Aušros sėkmės istorija

Aušros rezultatai
Kilogramai
Numetė
-17 kg
Svoris
Prieš
86 kg
>
Po
69 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
178 cm.
Laikas
Amžius
34 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Aušros atsakymai į Kilo komandos klausimus

Mano istorija prasidėjo 2015 metais sausio 1 dieną, kai grįžusi iš naujametinio vakarėlio užlipau ant svarstyklių ir pamačiau rekordinį svorį - 86 kg. Netrukus draugai atsiuntė vakarėlio nuotraukas, tada griežtai nusprendžiau susiimti. Pradėjau mažinti porcijas, ieškoti sporto programėlių ir netikėtai aptikau Kilo.lt puslapį. Smalsu buvo sužinoti, kaip čia viskas atrodo. Man patiko visa tai, ką radau. Atradau naujų puikių patiekalų, sužinojau jų kaloringumą, pradėjau valgyti labai reguliariai. Sportavau 3 kartus per savaitę, be to išmokau gerti vandenį. Per savaitę numesdavau maždaug po 1 kg. Kai pasiekiau 70-69 kg ribą, supratau, kad jaučiuosi puikiai ir atrodau visiškai kitaip. Susiformavę nauji sveikos mitybos įpročiai lengvai atveda į teisingą kelią.

Draugai, pamatę mane, stebėjosi pokyčiais ir taip pat užsiregistravo Kilo.lt svetainėje, tačiau ne visi suprato, kad vien tik tapti nariu neužtenka, reikia turėti valios ir laikytis mitybos bei sporto planų, atrasti sau tinkamiausius patiekalus ir gamintis maistą atskirai sau, ir atskirai šeimai. Bent jau kurį laiką, kol įprantama prie kiekių ir kalorijų.

Mėgstamiausias patiekalas pusryčiams - sumuštinis su avokadu ir pomidoru bei bananinis kokteilis su varške, sėlenomis. Pietums renkuosi lašišą su daržovėmis. Visur naudoju daug prieskonių: česnakų, čili, pipirų, obuolių sidro acto, įvairių sėklų, cinamono, imbiero. Šie prieskoniai labai paskanina įvairius patiekalus. Dietos laikytis nesunku, kai atrandami mėgstamiausi patiekalai. Sportuoti irgi nesunku. Man labiausiai patinka, kad galiu sportuoti tada, kai turiu laiko ir niekur nereikia iš namų išeiti. Man patinka keisti programą, kartais įsijungiu aerobiką. O dukra žaidimo forma prisijungia ir sportuojam kartu.

 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Aušros mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu