Donato sėkmės istorija

Donato rezultatai
Kilogramai
Numetė
-12 kg
Svoris
Prieš
(2017-04-13)
86 kg
>
Po
(2017-06-24)
74 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
164 cm.
Laikas
Amžius
41 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Donato atsakymai į Kilo komandos klausimus

Nusprendus atsikratyti svorio ar padailinti kūno linijas, galima paskęsti tarp gausybės įvairų dietų ir sporto programų su skambiais pavadinimais. Ko gero vienas efektyviausių ir sveikiausių būdų atsikratyti nepageidaujamų riebalų – tai subalansuota mityba ir treniruotės pagal individualią sporto programą sudarytą srities profesionalų. Tokį mitybos planą ir sporto programą išbandė ir kaunietis Donatas (vardas pakeistas), kuris džiaugiasi per 10 savaičių atsikratė 12 kilogramų.   

Kaip ir daugelį Kilo.lt narių, keisti savo mitybos ir sporto įpročius Donatą paskatino nepasitenkinimas vaizdu veidrodyje. Pasak kauniečio, jis atrodė pasibaisėtinai ir jautėsi esąs storas. Todėl išsikėlė tikslą sumažinti bendrą svorį ir, žinoma, atsikratyti atsikišusio pilvuko. Šį tikslą jis jau beveik pasiekė, todėl pradėjo ir apie ateities planus galvoti – ryškesni raumenys bei atletiškesnis kūnas.

Prisijungus prie Kilo.lt programos Donatui buvo sudaryta asmeninė treniruočių programa, skirta sportui namuose. Vyras pasakoja, kad pradžioje dar galvojo sportuoti sporto klube, bet šių planų neįgyvendino dėl laiko stokos. Šio sprendimo jis niekad nesigailėjo, nes pasiekti rezultatai tikrai džiugina. Tiesa, reiktų paminėti, kad nors tai ir nebūtina, Donatas įsigijo treniruoklį, kurį naudoja namuose bei programos pradžioje jis dvi savaites kasdien bėgiojo. Vėliau, kaip ir dabar, vyras namuose sportuodavo 4 kartus per savaitę, o savaitgaliais dar ir bėgiodavo.

Paklaustas apie mitybos planą, Donatas pasakoja, kad nors ir dažnai pamiršdavo suvalgyti priešpiečius ir pavakarius, pradžioje labai griežtai gaminosi maistą pagal visus nurodymus ir sverdavo kiekvieną ingredientą. Po pirmo mėnesio porcijos tapo didesnės ir pietūs buvo valgomi valgykloje pagal tai, kas tą dieną yra meniu, tačiau svoris krito ir toliau.  

Pokyčius išvaizdoje ir ypač pranykusį pilvą greitai pastebėjo ir aplinkiniai, kurie labai palaiko. O tiems, kurie to irgi norėtų pasiekti Donatas pataria pirma iš tikro to NORĖTI ir jei yra didelis noras, tai kartu su tinkama mityba ir sportu rezultatų tikrai pavyks pasiekti.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu