Ievos sėkmės istorija

Ievos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-12 kg
Svoris
Prieš
(2016-03-01)
62 kg
>
Po
(2017-08-22)
50 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
165 cm.
Laikas
Amžius
34 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Valgau ir lieknėju. Istorija kaip vilnietė atsikratė nereikalingų kilogramų.

Daug ir skaniai valgyti,  tačiau vis vien lieknėti – atrodo sunkiai pasiekiama svajonė, tačiau vilnietė Ieva (vardas pakeistas) teigia, kad jai būtent taip pavyko per pusę metų atsikratyti 11 kilogramų. Kaip dviejų vaikų motinai pavyko to pasiekti, pasakoja pati moteris.

Pagimdžius antrą vaiką svėriau 65 kg (mano ūgis 165 cm). Per pusę metų, kažkaip pavyko numesti 3 kg, bet vis tiek visi turimi rūbai buvo per maži - prieš nėštumą svėriau 60 kg. Tada supratau, kad reikia kažką rimčiau daryti. Niekada netikėjau jomis ir nesilaikiau jokių dietų – norėjosi atrasti ilgalaikį svorio sureguliavimo ir palaikymo„receptą“. Ir kaip tik tuo metu viena draugė papasakojo, kad pradėjo „draugauti“ su KILO ir, kad tai veikia. Kai sužinojau, kad galima valgyti skanų (ne prėską ir garuose gamintą) maistą, mane tai sudomino. Be to, supratau, kad su KILO pagalba įsisavinus tinkamos mitybos principus, galėsiu juos taikyti ilgą laiką ir savarankiškai. Paskutinis dalykas, kuris mane galutinai privertė apsispręsti prisijungti prie KILO, tai buvo, kai pabadžiau suskaičiuoti, kiek kalorijų suvartoju per dieną. Jaučiausi, kad valgau mažai, o kalorijų gaudavosi apie 2000. Taigi, tuomet ėmiau ir prisijungiau prie KILO.

Nusprendžiau, kad mano tikslas bus 53 kg, nes kažkada tiek svėriau ir jaučiausi labai gerai. Po pirmos savaitės buvau panikoj – porcijos didžiulės (o kaip minėjau, anksčiau valgydavau mažai maisto), jausdavausi persivalgius ir bijojau, kad svorio ne numesiu, o priaugsiu. Bet „apsišarvavau“ kantrybe ir pamačiau, kad po kelių savaičių, svoris jau tirpsta ir kūno linijos dailėja. Tuomet atsirado dar didesnis stimulas laikytis KILO nurodymų. Ir taip per pusę metų aš numečiau ne 9, o 11 kg (dabar sveriu 51 kg) ir, be to, sutvirtėjo raumenys, išryškėjo pilvo presas (ko po dviejų nėštumų jau nesitikėjau). 

Mitybos plano iš pradžių buvo sunku laikytis, nes maisto būdavo labai daug, bet paskui šiek tiek pripratau prie to kiekio, o ir receptus pradėjau rinkti su kaloringesniais produktais, kad porcijos būtų mažesnės. Atradau daug skanių patiekalų. Pusryčiams labiausiai mėgstu trapučius su riešutų sviestu ir bananais, o pietums čili sriubą, arba kokius aštrius „alia“ rytietiškus troškinius su vištiena. Vakarienės mėgstamiausias patiekalas – keptas varškės sūris su medumi. Taip pat mėgstu laisvadienius (lucky/cheat day) – tuomet galiu prisikirsti savo taip mėgiamų saldumynų. Žodžiu, KILO programą galėčiau pavadinti – „Valgau ir lieknėju“.

Nuo pat pirmos dienos su KILO pradėjau sportuoti. Visą laiką sportavau namie pagal KILO komandos sudarytą sporto programą. Pradėjau nuo 5 kartų per savaitę, paskui sumažinau iki 4 , o dabar sportuoju 3 kartus pers savaitę (dažniau tiesiog nebeturiu laiko). Tiesa, dabar pradėjau sportuoti su svarmenimis. Nemeluosiu, kad pamėgau sportą – kiekviena treniruotė man yra darbas. Bet dėl malonaus rezultato verta ir padirbėti.

Kaip minėjau, šiuo metu sveriu 51 kg. Taip neatrodžiau turbūt nuo mokyklos laikų. Malonu, kai aplinkiniai pastebi, kad pasikeičiau ir klausia, ką darau. Iš esmės laikytis programos nėra sudėtinga - didelė receptų įvairovė, kuri įtiks kone kiekvieno skoniui, paslaugi profesionalų komanda, kuri atsakys į klausimus ir palaikys „silpnumo“ akimirką, na nebent, reikia šiek tiek užsispyrimo ir noro keistis.

 

Ievos kelionė dar nesibaigė. Nuotraukos atnaujintos 2017.08.22. 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Ievos mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu