Ernesto sėkmės istorija

Ernesto rezultatai
Kilogramai
Numetė
-22 kg
Svoris
Prieš
(2018-01-03)
98 kg
>
Po
(2018-06-11)
76 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
174 cm.
Laikas
Amžius
26 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Šilutiškis, kuriam buvo nemalonu stebėti savo atvaizdą veidrodyje, per tris mėnesius virto atletiška, savimi besirūpinančia asmenybe.

Papasakokite apie save.

Man 26 metai, esu iš Šilutės. Dar visai neseniai svėriau 98 kg, atrodžiau tikrai nekaip. Nusprendžiau, kad reikia susiimti ir pakeisti išvaizdą.

Ar bandėte atsikratyti svorio savarankiškai? Kaip sekėsi? Su kokiais sunkumais susidūrėte?

Savarankiškai nebandžiau atsikratyti svorio. Labai ilgai išvis apie tai negalvojau, kol vieną dieną pažiūrėjęs į veidrodį, supratau, kad reikia imtis veiksmų, tačiau aš nežinau kokių.

Kodėl nusprendėte naudotis Kilo.lt paslaugomis? Kokį tikslą norėjote pasiekti, kai prisijungėte prie mūsų? Ar šio tikslo siekiate ir dabar?

Prisijungiau prie Kilo.lt, nes man reikėjo žmonių pagalbos, kurie supranta apie mitybą, sportą. Be pagalbos pasikeisti atrodė labai sunku. Mano pirminis tikslas buvo atsikratyti nereikalingų kilogramų. Dabar jau pradedu auginti raumeninę masę.

Kiek laiko jau laikotės sporto ir mitybos programų? Kas skatina siekti tikslo?

Tikslo laikausi 3 mėnesius ir 2 savaites, tikslo nemetu, nes noriu pakeisti save ir atrodyti gražiai. Tikslo siekti padeda ir Kilo.lt specialistai, bendrauju su jais. Jei kyla kokių klausimų, jie iškart atsako, jie suteikia visą reikalingą pagalbą.

Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Ar teko daug ką pakeisti mityboje?

Na nemeluosiu, pirmos dvi savaitės buvo tikrai sunkios, nes buvau pripratęs prie nesveiko maisto, tačiau pakentėjau, persilaužiau, pripratau ir dabar maitinuosi skaniai sveikai. Pakeisti mityboje teko gana daug, kadangi atsisakiau viso nesveiko maisto: picų, kebabų, burgerių, gazuotų gėrimų…

 Ar liekate alkanas? Kaip įvertintumėte porcijų dydžius? Kokio maisto labiausiai pasiilgstate?

Dabar nebelieku alkanas - porcijos yra normalios ir valgau 5 kartu dienoje, to užtenka. Pradžioje, kol skrandis nebuvo pripratęs, būdavo alkanų akimirkų. Tokiais atvejais išgerdavau daugiau vandens ir alkis dingdavo. Kartais pasiilgstu tos picos ar cepelinų, tačiau tada sau primenu, kad pasiekti tikslo noriu labiau.

Sportuojate namuose ar sporto klube? Ar sunku?

Sportuoju sporto klube, kaip žinoma, sunku būna pradžioje, o vėliau darai tai, ką žinai, jog reikia daryti. Sportuoju pagal sudarytą Kilo.lt programą 5 kartus per savaitę.

Kokia Jūsų savijauta dabar? Kaip reaguoja pažįstami, draugai, ar pastebi pokyčius, ar palaiko?

Jaučiuosi gerai, nes atsikračiau beveik 22 kg! Draugai pastebi ir palaiko, esu dėkingas jiems už tai.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rūtos atsiliepimas
Rūtos atsiliepimas

Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

Evos atsiliepimas
Evos atsiliepimas
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu