Mariaus sėkmės istorija

Mariaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-15 kg
Svoris
Prieš
92 kg
>
Po
77 kg
Tikslas: Raumenų ryškinimas (riebalinio sluoksnio mažinimas)
Svoris
Ūgis
177 cm.
Laikas
Amžius
28 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Mariaus atsakymai į Kilo komandos klausimus

-  Mariau, papasakokite apie savo ankstesnę patirtį prieš nusprendžiant kažką keisti. Ar sportavote? Ar bandėte atsikratyti svorio savarankiškai?

Visą gyvenimą buvau aktyvus sporto klausimu, tačiau dėl kelio traumos sportus teko pastūmėti į šalį, o ir grįžti vėliau nebebuvo taip paprasta, vis rasdavau kažkokią „svarbesnę“ priežastį, kuri atsirasdavo vietoje sporto. Taip pamažu „užaugau“ iki 94kg , kurie susidarė toli gražu ne iš to, kas leistų didžiuotis savimi pasižiūrėjus į veidrodį. :) Dėl padidėjusio svorio ir visokių nesąmonių maisto racione vėl atsinaujino kelio skausmai, kurie neleido pilnavertiškai judėti...

Svorio savarankiškai atsikratyti esu bandęs ir seniau, tačiau neturint reikalingos patirties ir žinių niekada nesikoncentravau į mitybą, dažniau rezultatų siekdavau sportu. Negaliu sakyti, kad sekdavosi blogai, tačiau su profesionalų priežiūra sporto klausimais ir ekpertų patirtimi mitybos srityje rezultatai ateina tikrai kokybiškesni ir kur kas greičiau. :)

- Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokio tikslo siekėte? Kas motyvavo siekti tikslo?

Pagrindinis tiklas buvo kelių skausmo susitvarkymas, o kadangi svoris tam tikrai turėjo įtakos, tai ir svorio numetimas iki 82Kg. Taip pat buvo labai smalsu pasitikrinti kuo skiriasi treniruotės ir gyvenimo būdas, kai esi pats sau treneris vs. kai tau padeda treneriai ir mitybos ekspertai.

Šiuo metu su KILO.LT esu beveik 6 mėnesius, per kuriuos sporto programos laikausi labai atsakingai. Ir dėl mitybos tikrai stengiuosi maksimaliai, tačiau, žinoma, būna dienų (tikrai nepasakyčiau, kad daug), kai leidžiu šiek tiek nuklysti nuo kelio :) Pagrindinis motyvatorius – pasiekti rezultatai: nebeskauda kelių, svoris svyruoja 79-82kg, fizinė forma yra viena geriausių kiek buvo. :)

- Ar bendraujate su Kilo.lt specialistais? Kokie įspūdžiai?

Su KILO.LT specialistais tikrai bendrauju, ypač daug klausimų dėl mitybos turėjau pradžioje. KILO.LT komanda visada atsako į iškilusius klausimus, pagrindžia savo atsakymus iš praktinės ir teorinės pusės. :) Net ir tada, kai aš juos pamirštu, smagu, kad KILO.LT prisimena ir visada periodiškai pasiklausia kaip man sekasi, kokie pokyčiai ar tinka programa ir panašių dalykų. :)

- Papasakokite apie savo mitybos planą. Ar teko daug ką pakeisti mityboje? Ar liekate alkanas? Kokio maisto labiausiai pasiilgstate? 

Mityba be abejo sunkiausia programos dalis, tačiau sunkūs buvo pirmi porą mėnesių, bet stengiausi laikytis jos maksimaliai. Teko atsisakyti daug žalingų mitybos įpročių :) Labiausiai pasikeitė, vakarinis mitybos racionas.

Kadangi mano programa susidėjo iš trijų etapų: svorio metimas, raumenų auginimas, sausinimasis (dar tik porą savaičių), tai sausinimosi etapo pradžioje maisto buvo šiek tiek mažoka, turbūt organizmas buvo įpratęs prie didesnio kalorijų kiekio. Tikrai pasiilgstu picos ir čipsų, nes stengiuosi paprastomis dienomis tokio tipo maisto nevalgyti.

- Sportuojate namuose ar sporto klube? Kokių turite pastebėjimų? 

Sportuoju sporto klube. Nuo pavasario papildomai pasidarau 1-2 treniruotes lauke kardio + keletas bazinių pratimų. Programa, kaip ir mityba, sunkesnė pradžioje, tačiau rezultatai motyvuoja judėti į priekį. Draugystės su KILO.LT pradžioje prisitraukimų padarydavau iki 10, šiuo metu nesunkiai padarau 30 :)

Kadangi patikrinus programą matau, kad ji veikia, sportuoju pagal Kilo.lt programą. Papildomai pridedu tik preso pratimų, kartais dėl laiko stokos serijas apjungiu į supersetus. Salėje sportuoju 3 kartus per savaitę.

Ar vartojote papildus. Jei taip, tai kokius?

Taip, nuo sporto pradžios pradėjau gerti išrūgų proteiną. Nuo gegužės pajungiau L-karnitiną.

- Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai?

Savijauta puiki, kupinas jėgų, kartais tenka save pristabdyti, nes norisi daugiau sporto, tačiau poilsis kaip ir mityba, kaip ir sportas yra neatsiejama gerų rezultatų dalis. Pokyčius tikrai pastebi visi, ypač, kai per pirmus mėnesius tirpo riebalinis sluoksnis :) Raumenų masės pokytį padaryti sunkiau :)

- Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

1. Atsakykite į klausimą KAM JUMS TO REIKIA? Jei atsakymas bus nuoširdus ir prasmingas ,tada “atmaskės” tiek smarkiai neįtakos jūsų kelio link tikslo.

2. Vienas lauke ne karys. pasikvieskite į pagalbą žmones, kurie supranta ką daro, kurie Jums įpūs motyvacijos, pastūmės, kai jau atrodys, kad jėgos senka. KILO.LT tai puikiai sugeba :)

3. NUSITEIKITE, kad kokybiški rezultatai neateina greitai. Taip bus lengviau išlaikyti motyvaciją. :)

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Mariaus mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu