Jolitos sėkmės istorija

Jolitos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-3 kg
Svoris
Prieš
(2016-10-20)
56 kg
>
Po
(2017-02-20)
53 kg
Tikslas: Pagerinti raumenų tonusą
Svoris
Ūgis
164 cm.
Laikas
Amžius
29 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Jolita dalinasi savo patirtimi

Sveiki visi,

Pirmiausia, turiu padėkoti savo vyrui, kad prisijungiau prie KILO.LT sistemos :) Nupirkau savo vyrui nelabai romantišką dovaną – KILO.LT dovanų čekį, kad pradėtų keisti savo gyvenimo būdą. Tuo metu pati bandžiau atsikratyti po nėštumo ir gimdymo likusių kelių kilogramų. Kiekvieną vakarą sportavau pagal savo susikurtą programą – myniau dviratį-treniruoklį ir darydavau n+k atsilenkimų. Po treniruotės labai reikėdavo užkąsti saldainį, o ir šiaip kiekvieną dieną valgiau daug saldumynų ir vis prabėgdama pro virtuvę kažką pagriebdavau užkąsti. O jei vaikas užmigdavo, tai būtinai save reikėdavo apdovanoti maistu, maistu ir dar kartą maistu. Tad nenuostabu, kad sportas rezultatų nedavė. Turbūt turiu džiaugtis neblogu prigimimu, nes turėjau tik 3 kg bagažą ir svėriau 56 kg (daugiausiai gyvenime esu svėrusi 64 kg). Taigi, kai mano vyras porą mėnesių nepanaudojo savo dovanos, prie KILO.LT prisijungiau aš (tiesiog, kad dovana neprapultų).

Žvelgiau skeptiškai, nes man pagalbos lyg ir nereikėjo, tikslas buvo atsikratyti 3 kg. Laiko gaminti kasdien įvairių patiekalų aš neturiu, nes visas laikas ir jėgos atitenka vaikui. O sporto programą jau pati sau buvau susikūrusi. Tačiau dietologė leido kelias dienas iš eilės valgyti tuos pačius patiekalus. O ir patiekalus renkuosi pagal gaminimo trukmę, kad neužgaiščiau ilgiau nei 30 minučių prie puodų. Patiekalų įvairovė tikrai stebina. Atradau grūdėtos varškės patiekalų, kokių niekada pati nebūčiau sugalvojusi. Šiuo metu dažnai smaguriauju puriu varškės apkepu :) Pradžioje tikrai buvo sunku atsisakyti saldumynų. Visos mintys sukosi vien apie skanėstus, todėl pirmas porą savaičių jaučiausi kiek alkana :) Bet KILO.LT komanda vis rašė, kad man saldumynų nereikia :) Aišku, kad nereikia, bet juk taip skanu :) Užtat labai gelbėja „lucky day“, kai gali valgyti viską, ką nori ir kiek nori. „Lucky day“ tapo reikalingos psichologiškai, kai gali šiek tiek save palepinti ir atsipalaiduoti. Nors dabar jau įvedu sistemą, kad tai neturi būti besaikio rijimo dienos, nes po tokių dienų jaučiuosi apsunkusi.

Sportuoju namuose. Pratimai nesudėtingi. Stengiuosi sportuoti kasdien, nors esu pasirinkusi 4 dienų per savaitę programą. Ir svarbiausia, kad nereikia sportuoti bele kiek. Užtrunku pusę valandos per dieną, o raumenys sutvirtėjo ir išryškėjo. Nors pagal savo susikurtą programą sportavau intensyviau ir daugiau, bet tokių rezultatų toli gražu nepasiekiau. Dabar džiaugiuosi visomis specialistų rekomendacijomis ir man pritaikyta programa.

KILO.LT nare esu jau beveik 4 mėnesius. Savo tikslą – numesti 3 kg – pasiekiau per pirmus 2 mėnesius. Bet tada atsirado noras dailinti savo kūną, pamačiau, kad dar yra kur tobulėti :) Atrodo, dabar esu grakštesnė net nei iki nėštumo :) Ir labai džiaugiuosi pakitusiais mitybos įpročiais. Dabar suprantu, kad vien sportu rezultatų nepasieksi. Tikrai būtina keisti šaldytuvo ir minčių turinį.

Pamatęs, kaip man sekasi, prie programos prisijungė ir vyras :) Dviese lengviau :) Kartu renkamės patiekalus. Kartu rodom sveikos mitybos ir sveikos gyvensenos pavyzdį vaikui. Pažįstami irgi pastebi, kad esu sulieknėjusi ir pagiria. Nors visa esmė yra ne tie 3 kg, o tvirtesnis kūnas. 

Ką galiu patarti kitiems? Reikia labai norėti ir prie savo tikslo artėti po truputį. Nėra stebuklingų metodų, reikia valios, noro, pastangų. Ir nemesti visko vos pradėjus. Šis projektas išskirtinis tuo, kad subūrė gerus specialistus į vieną krūvą ir jie tarpusavyje bendradarbiauja, kad padėtų savo kūną dailinantiems (bei sveikatą tuo pačiu saugantiems) žmonėms. Specialistai visada patars ir palaikys, pastums į priekį, kai to reikės.. Bet viskas yra paties žmogaus rankose :)

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu