Kilo.lt nario sėkmės istorija

Kilo.lt nario rezultatai
Kilogramai
Numetė
-19 kg
Svoris
Prieš
(2016-03-12)
115 kg
>
Po
(2016-08-12)
96 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
182 cm.
Laikas
Amžius
35 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Kova su viršsvoriu – mano gyvenimo iššūkis

Sveiki, aš gyvenu Vilniuje ir man 35 metai. Visą savo gyvenimą aš turėjau kovoti su viršsvoriu, kovoti, nes svoris man tiesiog kyla net pažiūrėjus į maistą, na teisybė tik, kad žiūrėdavau visada į nesveiką maistą. Turiu vaikystės nuotrauką, kur man kokie du metai ir toje nuotraukoje aš stoviu su rūkytos dešros gabalu rankoje. Besimokydamas 12 klasėje naktinius valgymus pateisindavau įtemptais mokslais ir miegoti neidavau gerai nepavalgęs, o vakarienė būdavo kokią 23 valandą ir susidėdavo iš keptų bulvių, dešrelių ir kiaušinių. Po mokyklos pirmą kartą ir teko susirūpinti savo svoriu.

Pirmosios svorio metimo patirtys

Pirmas mano bandymas mesti svorį buvo pakankamai laimingas, bet nemanau, kad teisingas, tiesiog gavęs draugo patarimą iki 16 valandos valgydavau ką noriu, o po gerdavau tik kefyrą, bet dar vienas svarbus dalykas, tuo metu aš daug sportavau. Pradžiai vieną kartą per dieną, o vėliau penkias dienas po du kartus per dieną, o vieną dieną darydavau vieną treniruotę ir vieną dieną ilsėdavausi. Tuomet per metus numečiau 20 kilogramų, kurie po keturių metų vis mažinant fizinį krūvį ir nereguliuojant mitybos atsistatė.

Praėjus šešiems metams svėriau beveik 100 kg. taigi nusprendžiau aplankyti dietologę, kuri man sudarė mitybos planą, o vietoje LUCKY DAY aš turėjau iškrovos dieną t.y. galėjau valgyti tik daržoves arba gerti tik kefyrą, arba valgyti tik duoną. Taigi manau suprantate, kai save riboji visą savaitę ir savaitės pradžioje duodi dar mažiau – motyvacija visai krenta žemyn, taip ir buvo – penkias savaites laikiausi ir numečiau 10 kg., kitas penkias tai laikiausi tai ne ir svorį tik palaikiau, kitas etapas – mečiau šį reikalą ir atsiauginau vietoje 10 kg. – 12 kg. – vadinamasis jo jo efektas.

Pažintis su Kilo.lt

Priaugus svorio iki 99 kilogramų gyvenime įvyko dar vienas neplanuotas dalykas – lūžo koja, beveik du mėnesius pragulėjau lovoje, po ko mano svoris jau buvo 115 kg. Su tokiu svoriu gyvenau beveik penkis metus, vis bandžiau susiimti ir numesti kiek svorio savarankiškai nevalgydamas naktimis, ar daugiau judėdamas, vis numesdavau iki 108 kg., tuomet palūždavau – ir vėl naktinės fiestos su hot dogais, picomis ir rūkytomis dešromis. Ir judėti buvo vis sunkiau. Tuomet knygyne pastebėjau Andriaus Pauliukevičiaus knygas „Tobulas kūnas“ ir „Pasiek savo tikslą“. Šios dvi knygos man davė supratimo ir įkvėpė motyvacijos, kad jei nori keistis – reikia priversti save išeiti iš komforto zonos – iš maisto rijimo komforto zonos. Tose knygose sužinojau, kad yra tokia internetinė platforma www.kilo.lt. Kokias tris savaites žiūrinėjau šį tinklapį, galvojau nesąmonė, pinigų siurbimas ir pan., bet po to, kai pagal tinklapio registravimosi sąlygas pasidariau savo nuotraukas iš priekio, šono ir iš galo, supratau, kad atidėlioti nėra ko, reikia kažką keisti, nes jaunas vyras taip – kaip tešla - atrodyti negali ir užsiregistravau.

Gavęs pirmąjį mitybos planą labai nudžiugau, kad platformoje gali labai lengvai pasikeisti patiekalą savo mitybos plane, nes buvo įtraukti avokadai, o man jie nelabai patinka, bet vieno mygtuko paspaudimu, tiesiog pakeičiau juos kitu patiekalu. Labai padėjo funkcija, kuri padeda sudaryti pirkinių sąrašą, tiesiog pažymi dienas kurioms pirksi maistą, išbrauki ką jau turi, išspausdini sąrašą ir pirmyn į parduotuvę. Nors turiu pripažinti, pirmas apsilankymas parduotuvėje pagal sąrašą buvo sunkus – morališkai, nori rūkytos dešros, o imi mocarelą, nori kumpio, o imi avižinius dribsnius, nori karkos – o imi vištos krūtinėlę. Niekada nežinojau, kad man taip patiks avižiniai dribsniai, kurių anksčiau niekada nevalgydavau, pasirodo jie labai skanūs. Porcijos pusryčiams pradžioje net buvo perdidelės, todėl kad pradėjau valgyti ne vadinamą junk food, o maistą turintį daug vertingų maistinių medžiagų, bet rūkytos dešros vis tiek norėjosi ir motyvacijai tai nepadėdavo, tačiau aš žinojau, kad ateis šeštadienis – mano lucky day ir tada aš galėsiu pavalgyti kiek noriu ir kią noriu ir tai mane palaikė. Po trijų savaičių mitybos pagal planą net ir per Lucky day nebegalėdavau suvalgyti labai daug rūkytų gaminių, tiesiog organizmas pats adaptavosi, bet po šiai dienai, o jau praėjo daugiau kaip šeši mėnesiai, Lucky day yra tai kas mane labiausiai motyvuoja „nenutrūkti nuo grandinės“ darbo dienomis.

Lūžio taškai

Taip buvo pora kartų, kai viską norėjosi mesti ir neberiboti savęs. Pirmas lūžis įvyko po kokių trijų savaičių, kai norėjau spjaut į viską ir gerai pavalgyti, bet pasakiau sau kad ne - turiu būti stiprus ir laikytis, o šeštadienį tai jau atsiimsiu.

Po trijų mėnesių kaip ir vėl norėjosi viską mesti ir kaip tik išpuolė atostogos ir čia aš pasinaudojau Kilo.lt ekspertų patarimu neriboti savęs per daug atostogų metu. Taigi, dvi savaites pamiršau, kas tai yra mitybos planas, bet pastebėjau, kad valgau ir ne tiek daug kaip anksčiau, po dviejų savaičių mano draugai priaugo po 4 kg, aš 1,5 kg ir iš karto su naujom jėgom grįžau prie mitybos plano ir mečiau svorį toliau.

Sportas

Man labai patiko, kad Kilo.lt siūlo didelę alternatyvą kur ir kiek reikia sportuoti – nori namie, nori salėje, nori su hanteliais, o nori ir be, ir tiesiog jie viską pritaiko prie tavęs. Bet būsiu atviras, su sportu šiek tiek „cheatinau“, sportą normaliai įjungiau, kai nuo 115 kg numečiau iki 100 kg. Tada supratau, kad reikia ir fizinio aktyvumo pridėti, nes toliau svoris taip lengvai nebekris.

Reziumė

Šiandien sveriu 96 kg, per ne pilnus septynis mėnesius be įtampos ir didelio vargo numečiau 19 kilogramų, man lengva judėti, bėgioti, mane apkalba kolegos, o svarbiausia kolegės, kurios žavisi, kad aš iš burbulo pavirtau į vyrą, o nelikau kaip tešla.

Padėka

Visų pirma noriu padėkoti savo žmonai ir draugams, kurie mane palaikė ir palaiko šiame kelyje.

Noriu padėkoti visai Kilo.lt komandai, kuri rūpinasi mano pasiekimais, nuolat mane konsultuoja, atsako į mano klausimus ir kai kažkur dingstu vis paskatina „nenutrūkti nuo grandinės“.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!




Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu