Kęstučio sėkmės istorija

Kęstučio rezultatai
Kilogramai
Numetė
-12 kg
Svoris
Prieš
88 kg
>
Po
76 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
180 cm.
Laikas
Amžius
44 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Kęstučio sėkmės istorija: -12 kilogramų per tris mėnesius

Londone šiuo metu gyvenantį Kęstutį pradėti keistis paskatino nedžiuginantis vaizdas veidrodyje. Vyras pasakoja, kad nors kartais ir nueidavo į sporto klubą, tačiau rezultatų tai neatnešė, o ir judesiai su augančiu svoriu darėsi vis nerangesni.

Susigundyti Kilo.lt siūlomomis sporto programomis ir mitybos planais jį paskatino pažįstamų pasiekti rezultatai. „Turėjau net keletą pažįstamų, kurie buvo Kilo.lt nariai. Ir pažiūrėjus į juos, rezultatai tikrai matėsi. Taigi, susigundžiau pamėginti ir aš. Pagrindinis mano noras buvo numesti svorio. Dabar apie 6 mėnesius esu Kilo.lt narys. Labai greitai pradėjo matytis teigiami rezultatai, o tai ir skatina nesustoti“, - pasakojo 12 kilogramų jau atsikratęs Kęstutis.

Kalbėdamas apie pakitusią savo mitybą vyras atskleidžia, kad, pirmiausia, jam teko keisti valgymų skaičių per dieną. Kaip ir daugelis Kęstutis prieš tai valgydavo du-tris kartus per dieną, o pusryčiams išgerdavo puodelį kavos ir nieko išvis nevalgydavo. Pradėjęs maitintis pagal Kilo.lt mitybos planą vyras priprato valgyti 5 kartus per dieną, o jo maisto racioną papildė didelis kiekis vaisių ir daržovių. Svarbu ir tai, kad jam neteko badauti, pavalgęs nelieka alkanas, o priešingai, visą nustatytą porciją kartais jam net sunku įveikti.

Paklaustas ar pasiilgsta kažkokio maisto ar užkandžių, Kęstutis šypsosi, kad visad atsigriebia per Lucky day, tad paprastomis dienomis jokių problemų neturi. Lucky day – tai viena diena per savaitę, kurios metu galima valgyti kiek nori ir ką nori. Pasak Kilo.lt specialistų, kai ilgą laiką gaunamas toks pats kalorijų skaičius, tebūnie ir nedidelis, kūnas prie jo pripranta, medžiagų apykaita ima lėtėti ir ją reikia „užvesti“ iš naujo. Tam pasitarnauja kaloringas ir riebus maistas. Kai vieną dieną gaunama labai daug kalorijų, o sekančią grįžtama prie įprasto jų skaičiaus, organizmas tai supranta kaip drastišką jų sumažinimą ir vėl intensyviau degina riebalus. Be to, tokia diena patenkina emocinį potraukį saldžiam ir sūriam maistui, taigi, psichologiškai tampa lengviau laikytis nustatytos dietos.

Sportuoja Kęstutis pagal jam sudarytą Kilo.lt programą, skirtą treniruotis namuose. O po treniruotės išgeria proteino kokteilį, kuris padeda raumenų atsistatymui po fizinio krūvio. Maisto papildai nėra būtini, teigia Kilo.lt specialistai, tačiau jie palengvina tiek svorio metimo, tiek raumenų auginimo procesą.   

„Dabar sveriu 76 kilogramus ir jaučiuosi puikiai. Norintiems atsikratyti nepageidaujamų kilogramų patarčiau kreiptis į specialistus, tuos, kurie geriausiai žino, kaip tai padaryti“, - šypsosi Kęstutis. Dabar jo tikslas pagerinti raumeninį tonusą ir padidinti raumeninę masę, gal laikas ir tau išsikelti sau tikslą? ;)

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu