Auksės sėkmės istorija

Auksės rezultatai
Kilogramai
Numetė
-13 kg
Svoris
Prieš
72 kg
>
Po
59 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
175 cm.
Laikas
Amžius
32 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Auksės atsakymai į Kilo komandos klausimus

Koks buvo Jūsų tikslas?

Mano tikslas buvo numesti svorio ir sudenginti riebalus, kad galėčiau sau būti graži su maudymuku ir norėjau per savo vaiko krikštynas atrodyti taip, kad negėda būtų į nuotraukas pasižiūrėti ateityje. Skaičiais užsibrėžiau suplonėti iki 58kg. Specialiai, kad save paerzinti, nes tiek svėriau paskutinį kartą būdama vos 19 metų. Tačiau dabar realiai suvokiu, jog man tiesiog reikėjo tvarkos gyvenime, ypatingai mityboje.

Kas buvo sunkiausia laikantis dietos? 

- Sunkiausia buvo pirmosiomis dienomis, nes vis jausdavau alkį, ypač vakarais, nes įpratus buvau užkandžiauti. Vėliau sunku būdavo retomis pagundos akimirkomis, pavyzdžiui, kai labai užsimanydavau ledų. Bet paskaičiuodavau, kiek liko iki sėkmingos dienos arba apsispręsdavau palaukti rytojaus. O šiaip sunku nebuvo, nes lengvumo jausmas vis labiau jautėsi kasdien, ėmiau pažinti savo kūną labiau, galvoje ėmė šviesėti.

Kas buvo sunkiausia sportuojant?

- Sportuojant sunkiausia būdavo kai darydavau diena iš dienos tuos pačius pratimus, tiesiog motyvacija dingdavo. KILO specialistai rekomendavo keisti savo pratimus su jų tinklapyje esančia aerobika. Taip pat kaskart parengdavo atostogoms specialius pratimus, tad demotyvacija greit dingo ir iki pat dabar smagiai sportuoju. Atsirado užsidegusių draugų, o sportuoti drauge išvis atgaiva.

Kaip pasikeitė Jūsų savijauta? 

- Savijauta ėmė keistis jau pirmosiomis dienomis. Tapau laimingesnė, jaučiausi vis lengvesnė ir pati sau patrauklesnė. Mano mityboje įsivyravo tvarka. Po truputėlį ir galvoje ėmė dingti kažkoks susijaukimas, pesimistines nuotaikas pakeitė optimistinės. Nebesijaučiu priklausoma nuo maisto ar vyno taurės, nuo tada ne mane valdo maistas, o aš valdau maistą. 

Jūsų patarimas norintiems pradėti keistis:

- Kiekvienam linkiu pasiryžti ir užsiregistruoti čia ir dabar. Aš ryžausi dėl to, jog pažinojau Andrių iš studijų laikų ir žinojau, jog jis sąžiningas ir nedarytų tiesiog verslo iš žmonių. Tad verta patikėti ir pasitikėti visa jo komanda. Nelaukite rytojaus ir patys sau po savaitės, ar po mėnesio padėkosite. Kai vyras pamatė mano pokyčius jau per pirmąsias savaites ėmė labai palaikyti ir džiaugtis manimi. Iš pradžių žiūrėjo gan skeptiškai, turbūt manė, kad atsibos greit ir mesiu šį reikalą. Neatsibodo iki šiol!

Keli Jūsų mėgstamiausi receptai:

- Sunku išskirti mėgstamus patiekalus, nes man praktiškai viskas, ką valgau yra labai skanu. Ypatingai patinka grūdėta varškė su bananais, kokteilis su avižomis, lašišos kepsniukas keptas orkaitėje. Ir draugė, naujai prisijungusi, skambina ir pasakoja, kaip ji negali patikėti, jog gali skaniai valgyti ir plonėti. Linkiu Andriui ir visai jo komandai ir toliau nuoširdžiai ir stropiai dirbant prisidėti prie žmonių gyvenimo pokyčių!

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Auksės mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu