Kristinos sėkmės istorija

Kristinos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-37 kg
Svoris
Prieš
(2015-03-01)
97 kg
>
Po
(2016-03-01)
60 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
170 cm.
Laikas
Amžius
34 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Kristina pasakoja apie savo patirtį su Kilo.lt

Kai nusprendžiau pakeisti gyvenimo būdą, svėriau 97 kg

Vaikystėje man buvo diagnozuotas limfotakos sutrikimas kojose. Pasak gydytojo, tai visam gyvenimui ir nieko jau čia nebe padarysi. Tai buvo dvidešimt metų atgal. Žinoma, buvo labai lengva nuleisti rankas ir susitaikyti su savo kūnu tokiu, koks jis yra. Tačiau prieš metus turėjau kojos traumą užsienyje ir čionykščiai gydytojai buvo labai nustebinti tokių mano kojų. Todėl nusprendžiau išsitirti, juolab kad medicina jau toli pažengusi. Gydytojai patvirtino, kad pas mane tikrai limfotakos sutrikimas, bet ne toks stiprus kaip buvo manyta.

Grįžusi į Lietuvą sutikau draugą, kuris Jūsų (KILO.LT) dėka taipogi numetė nemažai svorio, tai padarė man didelį įspūdį. Niekada prieš tai nesilaikiau dietos ir kiek kartų bandžiau domėtis niekaip nesuprasdavau kaip tai taisyklingai daryti. Skaitydavau visokius sudarytus meniu, tačiau man viskas atrodė taip neskanu :). Pamačiusi man sudarytą KILO.LT valgiaraštį aš tikrai likau patenkinta, visi produktai buvo mano mėgiami, o patiekalai tikrai skanūs.

Pirminis tikslas buvo numesti bent dešimt kilogramų. Pamačius kaip krenta kilogramai sustoti nebenorėjau. 

Pradėjau laikytis visko, kas buvo sudaryta ir sąžiningai. Pirmas porą savaičių buvo sunku, kadangi aš visą laiką jaučiausi alkana, bet ne dėl to, jog man buvo maisto mažai, bet dėl to, kad pats maistas buvo visiškai kitoks nei tas, kuriuo maitinausi prieš tai. Tačiau nepasidaviau. Kalorijų skaičiavimas man patapo kaip pramoga, man tikrai tai patiko, aš pradėjau domėtis ne tik kalorijų skaičiumi, bet ir angliavandeniais ir baltymais (anksčiau aš nesuprasdavau kas tai, kokie būtent produktai yra angliavandeniai, o kokie baltymai), supratau ką ir kada geriau vartoti. 

Kilo.lt nurodymų laikiausi apie pusę metų ir dabar mano mityba yra tokia, kokią man sudarė ir nurodė Jūsų (KILO.LT) specialistai.  Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, produktai truputį kiti ir teko pasijungti fantaziją, bet, žinoma, vadovaujantis sveiku protu. Pas mus labai daug produktų su sumažintu riebalų kiekių ir tikrai pasirinkimas milžiniškas, tad problemų tai nesudarė, gal netgi palengvino. Pieną pakeičiau migdolų pienu, kurio kaloringumas itin mažas, ir panašiai. 

Sportuot pradėjau iš lėto, kadangi atėjus į sporto salę aš, tiesa pasakius, pasijutau kaip džiunglėse :)

Lietuvoje gyvenant esu bandžiusi lankyti sporto klubą, tačiau tautiečių žvilgsniai, kuriuose buvo galima matyti užuojautą, nesupratingumą ir smerkimą mane atgrasindavo ir aš užleisdavau viską. Atėjus pas mus į klubą aš pamačiau, kad niekam neįdomu, kaip tu atrodai ir niekas tavęs nenužvelgia ir nesmerkia, jeigu kažką darai ne taip. Aš vadovavausi Jūsų (KILO.LT) pratimais, tačiau daugiau šiuo klausimu man padėjo internetas. Aš daug domėjausi ir daug sužinojau apie techniką pratimų, kaip ir ką taisyklingai daryti. 

Numetus svorio aš jaučiuosi, nepabijosiu šio žodžio, dieviškai.

Dabar mano svoris 60 kg, ir aš labai esu tuo patenkinta. Riebalinis sluoksnis itin mažas. Tačiau aš vis dar intensyviai dirbu tobulindama kojas, kadangi limfotaka padarė savo per tuos ilgus metus. Nuėjusi į rūbų parduotuvę aš drąsiai galiu pasiimti bet kokią suknelę ir aš žinau, kad ji atrodys pasakiškai. Prieš tai aš niekada nenešiojau suknelių, tik pavydėdavau, kad kitos moterys tai gali daryti, o dabar mano spintoje vien tik suknelės ir tik vienerios kelnės :). Draugai šokiruoti, o kai kurie ilgai nematę, net neatpažįsta, kaip, beje, ir giminės Lietuvoje. Aš skraidau ant sparnų.

Kristinos patarimai, norintiems pakeisti gyvenimą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų:

  1. Nesilaikykite trumpalaikių ir greitų dietų! Tai yra akių dūmimas ir nesąmonė. 
  2. Supraskite, kad tai, ką ilgai auginote, greitai nenukris. 
  3. Jūs turite pakeisti savo gyvenimo būdą visam laikui, o ne mėnesį pasilaikyti dietos numesti 3 ar 5 kg ir vėl apsisukus burgerius, bulvytes ir blynelius šveisti :) Būkim realistai, tie kilogramai su kaupu kaip mat grįš.
  4. Eikite į parduotuves be vyro ir kiekvieną produktą prieš dedant į krepšelį išanalizuokite, perskaitykite sudėtį ir pagalvokite, kokią naudą jis Jums gali suteiki, o gal ir atvirkščiai. Be vyro eikite todėl, kad jiems (dažniausiai, yra ir išimčių :)) atsibos laukti Jūsų kol Jūs nagrinėsite produkto sudėtį :)
  5. Nebijokite lipti ant svarstyklių, jos yra pati geriausia paskata! 
Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Kristinos mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu