti sveikos gyvensenos, o antraeilis tikslas buvo numesti svorio. Iš pradžių buvo sunku ir neįprasta laikytis dietos ir sportuoti pagal paskirtą programą. Pirmas mėnuo buvo sunkokas, kol viskas susidėliojo į savo vietas. Pirmus 3 mėnesius laikiausi dietos, po to vieną dieną į savaitę skirdavau Cheat day, kai galima valgyti ką nori ir kiek nori.

Tikslas

Išsikėliau sau tikslą numesti svorio iki 85kg, nes pastebėjau, kad jis krinta pamažu. Aišku, buvo įdomu ar įmanoma iš vis tiek numesti svorio (maždaug apie 30kg), nes man vis būdavo smalsu ar iš tikro žmonės gali tiek numesti. Kai skaitydavau ar matydavau vaizdelius būdavo įdomu ar tai tik pigus triukai, ar iš tikrųjų žmonės pasiryžta tokiems išbandymams. Tie 85kg - tai buvo 6 mėnesių pagrindinis tikslas, o kad nebūtų taip sunku jo siekti, susigalvojau sau iškelti mažesnius tikslus. Pavyzdžiui, kas savaitę numesti po 500g arba kokiai šventei artėjant sverti tam tikrą svorį, arba užsiregistruoti į kokį sporto renginį (pvz.: "bebro kelias") ir jam ruoštis.

Mityba

Mitybos plano iš pradžių buvo sunku laikytis, kol radau savo gyvenimo būdui tinkamus patiekalus ir maisto produktus. Kas liečia mitybą, tai ji keitėsi iš esmės, nekalbant apie maisto produktus, bet apie valgymą 5-6 kartus į dieną. Kartais likdavau alkanas, jei darbas prasidėdavo 6val ryto, o miegoti eidavau 23 valandą, bet pasidomėjus, išsiaiškinau, kad galiu valgyti ir naktipiečius, tai alkio nebejutau. Porcijų dydis pagal man skirta programą, manau, buvo gan normalus. Kokio maisto pasiilgau net nežinau, aišku neminint saldžių kulinarinių gaminių, ko gero greito maisto - kaip "kebabų" ar picos. Mėgstamiausiais patiekalais tapo makaronai su tunu, vištienos kubeliai su ryžiais, bananų, avižų ir varškės kokteilis.

Sportas

Sportavau namuose. Iš pradžių buvo sunkoka, skaudėjo raumenis, nors ir buvau sportavęs 2 mėnesius prieš registruojantis, bet tas mažai padėjo. Keitėsi sporto programa. Pratimų taisyklingas atlikimas, tempimai, atsigavimas po treniruočių - viso to pas mane nebuvo, todėl kūnas reagavo sunkiai prie naujų krūvių. Bet po daugiau kaip mėnesio stojo viskas į savo vėžes. Papildus vartojau tai tik magnį, kad netrauktų mėšlungis, o daugiau tai tik trys pagrindiniai dalykai: maistas, geras miegas ir sportas. Dabar sveriu 85kg bet pasikeitė mano tikslai, bandau užsiauginti raumeninę masę.

Rezultatas

Žemiausia svorio riba, kurią buvau pasiekęs, tai apie 83kg. Bendroje sumoje numečiau apie 32 kg. Tapau sveikesnis, greitesnis, lankstesnis, stipresnis, labiau savimi pasitikintis. Pažįstami ir draugai reagavo labai nustebę kaip aš taip galėjau sulieknėti, o pagrindinis klausimas būdavo KĄ TU VALGAI. Kai paklausdavo ar laikaisi dietos aš išdidžiai atsakydavau - taip ir iškart paklausdavau, ar žino, ką reiškia dieta. Žinoma, atsakymai būdavo įvairus, bet visi neteisingi, nes dauguma apie dietą galvoja kaip apie badavimą. Kai paaiškindavau, kad tai subalansuoto maisto porcijų valgymas tam tikru laiku, vis vien sulaukdavau klausimų, koks tai maistas. Jie galvodavo, kad mano maisto racionas, tai kažkoks paslaptingas maistas, ambrozija ar nektaras:) Tai va. Sunku išaiškinti žmonėms, kad be kiaulienos ir bulvių yra dar kažkas skanaus ir sveiko. O net nekalbu apie 5-6 kartus valgymus dienoje, jei jie pripratę valgyti 2 ar 3 kartus, o paskutinis valgymas, aišku, būna vakare ir tęsiasi 2-3val su saldumynų užkandžiavimu.

Patarimas

Ką galėčiau patarti kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, tai nelieknėkite, o maitinkitės sveikai. Tik nuo maisto priklausys jūsų gyvenimo gerovė ir tik kai pradėsite sveikai maitintis tik tada pasireikš šalutiniai poveikiai kaip svorio kritimas ar raumeninės masės augimas. Jei galvojate, kad jums dar anksti pradėti, ar pradėsiu nuo taip vadinamo stebuklingo pirmadienio, aišku, kuris neateina arba užsimiršta, tiems galiu pacituoti viena kažkur girdėta frazę: "Žmogus negali pakeisti dviejų dienų, vakar ir rytojaus, tad keiskitės arba keiskite šiandieną".

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Mindaugo mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu