Aurimo sėkmės istorija

Aurimo rezultatai
Kilogramai
Numetė
-31 kg
Svoris
Prieš
108 kg
>
Po
77 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
180 cm.
Laikas
Amžius
36 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Aurimo sėkmės istorija iš pirmų lūpų: "Tiems, kas mane pažinojo, sunku nuslėpti nuostabą"

Didžiausias svoris, kurį pamačiau svarstyklėse buvo 108 kg. Jau tada pamatęs save nuotraukoje paplūdimyje supratau, jei ir toliau nieko nekeisiu, ne tik vaizdas nepatiks, bet galiu turėti rimtų problemų su sveikata. Juolab nuo sėdimo darbo jau turėjau bėdų su nugara. Kuo toliau, tuo dažniau tiek kraujo spaudimas, tiek pulsas buvo virš normos.

Palengva pradėjau sportuoti, nugara neleido labai stengtis. Pradėjau bėgioti ir stebėjau ar vyksta kokie pokyčiai. Nukritus keliems kilogramams, pagerėjo savijauta, spaudimo matuoklis pradėjo rodyti geresnius rezultatus. Tuomet išdrįsau sportuoti rimčiau - lankiau sporto salę, stiprinau nugarą, bėgiojau ir tikėjausi, kad numesiu svorį ir atrodysiu atletiškai. Užtrukau metus, rezultatas - dar numesti keli kilogramai ir mažiau problemų su jau sustiprinta nugara. Deja, bet svoris vis tiek buvo apie 98 kg ir ne tik vaizdas veidrodyje manęs netenkino, bet ir spaudimo matuoklis vis dar rodydavo padidėjusį spaudimą. 

Supratau, kad vien tik sportu be mitybos nieko nepasieksiu. Nors buvau didelis dietų skeptikas, tuo pat metu vis dėlto teko kelias išbandyti, bet, aišku, svoris grįždavo. Niekada nebuvau greito maisto ar saldumynų vergas ir pirkdavau tik labai retais atvejais. Aišku, buvo valgymas tik vakarais, nes per dieną "nėra laiko", o tai gero neduodavo. Keičiau mitybos įpročius - valgiau sočius pusryčius ir pietus, ir nebevalgiau po 18h. Stengiausi visiškai atsisakyti batonų ir miltinių produktų. Kadangi maistas dažniausiai būdavo ruošiamas namuose, nors ir iš sveikų produktų ir ne riebus ar sunkus, bet reiškia su juo buvo kažkas ne taip. 

Pradėjau galvoti, kad jau pats laikas susirasti dietologą, kuriuo pasitikėčiau, kuris suderins maistą su mano noru sportuoti ir palaikyti gerą fizinę formą. Aišku, rūpėjo ir kiek man visa tai kainuos...

Internete pamačiau Kilo.lt reklamą. Perskaičiau kelis straipsnius, pasižiūrėjau kiek kainuoja abonementas 3 mėnesiams (supratau, kad per mėnesį norimų rezultatų nepasieksiu). Užsiminiau žmonai, o ji - bandom. Kad sportuosim ir laikysimės dietos kartu, suteikė tik papildomos motyvacijos.

Nuo pat pradžių patiko Kilo.lt komanda. Profesionaliai ir maloniai konsultuoja, atsako į visus klausimus. Nuolat palaiko ir motyvuoja. Paaiškino kaip siekti norimų tikslų ir kaip bus dirbama pagal mano turimas, norimas sąlygas - sudarė sporto ir mitybos programas ir jas nuolat, tardamiesi su manimi, atnaujina.

Pradėjau nuo sporto namų sąlygomis, kol pasiekiau reikiamą svorį, sudeginau riebalus. Dabar du kartus per savaitę po pusantros valandos dirbu treniruoklių salėje ir kartą per savaitę namuose, neskaičiuojant, kad vėl atšilus orams pradedu bėgioti. 

Šiai dienai sveriu 77 kg. Savijauta puiki, kraujo spaudimo matuoklis rodo normalius duomenis, jaučiamas jėgos padidėjimas ir ištvermė.

Pradžia, aišku, buvo sunki, nors ir užsidegimo netrūko. Keltis tekdavo 5h ryto, kad spėti tą dieną pasportuoti, gamintis maistą specialiai sau. Maistas ne visada patikdavo, ne visai toks, koks buvo įprastas ir pradžioje jaučiausi alkanas, nors ir ką tik pavalgęs. Motyvacijos pridavė šeimos palaikymas, sportas kartu su žmona, ir kiekvieną savaitę ryškūs pokyčiai svarstyklių rodmenyse. Jei maistas nepatiko, visada buvo galima pasikeisti į labiau patinkantį, o valgymas 5 kartus per dieną sumažino alkio jausmą.

Didžiausi iššūkiai - komandiruotės į parodas, kuomet tekdavo išvažiuoti dešimčiai dienų. Tada stipriai padėdavo Kilo.lt komanda su patarimais kaip neprarasti jau pasiektų rezultatų. 

Man labai patinka šeštadieniai, nes tą dieną galiu valgyti ką noriu ir kiek noriu. Iš pradžių skaičiuodavau dienas iki šeštadienio, tačiau dabar net šeštadienio pusryčius darausi pagal Kilo.lt kitos dienos pusryčius. Būnant jau gerą pusmetį kartu su Kilo.lt komanda ir matant gerus rezultatus, nebesinori prisivalgyti netinkamo maisto, nes keičiasi ir skonio receptoriai. Aišku, tekdavo ir įprastomis dienomis karts nuo karto "paslysti" ar susiklosčiusiom aplinkybėm (gimtadieniai, verslo pietūs) suvalgyti kas neįeina į programą, bet su laiku tų "paslydimų" mažėja, nes turi tikslą, kurį nori pasiekti. 

Šiuo metu mano tikslas - raumeninės masės didinimas. Valgau šešis kartus per dieną, pietų porcija atrodo kaip normalių dviejų žmonių. Kad raumenys greičiau atsigautų po sporto, vartoju amino rūgštis ir geriu baltymų kokteilius, nes tiek baltymų nebesuvalgyčiau kiek reikia. Tiems, kas mane pažinojo, sunku nuslėpti nuostabas mano įvykusių pokyčių. Visi skuba džiaugtis bei sakyti, koks šaunuolis ir kaip puikiai atrodau. Labiausiai įstrigo kelių žmonos draugių nuostaba iki spiegimo, kurios nepaliaudamos kamantinėjo kaip man pavyko ar labai sunku... 

Visiems noriu pasakyti - NESUNKU! Tik reikia pradėti! Kai matai, jauti rezultatus, tai geriausias variklis, varantis į priekį. Tiems, kas galvoja, kad gal brangu - galiu drąsiai pasakyti, kad ieškote pasiteisinimo nesportuoti ir neatrodyti patraukliai. Vedu šeimos biudžetą ir galiu atsakingai pasakyti, kad išlaidos maistui nepadidėjo, nors ir abu su žmona pakeitėme mitybą, nors ir smarkiai pasikeitė pirkinių krepšelis. O tie kas galvoja, jog norint numesti svorį, organizmas bus sekinamas ir greičiau apsirgsite, pasikeitus metų laikui, galiu pareikšti, kad klystate. Man nereikėjo papildomai jokių papildų ir žiemos gripą įveikiau be antibiotikų ir tik porą dienų gulimu režimu (nes net dietos metu gausite pakankamai visų reikalingų medžiagų Jūsų organizmui). Yra ir dar vienas pliusas - nebereikės sukti galvos ką gaminti. :) 

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Deivido atsiliepimas
Deivido atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu