Juditos sėkmės istorija

Juditos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-19 kg
Svoris
Prieš
(2017-04-21)
93 kg
>
Po
(2017-12-13)
74 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
172 cm.
Laikas
Amžius
26 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
-19 kg per 7 mėnesius!

26 metų Juditai iš Kelmės numesti kilogramus pavyko ne iš pirmo karto. Teiraujamės apie visą Juditos kelionę sveikesnio kūno link.

Kodėl ir kada nusprendėte siekti pokyčių?

Savo pokyčių kelionę sveikesnio gyvenimo link pradėjau prieš maždaug 7 mėn. Dabar net sunku suvokti ir prisiminti, kad dar metų pradžioje buvau tokia "liūliuojanti" ir svėriau net 95 kg. Mano ūgis 172 cm. Pokyčiams pasiryžau, nes norėjau įrodyti tiek sau, tiek kitiems, kad didelio ryžto ir užsispyrimo dėka viskas yra įmanoma.

Apie kilo.lt sužinojau internete, viską vertinau gan skeptiškai, bet paskaičiusi komentarus ir sėkmės istorijas nusprendžiau pabandyti. Mano tikslas buvo numesti svorio ir sumažinti apimtis, šio tikslo siekiu ir dabar. Kilo. lt bandžiau ir prieš tai, bet tiesiog nebuvau, matyt, rimtai tam pasiryžusi ir man pritrūko motyvacijos. Sekėsi sunkiai ir po savaitės viską mečiau. Dabar programos laikausi jau apie 7 mėn.

Kas motyvuoja šįkart nepasiduoti?

Tikslo siekti skatina tas lengvumo jausmas. Kilo.lt specialistai vis skatina siekti tikslo ir dažnai pasidomi kaip man sekasi, kaip aš jaučiuosi. Jei kyla kokių klausimų visada sulaukiu išsamaus atsakymo. Įspūdžiai apie čia dirbančius specialistus tik patys geriausi. Visų pokyčių, kad ir kokie jie būtų pradžia yra pati sunkiausia reikalaujanti daugiausiai ryžto ir kantrybės taip buvo ir su šio mano tikslo siekimu. Man sudarytas mitybos planas mane nustebino, nes jis yra įvairus, patiekalai gana paprasti ir nesudėtingi. Labai daug ko atsisakyti neteko manau sunkiausia buvo atsisakyti ir kasdien nebevalgyti ledų. Kilo.lt specialistai sudaro man sporto programą. Pradžioje bandžiau sportuoti sporto klube, bet, matyt, tie aplinkinių kreivi žvilgsniai padarė savo ir dabar sportuoju namie arba netoliese esančiame parke. Sudarytos programos laikausi, nors būna kad įterpiu ir savo pratimų.

Kokia Jūsų savijauta, ar kas nors dar pasikeitė be kūno apimčių? Kaip reaguoja pažįstami į Jūsų pokyčius?

Laikantis mitybos plano mano savijauta ženkliai pagerėjo, anksčiau beveik kasdien skųsdavausi galvos skausmais dabar tai būna labai retai. Ženkliai pagerėjo nuotaika, na ir aišku džiugina atvaizdas veidrodyje. Draugai ir pažįstami pokyčius tikrai pastebi ir palaiko, vis domisi ir klausinėja kaip man tai pavyko. Atsirado sekančių mano pėdomis. Visiems norintiems keistis linkiu, pirmiausia, surasti tam ryžto ir motyvacijos, o toliau viskas bus tik lengviau ir lengviau.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu