Jono sėkmės istorija

Jono rezultatai
Kilogramai
Numetė
-16 kg
Svoris
Prieš
89 kg
>
Po
73 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
183 cm.
Laikas
Amžius
33 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Jono atsakymai į Kilo komandos klausimus

Koks buvo Jūsų tikslas?

- Tikslas buvo numesti svorio, kad kaskart žiūrint į veidrodį nebereiktų išsigąsti :) 

Kas buvo sunkiausia laikantis dietos? 

- Kad labai sunku buvo tai nepasakyčiau:) Sunkiausia buvo priprasti prie valgymo režimo, kad nepamirščiau kada ir kiek valgyti. Buvau pasidaręs net po kelis priminimus, kurie dar iki šiol man primena kada reikia valgyti.

Kas buvo sunkiausia sportuojant?

- Sportuoti buvo sunkiau nei laikytis dietos. Sunku buvo nesustoti siekti rezultatų. Nes lyg ir atiduodi visą save salėje, o pokyčių nėra (aišku jie būdavo, bet kai kiekvieną dieną save matai, juos sunku įžiūrėti). Ir jau kai norėdavau viską mesti...sakydavau "na dar savaitėlę". Vėliau jau pastebėjau didelius pokyčius - vieną dieną žiūriu, kad maikutė per maža :D

Kaip pasikeitė Jūsų savijauta? 

- Pradžioje savijauta buvo prasta. Nusprendžiau visiškai pasikeisti. Mečiau rūkyti, vartoti alų, pradėjau sveikai maitintis. Organizmas gavo šoką ir prasidėjo visokie negalavimai - jie praėjo po poros mėnesių.Tada aš pastebėjau, kad tapau ištvermingesnis, (ankščiau dviračiu neįveikdavau "mėnulio" kalno, o dabar aš įveikiu jį net nesušilęs). Pradėjus sveikai maitintis susitvarkė žarnyno veikla, dabar viskas veikia kaip laikrodukas :)) Žodžiu, jaučiuosi kaip naujai nulipdytas - galėčiau lekianti arklį plikomis rankomis sustabdyti :D 

Jūsų patarimas norintiems pradėti keistis:

- Pamiršti visus "pradėsiu po Naujųjų metų" arba "reikia sulaukti pavasario". Kol ateina tas laikas ir praeina noras. Sugalvojai keistis, reiškia nuo DABAR. Nusibrėži kokio sieksi tikslo ir pirmyn! Svarbu pradėti, o paskui viskas įsivažiuos ir bus daug lengviau.

Keli Jūsų mėgstamiausi receptai:

- Skaniausia man trapučiai su graikišku jogurtu ir lašiša - dėl jų dažniausiai reikia peštis su kitais šeimos nariais :) Ir man dar patinka avokado ir kiaušinio lavašas - galėčiau valgyti ir valgyti :D

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Jono mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu