Editos sėkmės istorija

Editos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-7 kg
Svoris
Prieš
(2016-05-02)
60 kg
>
Po
(2016-08-30)
53 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
163 cm.
Laikas
Amžius
26 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Editos sėkmės istorija iš pirmų lūpų

Esu Edita, man 26 metai. Nuo paauglystės visada buvau šiek tiek putlesnė, nors svoris niekada nesiekė daugiau nei 65 kilogramų, bet būdama 1.63 m ūgio neatrodžiau sau labai gražiai. 

Vieną dieną iš draugės sužinojau apie Kilo.lt ir nutariau pabandyti. Tuo metu svėriau 60 kilogramų, bet atsikišęs pilvukas, putlios rankos nedavė ramybės, norėjau kažko imtis, bet nežinojau ko. Iki tol sportuodavau, imdavausi kažko, bet rezultatai nebuvo tokie akivaizdūs, kaip pradėjus kilo.lt programą. Pradžioje buvau labai nustebinta, kiek visokių produktų galima valgyti, tik reikia žinoti kada ir kaip juos derinti. Supratau, kad viskas pasikeitė dėl subalansuotos sveikos mitybos, išmokau atsirinkti maistą, daug sužinojau ir pradėjau labiau tuo domėtis.

Pamačius pirmuosius rezultatus, kai drabužiai tapo laisvesni, ir kai aplinkiniai pastebėjo mano pasikeitimus, nebuvo nė minties sustoti. Sportavau namuose pagal man sudarytą programą. Ir visai nebuvo sunku daryti tuos pratimus, nes nuo mažens buvau lanksti ir sportiška. Per 3 mėnesius numečiau 7 kilogramus. Atradau daug patinkančių maisto produktų, išmokau gaminti visokių patiekalų, taigi nauda didžiulė. ;)

Visiems rekomenduoju šią programą, kuri tikrai suteiks puikiausių rezultatų, jei tik įdėsite pastangų! Svarbiausia, nesustoti ir siekti savo rezultatų! Dėkoju Kilo.lt komandai už šią puikią programą, ir toliau ją tobulinkite, kad kiti galėtų tobulinti savo kūnus. :)

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Editos mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu