KILO.LT narės sėkmės istorija

KILO.LT narės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-25 kg
Svoris
Prieš
(2015-06-22)
90 kg
>
Po
(2016-02-22)
65 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
170 cm.
Laikas
Amžius
47 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Diana pasakoja apie savo patirtį su KILO.LT

Knygų mugė. Vaikštau nuo stendo prie stendo ir matau A.Pauliukeviciaus knygą „Tobulas kūnas“. Prieiti nedrįstu. Po kelių mėnesių aš oro uoste, atvykau pasitikti dukros. Lėktuvas nusileidžia anksčiau ir aš puolu bėgti. Po kelių metrų sustoju susiėmus už širdies. Aš, buvusi šokėja, nebepabėgu. Supratau - priėjau liepto galą. Grižus namo susirandu internetinę knygų parduotuvę ir užsisakau knygą. Perskaitau per vieną dieną. Užeinu į joje minimą KILO.LT svetainę ir… užsiregistruoju. Taip prasidėjo mano kelionė.

Po 8 mėnesių 25kg svėrusius kailinukus nusivilkau. KILO.LT mitybos planas man tiko kaip pirštinė. Ir tuo pačiu suvokiau, kad kiekvienas paslydimas tolina mano tikslą. Vienas saldainis, viena vyno taurė stabdo svorio kritimą 2 dienoms. Kai tai žinai, susilaikai, nes tų 2 dienų paprasčiausiai gaila. Taip ir atsilaikiau. Su sportu buvo sunkiau. Pradėjus nuo nesunkių pratimų namie, užstrigau. Ir čia man padėjo mielos forumo bičiulės. Visada palaikiusios ir gyrusios šįkart vieningai. Kas tiesmukai, kas su mandagia užuomina ar jumoro gaidele - įspyrė. Kojos pačios nunešė į sporto klubą. Tapau jo nare ir drausmingai lankau.

Forumas vertas atskirų žodžių. Lankiau jį kasdien ir rašiau savo dienoraštį. Bandžiau suprasti, kodėl man užaugo tokie šarvai ir nuo ko jie turėjo apsaugoti. Sutikau jame naujų draugų. Pasako viena, kad vyresnės, prisižiūrinčios, sportuojančios moterys yra super grožis! Pasako kita, kad nebūk ožkyte, buk vikri, graži, grakšti beždžionėlė, pasako trečia, kad tu dabar susikaupusi pasitinki smūgius, bet finale laimėsi. Ir tuomet suprantu, kad didesnio palaikymo ir motyvacijos nė nesapnavau.

Pasidariau naują nuotrauką - joje esu su 3 dydžiais mažesniais rūbais ir raudonais batais. Netikiu, kad tai aš.
Atsistojau abiem kojom ant žemės. Vis dar esu KILO.LT nare, dar laikausi jo rankos. Mokausi eiti tiesiai, nesuklumpant, netgi bėgti. Tikiuosi, vėl šokti.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu