Eriko sėkmės istorija

Eriko rezultatai
Kilogramai
Numetė
-19 kg
Svoris
Prieš
(2014-11-27)
106 kg
>
Po
(2017-03-29)
87 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
180 cm.
Laikas
Amžius
29 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Eriko atsakymai į Kilo komandos klausimus

Šios sėkmės istorijos herojus Erikas (vardas pakeistas) nuo pat vaikystės kovojo su antsvoriu. Nors ir mėgo sportą, laiko stoka, niekad neleisdavo jam rimtai tuo užsiimti. Sulaukus pilnametystės Eriko svoris svyravo tarp 85 - 92 kg, o pradėjus gyventi šeimyninį gyvenimą ir dirbant sėdimą darbą, svoris staiga ūgtelėjo iki 100 kg. Pasak vyro, tai įvyko labai greitai ir nepastebimai, prasidėjo bandymai kažką daryti, sportuoti, tačiau svarstyklėse skaičiai augo ir pasiekė 105-110 kilogramų ribą. Situacija atrodė nebejuokinga.

  • Kada ir kodėl nusprendėte kreiptis pagalbos pas specialistus? Kokį tikslą norėjote pasiekti? Kokie įspūdžiai?

Sportas man nebuvo naujiena, tačiau apie mitybą beveik neturėjau jokios informacijos arba, kaip vėliau pasirodė, ji buvo tikrai klaidinga. Socialiniame tinklapyje pastebėjau Kilo.lt reklamą ir jo narių pasiekimus, todėl nusprendžiau išbandyti. Neneigsiu, iš pradžių žiūrėjau skeptiškai ir abejojau ar tai duos kokių nors rezultatų, tačiau labai greita nuomonę teko pakeisti. Mano tikslas buvo sumažinti kūno masę bei sutvirtinti raumenis. Kilo.lt nurodymų laikausi jau daugiau nei metus, būta ir pertraukų. Kažkokios papildomos motyvacijos kaip ir nereikia, tiesiog užtenka prisiminti laikus, kai svėriau 106 kg ir pažiūrėti nuotraukas :) Kilo.lt komanda palieka gerą įspūdį, visada malonus bendravimas ir suteikiama išsami informacija.

  • Kaip sekasi laikytis mitybos plano? Ar teko daug ką pakeisti mityboje? Su kokiais sunkumais susiduriate?

Mitybos plano laikytis tikrai nesunku, kadangi patiekalai skanūs ir įvairiapusiški. Atsižvelgiant į konsultantų rekomendacijas, patiekalus galima keisti iš tikrai plataus asortimento. Porcijos gana didelės ir tikrai užtenka, kartais jos atrodo net per didelės. Kadangi vieną dieną savaitėje galima valgyti viską, tai taip nebūna, kad pasiilgčiau kažko, paprasčiausiai atsigriebiu per taip vadinamą Lucky day. Vienintelis sunkumas su kuriuo susiduriu, tai kada nuvykstu kažkur į svečius, jau nekalbant apie atostogas, tada labai sunku atsispirti nesveikam maistui, saldumynams ir t.t. Visa tai, ko gero, didžiausia kliūtis dar geresnėms rezultatams.

  • Ar sportuojate? Geriate kokius nors papildus?

Sportuoju tiek namuose, tiek sporto klube. Mėgstu lauko tenisą, važinėti dviračiu, plaukioti baseine. Sportuodamas su svarmenimis dažniausiai naudojuosi Kilo.lt sudaryta programa. Apie 3 mėnesius naudojau L-karnitiną.

  • Kaip jaučiatės dabar? Kaip pokyčius vertina aplinkiniai?

Savijauta gera, jau pamiršau tą didžiulį antsvorį, kurį turėjau, ir nebenoriu jo prisiminti. Aplinkiniai pastebi pokyčius, sulaukiu komplimentų, ypač iš žmonių su kuriais seniai teko matytis.

  • Ką patartumėte kitiems norintiems padailinti savo kūno linijas?

Visiems norintiems atsikratyti nereikalingo svorio, pradėti sportuoti ar šiaip aktyviau gyventi palinkėčiau neatidėlioti pirmadieniui - niekadadieniui, o pradėti dabar ir čia, Kilo.lt kuo puikiausiai tinka šiam tikslui. 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Eriko mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu