Evelinos sėkmės istorija

Evelinos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-8 kg
Svoris
Prieš
(2014-11-13)
65 kg
>
Po
(2015-04-20)
57 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
169 cm.
Laikas
Amžius
22 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Evelinos sėkmės istorija

Atsikratyti 10 kilogramų, padailinti kūno linijas ir vėl įtilpti į savo mėgstamiausią raudoną suknelę – tokį tikslą užsibrėžė Evelina, kai kreipėsi į mitybos ir sporto konsultantus internetu KILO.LT.

Mergina pasakoja, kad visuomet buvo liekna. Jos svoris buvo pavydėtini 55 kilogramai, tačiau tai pasikeitė pradėjus dirbti sėdimą darbą ir netaisyklingai maitinantis. Evelina teigia, kad net nepastebėjo, kaip svoris padidėjo iki 65 kilogramų.

„Pamačiau savo atvaizdą vienoje nuotraukoje ir išsigandau – buvau visiškai nepanaši į save – pilvas, storos šlaunys, apvalūs dideli žandai. Šis vaizdas man atvėrė akis ir supratau, kad laikas susiimti. Juk esu dar jauna labai, o tiek svorio priaugau! Todėl nusprendžiau kreiptis į specialistus, kurių pagalba susigrąžinčiau buvusias kūno linijas. Apie KILO.LT sužinojau visiškai atsitiktinai, iš reklamos internete. Pasidomėjus nusprendžiau surizikuoti ir išbandyti šią programą“, - pasakoja Evelina.

Tvirtai pasiryžusi laikytis jai individualiai sudarytų mitybos ir sporto planų, mergina savo mitybos įpročius pakeitė kardinaliai. „Dievinau saldumynus, bandeles, nesveiką maistą, kepinius ir t.t., todėl nauja mityba buvo kaip lengvas šokas. Tačiau galiu pasidžiaugti tuo, kad turiu stiprią valią ir norą, tad užsibrėžus tikslą sulieknėti, jo pradėjau laikytis tikslingai, tad teko priprasti prie sveikos mitybos. Pradėjus laikytis mitybos labai nustebau, kad sveika mityba gali būti ir skani, ir soti. Alkana niekada nebūdavau. Kas nustebino, kad laikantis šios mitybos reikia valgyti 5 kartus per dieną, o kai dar svoris pradėjo kristi, buvo nuostabu! Tad alkanas su tokia mityba tikrai neliksi“, - džiaugiasi per kelis mėnesius savo tikslą pasiekusi mergina.

Evelina pasakoja nuo pat pradžios aktyviai bendravo su konsultantais. Ir ne tik todėl, kad sistemoje viskas buvo nauja ir nepažįstama. „Esu patyrus paauglystėje kojos traumą, kuri dar kenkia ir šiai dienai, todėl man buvo labai svarbu bendrauti su specialistais kurie pateiktų man tinkamus mankštos pratimų variantus. Vėliau perpratus mitybą ir sportą bendravau mažiau. Tačiau kas patiko – kad KILO.LT specialistai visuomet parašo, pasiteirauja kaip tau sekasi, ar nieko netrūksta, motyvuoja“, - teigia Evelina. 

Pasakodama apie savo treniruočių programą mergina džiaugiasi, kad sunku nebuvo, nes pratimai buvo paprasti ir lengvi. Pradžiai, ji pasirinko sportuoti namuose. Tam ji nusipirko kilimėlį ir kamuolį. Vėliau pasirinko KILO.LT specialistų sudarytą treniruočių programą sporto klubui, teigdama, kad vienintelis sunkumas buvo ir yra atrasti laiko, bet ne motyvacijos trūkumas, kuri nuolat stiprėjo su pasiektais rezultatais.

Savo tikslą Evelina pasiekė jau prieš metus, įtilpo į nuostabiąją raudoną suknelę, o programos metu atsikratė ir 10 nepageidaujamų kilogramų. Tiesa, 2 kilogramai grįžo atgal, tačiau mergina dėl to nei kiek neliūdi. 

„Su KILO.LT įgyvendinau savo tikslą - programos metu numečiau 10kg ir tilpau į savo raudonąją suknelę. Šiuo metu svoris pakitęs 2 kg, tad esu numetus 8kg. Nors praėjo daugiau nei metai, tačiau svoris nekinta, kokį pasiekiau, toks ir liko. Artimieji ir artimiausi draugai labai džiaugėsi ir palaikė. Tapau ne vienu pavyzdžiu kitiems, o tai – geriausias įvertinimas“, - šypsosi Evelina.

Pabaigai, Evelinos patarimas visiems norintiems padailinti kūno linijas: „Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti tik tiek: jei neturite noro, ryžto ir valios – jums nepavyks. Vien noro čia neužtenka. Tam, kad pasieki užsibrėžtą tikslą, reikia įdėti daug darbo... Todėl linkiu visoms pirmiausia susivokti savyje, susiprasti ar tikrai pakaks ryžto, o tada kreiptis tik į specialistus!“

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Evelinos mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu