Miglės sėkmės istorija

Miglės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-10 kg
Svoris
Prieš
63 kg
>
Po
53 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
162 cm.
Laikas
Amžius
32 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Miglės istorija iš pirmų lūpų

Šiandien džiaugiuosi tokiu svoriu, kokio neturėjau gal penkerius metus, nors iki tol visą gyvenimą buvau gana liekna. Kai dabar pagalvoju, tai ir valgiau nelabai daug, nes neturėjau tam laiko derindama darbus, mokslus ir asmeninį gyvenimą, nors šiaip jau esu nežaboto apetito. Tad tikiuosi, kad mano istorija padrąsins tas, kurios vis tik mėgsta pavalgyti daug.

- Kiek svėrėte ir kaip jautėtės, kai nusprendėte kažką keisti? Kas paskatino?

Kai pradėjau lauktis man buvo 30 metų ir svėriau net vienu kilogramu daugiau nei dabar, bet buvau gana liekna. Iki 7 nėštumo mėnesio svoris beveik neaugo, nes dėl nuolatinio pykinimo buvo labai sunku valgyti. Bet paskui… Taip išėjo, kad pagimdžiusi vaikelį svėriau 10 kg daugiau nei iki nėštumo. Visi sakė, kad svoris nukris savaime. Tačiau savaime per metus nukrito tik 1 kg. Regis, net ir valgyti laiko nebuvo, ir valgiau ne itin daug, ir kilometrus su vaiku vežimėlyje vaikščiojau, bet visi kilogramai vis tiek tupėjo ant manęs. 

Iš pradžių kiek krimtausi dėl labai pasikeitusio kūno. Nuolat stengiausi numesti svorio. Mankštą dariau, valgyti stengiausi protingai. Atrodo, viską žinau apie maisto derinimą - cukrus blogai, tą su tuo gerai valgyti, o to negerai, vakare labai saikingai valgyti. Bet svoris nekrito. Ilgainiui ėmiau apsiprasti su savo išvaizda. Jau visai nieko ir tokia sau atrodžiau.  Kol vieną vakarą savo feisbuke nepradėjau žiūrinėti nuotraukų, darytų vos prieš dvejus, trejus metus. Kokia graži buvau! Kokios rankos, nugara, pilvas. Na, pilvas vargu ar bebus lygiai toks, koks buvo iki vaiko, bet tikrai gali būti geresnis. Ne – negaliu sau leisti priprasti prie savo 62-63 kg!

- Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokį tikslą norėjote pasiekti?

Tą vakarą, kai žiūrėjau dar ne tokias senas savo nuotraukas, ekrane kaip tik sušvytavo Kilo.lt reklama. Ėmiau skaityti. Suintrigavo. Bet kažkaip gaila mokėti pinigus vien už tai, kad mažiau valgyčiau. Tačiau supratau, kad mėnesio kaina yra panaši į vienos dietologo konsultacijos, o čia žadamas visas paslaugų paketas su nuolatine kontrole, pritaikytas asmeniui. Juk ir sporto klubuose pinigus žmonės moka dažniausiai už kontrolės jausmą. Už manikiūrą ir pedikiūrą sumokama tiek ir net daugiau, o čia galimybė pakeisti visą figūrą, net gyvenimo būdą. 

Pabandymui nutariau įsigyti tik mėnesio narystę. Tiesą sakant, manau šis sprendimas buvo labai teisingas – pirmajam startui! Man vieno mėnesio narystė padėjo mobilizuotis – juk tik mėnuo! Mėnesį galima ir pakentėti. Na nenumesiu per juos 10 kg, bet ir 4 būtų gerai. Ir jeigu taip bus, prasitęsiu. Sumokėti pinigai ir neilga trukmė padėjo laikytis, kai buvo sunku, artėjantis „terminas“ motyvavo. 

- Kiek laiko laikotės Kilo.lt nurodymų? Kas skatina siekti tikslo ir nemesti programos?

Kai užsiregistravau į Kilo.lt, pažymėjau, kad norėčiau numesti 10 kg. Tuomet sverčiau net mažiau nei prieš nėštumą. Tačiau, tiesą sakant, troškau bent išjudėti iš 60 kg zonos. Kaip džiaugiausi, kai po savaitės svoris pajudėjo – kaip džiugino nebekylantis skaičius 61, paskui 60, 59, 58… Po truputį svoris krito. Su sulėtėjimais, apsileidimais, grįžimais, bet po pusės metų nukrito visi planuoti 10 kg. Kitą pusmetį stengiausi stabilizuoti svorį, tačiau turiu pripažinti, kad sekėsi nelengvai ir buvo visko. Tai baigdavosi mano narystė, tai laikiausi planų pati, tai vėl pasiilgusi prisijungdavau prie Kilo.lt. Mano aliarmo mygtukas įsijungia, kai pasiekiu 56 kg, tada vėl laikausi Kilo.lt nurodymų.

Su specialistais bendravau nuo pat pradžių. Keliskart kiek įsižeidžiau, kai į man klausimus buvo atsakyta lyg autoatsakikliu, bet greit supratau, kad aš tiesiog paklausiau vieno iš dažnai užduodamų klausimų (juos galima rasti po DUK mygtuku). Natūralu, kad beprasmiška iš naujo kurti gerus atsakymus. Tačiau, kai jau tikslinausi, visada gaudavo asmenišką atsakymą. 

Kilo.lt specialistai man padėjo atverti akis ir suprasti daug dalykų. Pavyzdžiui, kad alkoholis ne šiaip žalingas dėl priklausomybių ir kitų dalykų, apie kuriuos plačiai kalbama. Jis be viso kito ir labai kaloringas. Specialistės net pamokė tiksliai susiskaičiuoti kiek kalorijų sunaudojama vien su vyno taure. Taip pat jau nuo pat pradžių jos mane įtikino, kad kavą galima gerti be cukraus ir kad ji tokia visai skani. Štai jau metai geriu be cukraus, nors maniau, kad šio malonumo gyvenime neatsisakysiu. Taip pat gavau naudingų patarimų, ką daryti per vakarėlius, kai visi triauškia traškučius arba ką kramsnoti, jeigu labai norisi, žiūrint filmą. Be Kilo.lt specialistų tiesioginių konsultacijų padeda ir Kilo.lt motyvacinė „veidelių“ sistema. Vis norisi pagerinti savo rezultatą. Taip pat labai gera matyti savo svorio ir apimčių keitimosi kreives.

- Papasakokite apie savo mitybą. Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Ar teko daug ką pakeisti mityboje?

Pagrindinis dalykas, kurį pakeičiau – porcijų dydžiai. Kilo.lt man padėjo suprasti, kas yra normali porcija. Prisijungusi prie programos pirmą mėnesį kiekvieną produktą svėriau – tam nusipirkau maistines svarstykles. Ir ėmiau suprasti, kaip atrodo 50 g kruopų, 200 g mėsos, kokia yra normali porcija. Po mėnesio sverti ėmiau rečiau, nes dažnai vartojamus produktus jau įgudau iš akies normuoti. Tačiau kai svoris kiek šokteli, dar ir dabar pasisveriu produktus. Vis tik neslėpsiu, kad pradžioje buvau alkana. Gulėdavau lovoje vakare ir svajodavau apie pusryčius. Paskui tapo lengviau, kai pastebėjau, kad ir ne itin kruopščiai laikantis plano, svoris krito. Tačiau likus 3 kg iki tikslo svoris krenta labai sunkiai ir pasiduoda tik tada, kai griežtai laikausi nurodymų. 

Mano Kilo.lt planas yra tuo geras, kad jeigu ir pasiilgstu kokio nors maisto, jo palaukti reikia tik 6 dienas, mat kartą per savaitę gardžiuotis galiu bet kuo. Ir vis dėlto aš dažnai nelaukiu. Nedideliu kiekiu geidžiamo maisto pasigardžiuoju priešpiečiams. Tik niekam nesakykit. :)

Manęs laukė daug atradimų – išmokti gaminti vartojant lašelį aliejaus, sužinoti apie liesą varškę, graikišką jogurtą, kad kartais net ir daržovės gali būti kaloringos. Juk nelygu kaip jos pagamintos. Buvo kiek juokinga, kai draugė pasakojo, kad stengiasi lieknėti ir valgo tik daržoves, juk jų esą galima neriboti. Kai paklausiau, ką valgė šiandien, pasakė, kad aliejuje virtus baklažanus tešloje… Žodžiu, nors ir iki Kilo.lt žinojau, kad baklažanai tešloje ir aliejuje yra kalorijų bomba, programa man padėjo aiškiai suprasti, kur glūdi gausybė kalorijų, kurių žmonės dažniausiai net neskaičiuoja. 

Likti Kilo.lt noriu dar ir dėl receptų gausos. Kai pristingu idėjų ką gaminti, čia visada randu greitų, paprastų patiekalų receptų. Keletą sistemai padovanojau ir pati. Tikiuosi, kad lieknėjantiems valgytojams jie patinka. Pagal Kilo.lt principus gaminu ir visai šeimai. Vaikui ir vyrui į patiekalus atskirai įdedu grietinės, sviesto ir kitų produktų, kurių vengiu ir be kurių puikiai gyvenu, nes yra daug variantų, kuo juos pakeisti. 

Papasakokite apie savo treniruočių programą. Sportuojate namuose ar sporto klube? Ar sunku? Kokių turite pastebėjimų?

Sportuoju namuose ir prie namų. Kokį mėnesį sąžiningai atlikdavau Kilo.lt pratimus, kai vaikelis miegodavo pietų. Buvo labai sunku ir vėliau lioviausi tai dariusi.  Kur kas labiau mėgstu bėgioti, tad ruošiausi miesto pusmaratoniui. Tai nėra idealus sportas dailinant kūno linijas, bet po bėgimo vis padarydavau trumpą mankštelę. Tačiau po varžybų aptingau ir pusę metų nesportavau. Bandžiau Kilo.lt aerobiką. Bet pradinis lygis man per lengvas, o sudėtingesnis – ant žemės. Pratimų ant žemės daryti negaliu, nes tada vaikelis, tiesiogine šio žodžio prasme, lipa ant manęs ir kitaip žaisdamas trukdo kokybiškai atlikti pratimą. Tad dabar toliau ieškosiu man tinkamo sporto varianto, nes sportuoti mano kūnas nori ir matau, kad reikia. Net ir numetus svorio, kūno linijos yra visai kitokios nei anksčiau, tad norėtųsi jas sutvirtinti. 

Kokia jaučiatės dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai?

Dabar vėl vilkiu įliemenuotas sukneles, senus mėgstamus džinsus, šortus, kuriuos buvau paslėpusi. Gerai, kad neišmečiau, vadinasi, visada tikėjau, kad juos dar vilkėsiu. Ir naujus drabužius kur kas smagiau pirkti, kai imu seną dydį, o ne tą, kurio negalvojau kada prireiks. Pažįstami pokyčius pastebėti pradėjo po dviejų mėnesių, kai numečiau 6 kg. Kita vertus, suprantu, kad metant svorį retai sulauksiu komplimentų, kad ir kaip jų norėtųsi. Juk pasakydami, kad sulieknėjau, žmonės gali bijoti įžeisti, nes taip tarsi pasakytų, kad anksčiau buvau stora. :D 

Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

Bent mane labiausiai palaiko įsitikinimas, kad nors ir palūžtu ir vėl imu valgyti nesąmones, tai nereiškia, kad aš negaliu sulieknėti ir visada būsiu „kleckas“. Tai reiškia, kad visada galiu pradėti maitintis taisyklingai ir sportuoti iš naujo, tarsi senų klaidų nė nebuvo. Paslydimai yra geriau nei nieko nedarymas. Tebūna mano istorija tiems, kurie sėkmės nesitiki. Gražesniam kūnui reikia ne sėkmės, o šiek tiek pastangų ir žinoti, kad suklupus visada gali vėl atsikelti.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu