Gedimino sėkmės istorija

Gedimino rezultatai
Kilogramai
Numetė
-23 kg
Svoris
Prieš
(2017-08-23)
108 kg
>
Po
(2018-01-18)
85 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
190 cm.
Laikas
Amžius
33 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Gediminas atsikratė net -22,5kg.

33 metų vilnietis Gediminas – retas pavyzdys, kai atsikratyti 22 nepageidaujamų kilogramų pavyksta iš pirmo karto. Mūsų skaitytojai tikriausiai yra susipažinę su eile sėkmės istorijų ir žino, jog tokia sėkmė pasitaiko retai. Kalbiname Gediminą:

Kiek svėrėte ir kaip atrodėte, kai nusprendėte kažką keisti? Kas paskatino?

Prieš pradedant laikytis dienos ir keisti gyvenimo stilių svėriau 108,2 kg, buvau labai nepatenkintas savo išvaizda. Niekada anksčiau nesu bandęs mesti svorio, tai buvo pirmas kai pradėjau laikytis dietos.

Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokį tikslą norėjote pasiekti?

Kilo.lt pradėjau naudotis, nes buvau matęs reklamą internete, be to rekomendavo žmona. Tikslas pasiekti 90 kg atrodė neįmanomas. Šiuo metu tikslas pasiektas net su kaupu, šiuo metu svoris siekia 86,2 kg.
Kilo.lt nurodymų pradėjau laikytis nuo rugsėjo pradžios. Jau pasiekus tikslą, toliau laikytis dietos skatina gera emocinė ir fizinė savijauta. Su kilo.lt specialistais tenka bendrauti, tai labai gerai, ypač pradžioje, kai esi dar nepripratęs prie visiškai kito mitybos rėžimo. Kilo.lt sistema pakankamai aiškiai ir patogiai sukurta, labai didelis maisto pasirinkimas, tad niekad nenusibos valgyti skirtingų patiekalų. 

Ne paslaptis, jog mityba yra bene svarbiausia norint sulieknėti. Ar liekate alkanas? Kaip įvertintumėte porcijų dydžius? Kokio maisto labiausiai pasiilgstate? 

Pati pradžia su Kilo.lt atrodė kažkas neįmanoma, didžiulė baimė valgyti tik tai kas yra receptuose, o ne tai ką ir kada nori. Mitybos plano laikiausi 100 proc., stengiausi kiek įmanoma nenukrypti. Ankstesni mitybos įpročiai pasikeitė iš pagrindų, tiek valgomas maistas, tiek maisto valgymo dažnumas. Su Kilo.lt receptais viskas man atrodė gerai, išskyrus vakarienę, pagal senus valgymo įpročius, mano pagrindinis valgymas būdavo vakare, prieš einant miegoti, tad Kilo.lt siūlomi vakarienės receptai būdavo per maži prisikimšti skrandį. Visi kiti valgymai, netgi per didelės porcijos, reikdavo net pavargti kol suvalgydavau. 

Koks Jūsų santykis su sportu?

Kadangi prieš pradėdamas laikytis dienos buvau, švelniai tariant, apkūnus, buvo gėda eiti į sporto klubą, tad pasirinkau sportavimą namuose. Sportuoti namuose yra labai patogu, ypač jei esi apkrautas kasdieniais darbais (maži vaikai, mokyklos, darželiai ir t.t.) 

Ar sportuojate pagal sudarytą programą? Kiek kartų per savaitę? 

Sportuoju pagal sudarytą programą 3-4 kartus per savaitę.

Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai, ar pastebi pokyčius, ar palaiko? 

Savijauta puiki, tiek emocinė, tiek fizinė. Daugelis draugų, pažįstamų su kuriais seniai mačiausi labai nustemba ir iškart klausia kas nutiko.

Ką patartumėte kitiems norintiems atsikratyti nepageidaujamo svorio?

Na, tie žmonės, kurie nori atsikratyti papildomų kilogramų, gali pradėti sportuoti, keisti mitybos įpročius pasinaudodami jau patikrintu ir geriausiu, lengviausiu būdu - prisijungdami prie tokių projektų kaip Kilo.lt ir kartu siekti užsibrėžtų tikslų.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu