Juliaus sėkmės istorija

Juliaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-33 kg
Svoris
Prieš
(2016-02-03)
133 kg
>
Po
(2016-09-08)
100 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
193 cm.
Laikas
Amžius
29 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Vos per pusę metų - 33 kilogramai!

„Vien sportu nieko nepasieksi, nes mityba yra pagrindas“, - patirtimi dalinasi beveik 30 kilogramų atsikratęs  Julius.  Derindamas mitybą ir sportą šių rezultatų vyras pasiekė vos per pusę metų.

Šiuo metu Jurbarke gyvenantis Julius, pasakoja, kad kai nusprendė keistis, jo svoris buvo pasiekęs 133 kilogramų ribą. Anksčiau niekada specialiai nesistengęs mesti svorio vyras vis pagalvodavo, kad gerai būtų pradėti aktyviau sportuoti, tačiau realių veiksmų jis pradėjo imtis tik kai netoli namų atsidarė sporto klubas.

„Pradėjau internete ieškoti sporto programos, nes tikėjausi, kad užteks vien sporto, tačiau apsilankęs KILO.LT puslapyje sužinojau, kad vien sporto nepakaks. Kai prisijungiau prie KILO.LT išsikėliau tikslą sumažinti svorį, atrodo, iki 123 kilogramų, kas tuo metu atrodė sunkiai įmanoma. Tačiau sąžiningai laikantis mitybos bei sporto plano tie 10 kilogramų nukrito labai greitai“, - šypsosi Julius.

KILO.LT mitybos ir sporto nurodymų Julius laikosi jau 7 mėnesius ir džiaugiasi, kad dabar puikiai sekasi tiek sportuoti, tiek laikytis jam parinkto mitybos plano.

„Nors suvalgau tik 1800 kalorijų per dieną, tačiau niekada nesijaučiu alkanas, porcijos yra tikrai didelės kartais net nepavyksta jų įveikti. Mano mityba, nuo to ką valgydavau seniau, pasikeitė iš esmės. Niekada nevalgydavau pusryčių, priešpiečių ar pavakarių. Valgydavau 2-3 kartus per dieną ir dažniausiai kokius kiaulienos kepsnius arkotletukus“, - pasakoja vyras, teigdamas, kad paprastomis dienomis pasiilgsta tik lašinių, todėl jais pasimėgauja per „Sėkmingą dieną“, kada galima valgyti viską, ką nori. Tokia dieną gali turėti visi KILO.LT nariai kartą per savaitę.

"Puslapyje yra viskas išdėstyta labai aiškiai ir suprantamai. Galima pačiam pasikeisti mitybos plane patiekalus, pasižiūrėti pratimus. Tačiau specialistai dažnai pasiteirauja kaip sekasi laikytis programų, kaip jaučiuosi, paskatina eiti tolyn. Komanda yra tikri profesionalai“, - apie KILO.LT sistemą pasakoja vyras.

Julius sportuoja pagal jam sudarytą treniruočių programą, skirtą atlikti sporto klube. Jis atskleidžia, kad nors pradžia buvo pakankamai sunki, dabar sportas yra vienas malonumas, padedantis atsipalaiduoti. Kalbėdamas apie maisto papildus, vyras prisimena, kad pradžioje gerdavo L-karnitiną, padedantį deginti riebalussortuojant, o dabar geria amino rūgštis (BCAA), kurių pagalba greičiau atsigauna raumenys. Abu papildai padeda pasiekti rezultatų, tačiau yra efektyvųs tik jei žmogus sąžiningai sportuoja.

„Siekti tikslo ir nemesti programos skatina rezultatai, šeimos narių palaikymas bei aplinkinių pagyrimai, bei nuostaba. Dabar sveriu 100 kilogramų. Jaučiuosi kaip niekada gerai, tarsi kokių 20 metų jaunesnis. Dažniausiai retai sutinkami žmonės nelabai atpažįsta, o draugai visada palaiko ir pagiria.

Kitiems norėčiau patarti nieko nelaukti ir pradėti gyventi kitaip jau dabar. Reikia keisti gyvenimo būdą ir pamatysit kaip jausitės daug geriau. tačiau reikia suprasti, kad viskas nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš šalies, reikia tikrai daug valios bei pastangų, svarbu nemesti visko, kai pasidaro sunku, o pamačius pirmuosius rezultatus norisi eiti tolyn“, - patarimu savo pasakojimą užbaigia Julius.

Jam pavyko. Pavyks ir Jums.

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Juliaus mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu