Eglės sėkmės istorija

Eglės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-12 kg
Svoris
Prieš
(2016-11-09)
68 kg
>
Po
(2017-03-30)
56 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
171 cm.
Laikas
Amžius
26 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Eglės pasakojimas iš pirmų lūpų

Mano svoris smarkiai padidėjo baigus mokslus universitete ir pradėjus dirbti. Tad pastaraisiais metais dažnai pagalvodavau, jog norėčiau būti lieknesnė. Pradėjau lankyti sporto klubą, bet treniruotės nedavė daug rezultatų. Kadangi didžiausią įtaką išvaizdai, kaip jau dabar suprantu, daro tai ką tu valgai. O aš valgiau labai nereguliariai ir netinkamus dalykus. Labai mėgau bandeles ir dar labiau vaisius, ypač vakare po darbų ir treniruočių... Taigi, vieną dieną svarstyklės parodė 70 kg ir tai buvo savotiškas lūžio taškas. Niekada anksčiau nesu tiek svėrusi. Ir žinoma atvaizdas veidrodyje tikrai netenkino.. Taigi nusipirkau knygyne vieną motyvacinę knygą apie sveiką mitybą ir sportą. Ji mane labai "užkabino" tad pradėjau maitintis sveikiau. Per kurį laiką pati atsikračiau 2 kg.

Tuomet atradau kilo.lt ir pamaniau, jog čia užsiregistravus turėčiau daugiau motyvacijos. Ir tikrai neklydau. Siekiau numesti svorį ir sumažinti apimtis ir laikantis mitybos plano bei treniruojantis pagal sudaryti programą svoris pradėjo sparčiai kristi. O matomas rezultatas skatina siekti tikslo ir toliau. Ir dar tai, kad kasdien reikia įsivertinti savo praėjusios dienos mitybą, fizinį aktyvumą ir panašiai, dar labiau neleidžia atsipalaiduoti, nes jaučiuosi savotiškai stebima.

Mityba pasikeitė kardinaliai. Išmokau neštis maistą į darbą. Tad dabar valgau penkis kartus per dieną, reguliariai ir tinkamą maistą. Iš pradžių buvo sunkoka, nes po pusryčių ir vakarienės kartais likdavau alkana. Porcijos atrodė mažokos.. tačiau dabar įpratau. Labiausiai pasiilgstu vaisių, saldžių desertų, kurių dabar sau leidžiu paskanauti tik per "cheat day".

Sportuoju sporto klube. Kadangi šiek tiek sportavau ir anksčiau, treniruotės man nėra sunkios. Greičiau jos yra savotiškas atsipalaidavimas nuo darbų ir rūpesčių. Sportuoju pagal sudarytą Kilo.lt programą 3 kartus per savaitę. Tačiau būna savaičių kai sporto klube apsilankau ir 4 ar 5 kartus per savaitę. 
Dabar jaučiuosi puikiai, didžiuojuosi pati savimi, kad ėmiausi veiksmų. Ir pamačiau, kad atsikratyti nereikalingų kilogramų nėra jau taip sunku. Tereikia galvoti apie tai, ką dedi į burną ir būti aktyviam. Ypač malonu kai pokyčius pastebi aplinkiniai. Žinoma, visi palaiko.

Kitiems norintiems atsikratyti svorio patarčiau tiesiog nieko nelaukti ir peržiūrėti savo mitybą, atsikratyti nesveikų, kaloringų ir nenaudingų produktų. Žinoma reikia valios, bet paskui tai tampa natūralu ir įprasta.

Siekiant Kilo.lt klientės privatumo vardas pakeistas.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu