Mariaus sėkmės istorija

Mariaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-11 kg
Svoris
Prieš
(2017-08-01)
98 kg
>
Po
(2017-11-16)
87 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
180 cm.
Laikas
Amžius
35 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
12 kg atsikratęs Marius: meilė maisto gaminimui padėjo atsikratyti kilogramų

Prieš 15 m. iš Lietuvos į Angliją emigravęs Marius ryžosi kardinaliems kūno pokyčiams. Mariau, per 3 mėn. numetėte 12 kg, paryškinote raumenis. Kokia Jūsų istorija?

Gimiau ir užaugau Lietuvoje. Kaip ir daug kitų tautiečių dar 2002 m. geresnio gyvenimo ieškoti išvykau užsienin. Lengva nebuvo, bet tikslą pasiekiau, dabar dienos šviesesnės. Dar Lietuvoje bandžiau užsiimti profesionaliu sportu, dalyvavau trikovės varžybose Klaipėdoje, kur laimėjau 4 vietą, tačiau sportininko karjera nesiklostė toliau kaip norėčiau. Trūko įgūdžių bei bendro supratimo apie sveiką gyvenseną.  Išsikraustęs į Angliją sportavau ir čia, tačiau norimo rezultato pasiekti vis nepavykdavo. Sykį sporto klube buvau pavadintas net “storu kaimiečiu”! Prieš tris mėnesius draugas rekomendavo KILO.LT, susidomėjau šia programa dėl mitybos. Supratau, kad ją reikia keisti, jei noriu rezultato – vien sporto nepakanka.

Kas pasikeitė per šiuos tris mėnesius?

Aš ir toliau sportuoju sporto klube. Mano nauja patirtis, kurią patiriu su KILO.LT, yra maisto gaminimas. Mano tikslas yra numesti svorį, paryškinti raumenis. Suprantu, kad tam reikia keisti valgymus. KILO.Lt yra daug skanių (yra ir neskanių, tad reikia išsirinkti sau patinkančius) patiekalų, yra receptai, gaminimo instrukcijos. Taigi aš pradėjau gaminti! Man pavyksta laikytis sudarytų mitybos planų, nes atradau gaminimo džiaugsmą: patinka gaminti ir patinka valgyti, ką pasigaminu. Gan netikėta, kad pradėjus suktis virtuvėje kilogramai tirpo, o ne atvirkščiai – pradėjo augti.

Kokie buvo didžiausi sunkumai per šiuos tris mėnesius?

Tiesa pasakius kai sutarėme sumažinti kalorijų kiekį tikrai buvo mėlyna akyse. Mityboje buvo išbraukti visi skanumynai, gėrimai. Viskas virta, tušinta. Alkanas nebelieku visą dieną, tik ryte jaučiuosi lyg nevalgęs esu kelias dienas. Dabar porcijų dydžiai tenkina visada, kartais net sunku suvalgyti, bet pavyksta. Su KILO.LT komandos specialistais žinutėmis susirašome, pakonsultuoja. Tik į klubą jie už mane nenueina. Manau viskas priklauso nuo paties, o specialistai sureguliuoja mitybą. Mitybos plano tikrai teko laikytis.

Kaip Jūs jaučiatės? Ko palinkėtumėte tiems, kurie nėra patenkinti savo kūnu?

Numetus svorio jaučiuos labai gerai, jaučiu palengvėjimą. Pažįstami kartais net neatpažįsta kaip skiriuosi.
Norintiems pokyčiu galiu pasakyti, jog svarbiausia yra užsispyrimas. Na, ir norintiems numesti svorio turiu pridurti tai, jog mityba yra labai svarbu. Anksčiau netikėjau dietos svarba, praleisdavau pro ausis. Dabar suprantu, kad klydau – kūnas kaip variklis, turi judėti ir gebėti viską virškinti, tada dideliu prakaitu pavyks pasiekti tikslų.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu