Jurgitos sėkmės istorija

Jurgitos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-12 kg
Svoris
Prieš
71 kg
>
Po
59 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
162 cm.
Laikas
Amžius
27 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Jurgitos atsakymai į Kilo komandos klausimus

- Jurgita, papasakokite apie savo patirtį prieš Kilo.lt. Kiek svėrėte? Ar bandėte atsikratyti svorio savarankiškai? Kaip sekėsi?

Ankščiau svėriau apie 71 kg. Svorio, žinoma, bandžiau atsikratyti ir ankščiau, sportas man nebuvo naujiena, eidavau į salę gana dažnai, tačiau mityba buvo mano priešas. Laikiausi labai dažnai įvairių dietų, iškrovų dienų. To pasekmė buvo sulėtėjusi medžiagų apykaita ir, atrodė, svoris augo su kiekvienu kąsniu. 

- Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt? Kokį tikslą norėjote pasiekti?

Į Kilo.lt kreipiausi, nes mačiau, kad visos dietos nedavė jokios naudos, supratau kad reikia specialistų pagalbos. Norėjosi gyventi sveikai ir jaustis puikiai. Išsikėliau tikslą numesti svorį ir pagražinti kūno apimtis. Esu Kilo.lt narė jau apie puse metų, ir narystė tikrai neprailgo, džiaugiuosi, kad pavyko pasiekti nemažų rezultatų ir tai tik dar labiau skatina stengtis. Su kiekvienu atsikratytu kilogramu atsiranda vis daugiau noro viską tęsti ir net baisu pagalvoti apie anksčiau išbandytas dietas, badavimus :) O specialistai atsiradus klausimams ar susidūrus su kažkokiais sunkumais visada patars ir padės, prireikus ir paskatins eiti į priekį :)

- Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Ar liekate alkana? Kokių pastėbijimų turite?

Mitybos plano laikytis tikrai nėra sunku, nes jei labai kažko išsiilgsti, visai nesunku pakentėti savaitę iki Lucky day :D Kadangi esu dirbanti, ne viską spėdavau pasigaminti, todėl labai patiko, jog mitybos planą bet kada galima pakoreguoti pačiam su programėle :) Alkio tikrai nejutau, valgau, sakyčiau, netgi daugiau nei anksčiau, žinoma, labai padeda jog ir vyras laikosi panašios mitybos, tad nekyla pagundų kažką nugvelbti nuo jo :D

- O kaip su sportu? Sportuojate namuose ar sporto klube?? Kiek kartų per savaitę?

Sportuoju sporto klube pagal sudarytą sporto programą 4 kartus per savaitę, o laisvomis dienomis kartais užsiimu kardio treniruotėmis ar einu į kalnus. 

- Kokia Jūsų savijauta dabar? Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

Savijauta puiki! Aplinkiniai pamatę visuomet pagiria, o tai tik dar labiau skatina stengtis :) Visiems norintiems numesti svorio patarčiau nesilaikyti dietų ir savęs nealinti, o kreiptis į Kilo.lt, kur gausite specialistų pagalbą. Jie padės svorio numesti sveikai maitinantis ir teisingai sportuojant. Tokiu būdu rezultatai pasiekiami žymiai efektyviau, nekyla noras viską mesti, norisi eiti tik į priekį, rezultatai tikrai pasiekiami!!! :)

 

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas

Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu