KILO.LT narės sėkmės istorija

KILO.LT narės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-13 kg
Svoris
Prieš
(2015-11-03)
75 kg
>
Po
(2016-02-20)
62 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
171 cm.
Laikas
Amžius
33 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
KILO.LT narės atsakymai į Kilo komandos klausimus

Kodėl nutarėte prisijungti prie KILO.LT?

Apie Kilo.lt sužinojau vienoje mamų grupėje. Turėjau antsvorį ir jaučiau, kad jis man kelia problemų – be tradicinio moterų atsidūsėjimo „Nėra ką apsirengti“, būdavo sunku pabėgėti, jaučiausi kaip sustingusi, maža to, ėmė skaudėti kojas. Taigi žinutė, kad per tris mėnesius galima numesti keliolika kilogramų, įgyti subalansuotos mitybos įgūdžių, be to, sportuoti namuose pagal sudarytą programą, nepraslydo pro akis. Keletą dienų pasvarsčiusi, nusprendžiau leistis į šį nuotykį, nes narystės kaina negąsdino. 

Kokį tikslą užsibrėžėte?

Pasirinkau tikslą numesti 10 kg per tris mėnesius. 

Kokie įspūdžiai pradėjus naudojantis sistema? 

Gerą įspūdį paliko labai apgalvota ir patogi naudoti Kilo.lt sistema ‒ nuo registracijos anketos, kurioje turi pažymėti svarbius sveikatos ir gyvenimo būdo dalykus, pasirinkti norimą sportavimo intensyvumą, vietą ir priemones, iki kasrytinės kontrolės, kaip sekėsi laikytis plano praeitą dieną. Stengtis motyvuoja ir reikalavimas kas savaitę įrašyti savo svorį. 

Papasakokite apie savo mitybos pokyčius. Ar daug ką turėjote keisti?

Prieš registruodamasi svarsčiau, ar įstengsiu gerti labai neskanią – nesaldintą – kavą. Įdomiausia buvo tai, kad pradėjus maitintis sveikai ir sočiai, kavos tiesiog nebesinorėjo – jos skonis man nebetiko prie maisto, o jėgų visiškai užteko. Kadangi registravausi dar žindydama mažylę, gavau didelę dienos porciją – net 1800 kcal. Maisto buvo net šiek tiek per daug, bet galbūt todėl buvo lengva nenukrypti nuo dietos rekomendacijų ir negalvoti apie įprastus užkandžius, ypač popiet. Džiugino konkretūs receptai, skanūs patiekalai, kuriuos gali rinktis savo nuožiūra ir keisti, jei, pavyzdžiui, pritrūkai vieno kito produkto ar kaip tik norėtum ką nors suvartoti greičiau. Be to, visada gali žaisti su prieskoniais, kurie keičia patiekalo skonį, bet neturi lemiamos reikšmės kalorijų skaičiui. Jau pirmomis savaitėmis visos šeimos įprastus užkandžius – sausainius, ledus – pakeitė obuoliai, morkos, apvirti brokoliai ar žiediniai kopūstai. Nuo pat pradžių pasistengiau, kad saldumynų namuose nebeliktų, na, o vaikams juk visada rūpi paragauti, kas mamos lėkštėje. Pasirodė, kad daržovės tinka ne tik į sriubą, bet ir atstoja sausainius! 

Kaip Jums sekėsi sportuoti pagal KILO.LT programą?

Sportuoti pasirinkau namuose, ne pernelyg intensyviai, kad nenusibostų ir nepasidarytų gaila tam skirto laiko – triskart per savaitę darau iki valandos trunkančią mankštą. Linksmiausia, kad kompaniją palaiko ir vaikai – kilnoja kojas, rankas, susigalvoja savų pratimų. Kartais po tempimo pratimo nebeturiu vietos, nes kilimėlis būna nugultas žaisliukų ir kitų daiktų – jie irgi sportuoja :)

Ar rekomenduotumėte KILO.LT?

Turintiesiems antsvorio neabejodama patarčiau registruotis Kilo.lt, nes, kaip minėjau, sistema labai patogi, ja gali naudotis būdamas bet kur. Jei iškyla neaiškumų, konsultantai pateikia kompetentingus atsakymus, moka įtikinamai motyvuoti. Labai patiko ir tai, kad be praktinių įrankių – mitybos bei sporto programos – gauni ir nemažai teorinių žinių, patarimų, nes svetainėje paskelbta daug vaizdo seminarų ir straipsnių, aptariančių aktualiausius klausimus, dažniausiai sklandančius mitus. 

Jūsų pasiekti rezultatai.

Per tris su puse mėnesio be jokių kančių ar didelių susivaržymų palengvėjau 13 kilogramų. Žinoma, džiugina pasikeitusi išvaizda, bet labiausiai smagu dėl smarkiai pagerėjusios savijautos ir žinojimo, kaip organizuoti savo ir šeimos mitybą.

Tiems, kurie abejoja, ar verta pradėti, galiu tik pasakyti, kad protingai mesti svorį lengviau negu su juo gyventi :) 

 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame KILO.LT narės mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu