Kilo.lt narės sėkmės istorija

Kilo.lt narės rezultatai
Kilogramai
Priaugo
1 kg
Svoris
Prieš
48 kg
>
Po
49 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
160 cm.
Laikas
Amžius
32 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Sėkmės istorija iš pirmų lūpų

Esu 32 metų, auginu septynmetį sūnų. Visada buvau labai liesa, svoris svyruodavo nuo 40 iki 43 kilogramų, ir niekaip nepavykdavo priaugti daugiau svorio. Viena dieną nusprendžiau pradėti sportuoti namuose ir taip bandyti padidint savo svorį ir, žinoma, apimtis. Sportavau namuose, sunku nebuvo, o ir rezultatai atsirado: priaugau šiek tiek svorio, kūnas tapo tvirtesnis, atsirado daugiau energijos ir nustojo skaudėti nugarą. Tačiau rezultatai visgi dar netenkino ir supratau, kad sportas be tinkamos mitybos gerų rezultatų neduos. Todėl pradėjau internete ieškoti informacijos apie mitybą ir atradau Kilo.lt. Jų pateiktas programos aprašymas patiko, todėl nusprendžiau išbandyti.

Kilo.lt iš karto patiko, kadangi mitybos atžvilgiu per daug kardinaliai nieko keisti nereikėjo. Tik žymiai padidinti porcijas ir valgyti penkis kartus per dieną. Kilo.lt pateikta mityba patiko, nes tikrai yra iš ko rinktis, o ir nereikia galvoti ką valgyti ir ką pirkti nuėjus į parduotuvę. Tą patį maistą gaminau ir sau, ir savo šeimai, visiems patiko. Iš pradžių, buvo sunkoka suvalgyti porcijas, nes man jos buvo kiek per didelės, tačiau pripratau, alkana niekada nesijaučiau. 

Sudarytos Kilo.lt sporto programos taip pat laikytis nebuvo sunku. Kadangi sportavau namuose, kiek buvo sunkoka atlikti pratimus su treniruokliais, kurių namuose neturėjau, tačiau žiūrėjau, kokioms raumenų grupėms pratimai yra skirti, ir ieškojau alternatyvos kituose pratimuose, kuriuos galėčiau atlikti namuose ir pakeisti pratimą. Tris mėnesius, kad būtų lengviau laikytis sporto programos, pradėjau lankytis sporto klube, kur darau pratimus sudarytus Kilo.lt bei dar prijungiu ir kitų pratimų.

Rezultatais esu patenkinta, bet dar yra kur padirbėti, šiuo metu sveriu 49 kg. Nors ir svarstyklių skaičiai nežymiai kinta, tačiau rūbai rodo ką kitą. Atsirado proga keisti mažus rūbus į didesnius, ir vis rečiau užsukti apsipirkti į vaikų skyrių, o tai mane džiugina ir motyvuoja taip gyventi ir toliau.

Kad būtų lengviau atsigauti ir raumenys atsistatytų po treniruotės vartoju BCAA amino rūgštis, taip pat, geriu proteiną. Du kartus per metus, pavasarį ir rudenį, vartoju vitaminus ir mikroelementus, Omega-3 žuvų taukus.

Kilo.lt tikrai verta išbandyti tiems, kurie nori padailinti savo kūno formas ir geriau jaustis, bet nežino, nuo ko pradėti, kadangi visuomet galima konsultuotis su Kilo.lt profesionalais, kurie patarimų ir pagalbos dalinti negaili. Manau, kiekvienas gali pasiekti savo norimų rezultatų. Tereikia nesėdėti ant sofos ir gailėtis savęs ieškant kažkokių tai pasiteisinimų. Reikia mylėti save ir galvoti, kad viską darai tik dėl savęs ir savo sveikatos. Sportas ar aktyvus gyvenimas bei sveika mityba turi tapti žmogaus gyvenimo būdu. Tereikia pradėti, o paskui sunku nebus, nes prie to greitai priprantama. Tuo labiau, kai džiugina net ir menkiausi pasiekti rezultatai, kurie tik gerės, jei nenuleisi rankų. Išvaizdos ir savijautos pasikeitimai džiugins ne tik patį, bet ir aplinkinius.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas

Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu