Danutės sėkmės istorija

Danutės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-14 kg
Svoris
Prieš
(2016-06-23)
81 kg
>
Po
(2016-03-15)
67 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
170 cm.
Laikas
Amžius
31 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Danutės atsakymai į Kilo komandos klausimus

Sveiki,

Man 31 metai ir kartu su vyru auginame nuostabią dukrytę. Iki nėštumo ilgą laiką svėriau 63 kg. Jau tada atrodė, kad esu stora ir nuolat laikydavausi įvairių dietų. Įsimintiniausia, turbūt, kaip ir daugeliui merginų, grikių dieta, kuomet visą savaitę valgiau vien grikius. Porą kartų pavyko ir svoris krisdavo, bet vos tik pradėjau maitintis man įprastu maistu, svoris vėl grįždavo. Tiesa, į grikius dabar jau sunkiai begaliu žiūrėt. :) Ir taip su kiekviena dieta: kol laikiausi - svoris krito, grįžau prie normalaus maisto – svoris sugrįžo. 

Per nėštumą priaugau 20 kg, dar 10 kg sugebėjau priaugti iki nėštumo (juk neribosi savo raciono norint susilaukti vaikelio :)). Taigi gimdymo dieną svėriau 93 kg. Baisu? Tuomet taip neatrodė. :)

Praėjus dviems metams ir atėjus laikui grįžti į darbą svėriau 73 kg ir labai džiaugiausi, nes maniau, kad laikui bėgant, po truputį svoris atsistatys į buvusį t.y. 63 kg. Deja, darbas sėdimas, judesio mažai ir pamažu, pati nepastebėjau kaip svoris pasiekė 81 kg (buvo momentas kai svėriau 85 kg). Kadangi svoris kilo lėtai, o ir retai sverdavausi, tai nepastebėjau kaip baisiai, taip tikrai baisiai, aš atrodau. Jau nekalbant apie tai, kad lipti laiptais ar dirbti fizinį darbą darėsi vis sunkiau. Juolab, kad nei vyras, nei aplinkiniai nė puse žodžio neužsiminė, kad gal aš jau per stambi...

2016 m. gegužės mėnesį buvome pakviesti į draugės gimtadienį. Aišku, daug šokom, daug veiksmo, visi fotografavomės, po to, pasidalinom nuotraukomis. Ir pažvelgus į vieną iš jų, kurioje buvau aš, net nustėrau. Aš buvau „dramblys“! Žiūrėdama į nuotraukas norėjau verkti, nes tik tada supratau, kokia buvau stora. Ir tuomet nusprendžiau – GANA! Pradėjau bėgioti. Na, galvoju, bus šiek tiek judesio, kas visad yra gerai. Bet dėl mažo judėjimo tikrai buvo sunku įveikti didesnius atstumus, nubėgdavau daugiausiai po 2 km., o tai, be abejo, pokyčių nedavė. Po kiek laiko naršydama internete radau, kad Kilo.lt dovanoja nemokamą savaitės mitybos planą. Na ,galvoju, reikia užsisakyt ir pabandyt. Aišku, man niekas nesigavo. Tačiau praėjus gal porai savaičių, gavau iš Kilo.lt kambutį su pasiūlymu nusipirkti KILO kokteilių su didele nuolaida. Kadangi artėjo mano gimtadienis ir konsultantė labai gražiai papasakojo apie kokteilio teikiamą naudą, nusprendžiau pasidaryti sau gimtadienio dovaną.

Gavau kokteilį, o kartu su juo, mano maloniam nustebimui (nežinau ar pati nenuklausiau, kaip konsultantė sakė, kad gausiu narystę ar kaip, bet galvojau, kad gausiu tik kokteilius), 3-jų mėnesių nemokamą narystę. Na, galvojau, blogiau tikrai nebus. Užsiregistravau. Nusistačiau tikslą numesti 21 kg. Man buvo sudarytas mitybos ir sporto planas, kurio pradėjau atsakingai laikytis. Atvirai pasakius, tiek aš, tiek mano vyras, abu netikėjome šio projekto sėkme. Aš esu šiek tiek bevalė, gal reikėtų sakyti buvau visiška bevalė ir tikrai nemanėm, kad aš ilgai ištversiu. Bet mano didžiausiam džiaugsmui, pati negalėjau patikėti kaip greitai ėmė tirpti svoris.

Gaila, bet po poros mėnesių, nuo projekto pradžios, turėjau mėnesio atostogas. Šiek tiek atsipalaidavau, vėl nereguliari mityba, vėl vienas kitas netinkamas maisto produktas, vėl apleistas sportas. Man būna. Kartais leidžiu sau atsipalaiduoti. Aišku, jei to nedaryčiau, mano tikslas jau būtų pasiektas 100 %. Nors aš jau ir dabar galiu džiaugtis ir, be abejo, džiaugiuosi tuo ką pasiekiau: per aštuonis mėnesius - 14 kg, man asmeniškai daug gražesnis kūnas, didesnis pasitikėjimas savimi ir, be abejo, galimybė nusipirkti rūbus neraudonuojant dėl svorio. 

Savo tikslą pasieksiu būtinai, nes pasirodo - AŠ GALIU! Ir gali kiekvienas, kas turi ryžto ir užsispyrimo ir be abejo NORO. Juolab, kad Kilo.lt specialistai maloniai pataria, pakonsultuoja, parekomenduoja ir bendrauja su manimi. Bet kada galiu užduoti jiems rūpimą klausimą ir praktiškai tą pačią dieną sulaukiu atsakymo. Ko dar norėt? Na, nebent dar daugiau valios (mat kartais vis dar palūžtu).  

Daug metų buvusi visiškai niekam tikusi mano mityba pasikeitė kardinaliai ir man tai patinka. Ankščiau dažnai valgydavau ir bulvytes, ir picukes, ir bandeles, ir gazuotų gėrimų daug gėriau ir t.t. Valgiau, galima sakyti, kartą dienoje, grįžusi po darbo. Na, valgymu to nelabai gal pavadinsi, gal labiau kimšimu viską, kas yra šaldytuve. Būdavo prisikemšu ir apsunkstu, o tada jau nieko nebesinori daryti ik ant sofkutės. :)

Pirmą kartą pamačius savo Kilo.lt mitybos planą, net aiktelėjau kiek daug kartų reiks valgyti, o kai pradėjau valgyti, porcijos buvo milžiniškos. Pradžioje suvalgydavau tik kiek daugiau nei puse porcijos. Dabar jau paprasčiau. Pripratau ir porcijos tapo pačios tos. Be to, maistas labai skanus (aišku yra išimčių, tačiau paprašius pakeisti netinkamą patiekalą, specialistai tai padaro ir nereikia kankintis :)). Jo pavalgius neapsunkstu bei turiu daugiau energijos. Šiuo metu man pats skaniausias patiekalas yra „Karštos vištienos salotos“. 

Pradėjus teisingai maitintis, pradėjau ir sportuoti. Nors prieš tai bėgiojau, didelio efekto nebuvo. Gal kiek kojos sutvirtėjo, bet svoris nekrito. Na, o pradėjus laikytis man sudaryto mitybos plano ir sportuojant vienu metu, efektas akivaizdus. Sportuoju namuose, pagal man sudarytą sporto planą, stengiuosi keturis kartus per savaitę, o jei yra galimybių tai ir visas penkias ar šešias. Pradžioje buvo laaabai sunku, net po 2 serijas, kai kurių pratimų ir 1-ą seriją sunkiai padarydavau, o dabar viską padarau ir noriu dar :). Tiesa, vis įtraukiu kokiai vienai kitai sričiai skirtą, taip vadinamą iššūkį, tiesiog dėl smagumo. Papildomai geriu vitaminus, bet kažkokių papildomų riebalų tirpinimo priemonių ar kažko panašaus nenaudoju. Man užtenka to, ką pavyksta pasiekti savo jėgomis :).

Mano pastangas ir mano pokyčius mato mano pažįstami ir aplinkiniai. Labai malonu girdėti, kai sako: “Na, jau man atrodo, kad tau gana, labai gerai atrodai“, - tai tikrai labai džiugina ausį, nes jau seniai nieko malonaus, savo išvaizdos atžvilgiu nesu girdėjusi. Be to, mane palaiko mano patys artimiausi žmonės ir tai yra nuostabu! Ne vienas pažįstamas matydamas mano pokyčius labai susidomėjo šia programa, daug klausinėja kaip viskas vyksta, o keletas jų yra net įsigiję narystę.

Dabar jaučiuosi laimingesnė, sveikesnė ir labiau savimi pasitikinti. O tiems, kas nori atsikratyti nereikalingų kilogramų, galiu pasakyti viena, jei jaučiate, kad savo jėgomis nepasitikite ir negalite numesti svorio, leiskite Jums padėti Kilo.lt ir savo tikslą pasieksite!

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu