Editos sėkmės istorija

Editos rezultatai
Kilogramai
Numetė
-33 kg
Svoris
Prieš
(2016-12-27)
149 kg
>
Po
(2018-03-21)
116 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
171 cm.
Laikas
Amžius
39 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Editos sėkmės istorija įspūdinga, moteris atsikratė 33 kilogramų. Vilkaviškietės įkvėpimu keistis tapo maža stambi mergaitė.

Kiek svėrėte ir kaip atrodėte, kai nusprendėte kažką keisti? Kas paskatino?

Man 39 metai, esu iš Vilkaviškio. Svėriau 149 kg, atrodžiau baisiai! Visada, kai tik užlipdavau ant svarstyklių ir matydavau skaičius, galvodavau, kad dar vienas papildomas kilogramas ir svarstyklės suges. Mane paskatino vienos mažos, stambios mergaitės istorija, kuri net per savo gimtadienį atsisakė valgyti tortą, ji sakė: “man negalima”. Pagalvojau, jog nors ji dar vaikas, ji jau supranta, kad jai negalima, ji laikosi gydytojų nurodymų, o aš suaugusi ir  vis tiek nevaldau savęs. 

Ar bandėte atsikratyti svorio savarankiškai? Kaip sekėsi? Su kokiais sunkumais susidūrėte?

Išbandžiau visas įmanomas dietas, važinėjau į akupunktūros sesijas, gydžiausi adatų pagalba, turėjau paskirtą mineralinio vandens ir kietai virtų ryžių dietą. Bet svoris nekrito, tik būdavo silpna. Tuomet susipažinau su Kilo.lt projektu. Šio projekto reklama mane pasiekė socialiniame tinkle “Facebook”.  Iš pradžių parsisiunčiau  nemokamą statišką mitybos planą savaitei, tuomet gavau pasiūlymą įsigyti mokamą, idividualų, su daugybe valgymo pasirinkimų, specialistų sudarytą mitybos planą, programą. Taip pokyčiai ir prasidėjo.

Kokį tikslą norėjote pasiekti?

Tikslas buvo numesti svorio ir sumažinti apimtis. Aš vis dar siekiu šio tikslo. Kilo.lt, nurodymų laikausi jau 1 metai ir 2 mėnesiai.  Aktyviai bendrauju su Kilo.lt konsultantais, jie paskatina, padrąsina. 

Ar teko daug ką pakeisti mityboje?

Atsakingai laikausi mitybos plano. Mityboje pakeisti reikėjo viską, net ir laiku valgyti išmokti. Alkana tikrai nelieku, porcijos labai didelės, tačiau įpročiai jau iš esmės kitokie. Esame sutarę su specialistais, jog kartą savaitėje gali būti “lucky day”, kai galima valgytai tai ir tiek, kiek norisi. Dėl to savaitės bėgyje nepasiilgstu jokio maisto, nes žinau, kad po 7 dienų galėsiu pasigamint ką noriu ir suvalgyti. 

Ar sportuojate?

Sportuoju namuose, pagal Kilo.lt sudarytą programą. Nors man buvo rekomenduojama sportuoti 3 kartus per savaitę, tik pradėjusi naują - sveiko gyvenimo etapą, sportavau kiekvieną dieną – buvau labai entuziastingai nusiteikusi. 

Kokia Jūsų savijauta, ar pokyčius pastebi aplinkiniai? 

Mano savijauta gera jaučiuosi daug geriau ir lengviau. Pokyčius pastebi, paklausia, ar nesergu. Pastebėję pokyčius dažniausiai teiraujasi, kaip juos pavyko pasiekti.  Mielai dalinuosi savo istorija, tikiuosi, jog ji įkvėps ir kitus.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Rimos atsiliepimas
Rimos atsiliepimas

Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu